Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawcio

Dodanie map aim

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Nie mówię od razu o dodaniu dziesięciu map aim, ale jak na początek - myślę, że dwie następujące mapy, które zaproponuje będą w sam raz.

 

1. aim_map

cs_map_-_aim_map-225253-1238038583.jpeg

download: klik

 

2. aim_crazyjump

aim_crazyjump2.jpg

download: klik

 

Myślę, że mapy to nie będzie nic tragicznego, kiedy je wprowadzimy na serwer. Można na nich nieźle się zabawić i nadrobić z skillem, a ostatnio zauważyłem, że gracze faworyzują mapy aim. Myślę, że wprowadzenie ich, wyjdzie nam na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zgadzam mam już dosyć tych małych map.. ns grają tylko na fragi i odznaki, a stemów praktycznie nie ma na serwerze bo tez chcą pograć coś normalnego.. i jak tu skilla złapać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tymi mapkami jestem jak najbardziej, fajnie pograć na czymś mniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgadzam mam już dosyć tych małych map.. ns grają tylko na fragi i odznaki, a stemów praktycznie nie ma na serwerze bo tez chcą pograć coś normalnego.. i jak tu skilla złapać..

tylko dla przykładu na cs_wiocha wszyscy raszują, bez opamiętania. Na mapach aim z reguły się nie raszuje, przez co fajnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgadzam mam już dosyć tych małych map.. ns grają tylko na fragi i odznaki, a stemów praktycznie nie ma na serwerze bo tez chcą pograć coś normalnego.. i jak tu skilla złapać..

 

Sorry, ale jak Ty chcesz złapać skilla na bf2? Rozumiem, na steamowskim dm, gdzie ćwiczy się refleks itd.

 

Jak najbardziej za małymi mapkami. Wiocha jest popularna, bo najłatwiej wbić odznaki, ale ile można grać tą samą mapę? Jest ona średnio co godzinę, co powoduje szybkie znudzenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a róbcie co chcecie... i tak ns grają non stop .. jedynie jak jest mapa de_nuke to aż miło pograć jak jest na serwerze z 10 stemów a ns wyłażą bo nie ogarniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że którąś dodam, ale nie liczcie na jakieś cuda. Dodałem jedną małą cs_wiocha, żeby jak jest mało osób było co wybrać, może max jeszcze jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×