Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
malesiak

Wakacyjne libacje towarzysko-sportowe :)

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:)

 

Siedzę teraz w robocie na nudnej konferencji i tak sobie pomyślałem o tym temacie;)

Podzielcie się tutaj, gdzie planujecie spędzić wakacje, jakie miejsce w Polsce odwiedzić i mniej więcej w jakim okresie:) Może akurat ktoś będzie jechać w te samo miejsce i będziecie mieli możliwość się spotkać na piwku, czy na jednym 'hedziku' ;)

 

Temat ma na celu umożliwienie spotkania się osób, które przypadkowo przetną swe wakacyjne szlaki :)

 

Pozdrawiam i do dzieła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całe wakacje prawdopodobnie przesiedzę w Warszawie i jeśli obowiązki ślubne pozwolą, to będę dostępny dla odwiedzających Warszawę :)

 

Wyjątkiem może być moja podróż coroczna do moich ukochanych CHAŁUP (nad morzem) w lipcu, ale terminu jeszcze nie znam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar być w wakacje nad morze, nie wiemy kiedy, ale miasto to te najbardziej imprezowe, Mielno, Kołobrzeg.

 

Co do Wawki słyszałem że sa tam dobre kluby imprezowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluby są dobre i baaaaardzo dużo, ale jestem mieszkańcem Warszawy od początku i znam ze 3-4 kluby;) Nie przepadam za takowymi ;p Za to plenerki... oooo taaaaaaak! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plenerki to jak mam jakaś dupe zapewniona, jak nic mam to maraton po klubach. :P

Ale z graczami kopytka piwka bym się napił przy grillu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie znam miejsce gdzie można by zrobić grilla :P Do tego znam hostel gdzie nocleg kosztowałby ok. 40zł:P Nawet jestem w stanie się poświęcić i nocować w takim hostelu z resztą osób - Są tam pokoje wieloosobowe :> od 4-5 w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wybieram sie w Europe autostopem. Planuję odwiedzić również miasta w Polsce, takie jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Ustka. i jakieś moze inne jeszcze mieściny.:) Jezeli ktos mieszka w tych, albo gdzieś obok tych miast, to piszcie to zapewne zajade;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade najpierw do Włoch :P potem obozik z klubu chyba nad morzem albo w gorach. No i reszta raczje w domu a mieszkam w bełchatówie :) wpadajcie. Tylko na piwko jeszcze za mały :P ale grillek to oczywiście że na tak ;> noo chyba, ze zdażyloby sie gdzieś jechać z rodzicami np. palac kulturki w warszawie bo jeszcze nie bylem ;D albo inne. Jak coś to bede powiadamiał !

 

U mnie w bełchatowie jest parę klubów ale mało :P nooo chyba że na chatse do mnie lub na działeczke :P albo na garaż :D też fajnie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapraszam do Gorzowa! :D

morze pewnie tez bede co tydzien najprawdopodobniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja? W Lipcu jadę do Sandomierza :) A potem w Sierpniu zapraszam do Bługari:) A resztę wakacji np 15-30 sierpnia do Katowic:) Lub 1-19 Lipca:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jechać nad morze na 2 tyg, ale prawdopodobnie w najlepszym wyjściu to wyskoczę raz albo dwa gdzieś na weekend. Kupinem drugie auto golfa III, trochę do niego jeszcze trzeba dołożyć, a poza tym to dużo pracy mam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wakacje spędzę na pewno w Siemianowicach :).

Zapraszam na Siemianowice .

 

A co będę robić to się okaże :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie wybieram sie w Europe autostopem. Planuję odwiedzić również miasta w Polsce, takie jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Ustka. i jakieś moze inne jeszcze mieściny.:) Jezeli ktos mieszka w tych, albo gdzieś obok tych miast, to piszcie to zapewne zajade;D

 

nie pierdziel synek :D

 

Ja prawdopodobnie Białystok - Supraśl - Wwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam nie daleko Siemianowic Śląskich, byłem tam kilka razy i zawsze jakiś fighting pha-ha.

Ja wakacje spędzam u siebie na osiedlu z ziomkami, może pojadę do Czech jak coś hajsu zarobię, a tak to ja będę miał swój świat w wakacje. Zapraszam do Dąbrowy Górniczej !

ŚWIRY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram nad jezioro Solińskie :) słyszałem że bardzo fajna miejscówka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade ze znajomymi nad Balaton na Wegry:) Polecam - bylam w tamtym roku i sie zakochalam :) Ceny jak u nas, pogoda super (nie obrazajac naszego pieknego morza nad ktorym zazwyczaj jest pogoda w kratke), ludzie bardzo mili a takze jedzenie - choc ostre - jest przepyszne :P Moze ktos z was tez sie wybiera ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×