Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Owned

Statystyki, poziom, postacie

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinno być ograniczenie HP w statystykach tylko do 100. Im więcej HP tym trudniej jest zabić takiego kogoś, a nowy wchodzący widząc kolesia biegającego z 700 HP szybko zrezygnuje z grania dalej na tym serwerze zwłaszcza jeżeli koleś ma dopiero 120+ poziom.

Doświadczenie na lvl powinno być zwiększone, jak było na wcześniejszym serwerze. Trudniej wbijało się lvl.

 

Co do postaci:

Generał powinien być zmienione. Mimo, że to jest klasa płatna jest to przesada. Ma za dużą ilość HP i do tego całe to wyposażenie. Jeżeli to są równe szanse na inne klasy to śmiech na sali.

Nie widzę sensu dodawania nowych klas, jeżeli te stare są słabe i lepiej byłoby je zmodyfikować. Kamikadze różni się od strzelca wyborowego tylko tym, że ma granaty i bodajże rakiety. Więc po co strzelec, jeżeli jest jego lepsza odmiana. Sniperem nie da się grać na tym serwerze, jest strasznie słaby, a jeżeli widzę postacie z takimi ilościami hp nie daje mu żadnych szans. Jest wiele innych różnych klas o których bym pisał, ale nie ma co się rozpisywać.

Hasło "to wbij lvl" mnie śmieszy, bo jak low lvl ma zabić kogoś z taką dużą ilością HP, a jak jeszcze ten ktoś w miarę dobrze gra.

 

Jeszcze widzę skargi na admina croveana. Na klasę Generał dodał sobie sam lvl. Nie wiem, czy to jest prawda, piszę, bo widzę te skargi, a nie podoba mi się ten typ grania.

Ten serv zaczyna się zmieniać. Nie chce się na nim już powoli grać po tym co się dzieje..

 

Tyle na razie ode mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Doświadczenie na lvl powinno być zwiększone, jak było na wcześniejszym serwerze. Trudniej wbijało się lvl. "

???

 

doświadczenie za kila i za pake wynosi tyle samo co wcześniej. Przez 4 dni był bonus 4x exp jako rekompensata za reset lvl.

 

Generał ma tylko 100hp więcej od innej klasy ( zamiast 100 na start dostaje 200hp, nic poza tym). Po 2 wdg Ciebie klasy premium niczym nie powinny sie wyróżniać od zwykłych? to po co one?>

 

Rakiety, miny itp to chyba normalka na cod? może wyłączyć wszystko, to zróbmy zwykle ffa.

 

Crovean nie dodal sobie sam expa, niby jak? -.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×