Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fristajlon

dźwięki i amx

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest usunięcie tych wszystkich dźwięków Typu "Leć do bomby kurwo itp" uważam, że są one zbędne a wręcz przeszkadzają w grze, poza tym amx jest zbyt rozbudowany tak naprawdę nikt nie zwraca uwagę czy to jest monster kill czy jakiś inny, a wiadomo że każda z takich rzeczy ma wpływ na płynność serwera. Powinno się "raczej" ograniczaj wszelkie napisy a zostawić te najbardziej potrzebne.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację do napisów typy "Wypierda...", "Ostro"' itd. Ale akurat "Leć do bomby..." mi się bardzo podoba :D

Bardzo fajnie informuje że paka jest podłożona.

Nie zwracam tak bardzo uwagi na napisy, więc jest mi obojętne czy będą mi towarzyszyć w trakcie gry.

Dźwieki bym zostawił.

 

Pzdr KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem WULGARNYCH tekstów... mamy pilnować słownictwa i wulgaryzmów, a na serwerze są jawne przekleństwa. Trochę to niezręczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie malesiak ma Pan rację aczkolwiek gra Counter Strike jest od 16 lat więc ludzie w nią grający powinni zrozumieć że można się tu spotkać z wulgaryzmami.. Wiekszość graczy jednak nie ma tych 16 lat i powinna pogodzić się z tym że takie teksty są tu na porządku dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nic nie zmieniał dobrze jest tak jak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na karku 20 lat i chociaż że na co dzień tez używam wulgaryzmów itp to te "o kurwa jaki dupszot" są puszczane naprawdę za często, najlepszym wyjściem byłoby możliwość wyłączenia lub włączenia ich indywidualnie przez graczy. Pamiętam że jak pierwszy raz wszedłem na ten serwer to pomyślałem co za dzicz tutaj panuje że ciągle "kurwy" lecą - z czasem się do tego przyzwyczaiłem ale uważam że usunięcie tych dźwięków poniekąd wpłynęła by również na dołączanie nowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem. Co prawda nie gram za często na dd2 only, ale na cod jest podobna sytuacja. Nie przeszkadza mi to że to wulgaryzmy, ale to po prostu denerwuje. Na cod jest znana jeszcze inna przyśpiewka "dziabnął mnie..." na małych mapach gdzie klasy komandos (dla nieobeznanych biorą z noża na hita) mają po kilkadziesiąt fragów to już uszy bolą od tych dźwięków. Pewnie niektórym graczom się to podoba, więc dobrze by było gdyby wprowadzono opcję dzięki, której każdy gracz mógłby sam wyłączyć te dźwięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie zmieniał. Wszystko jest oke lepeij sie z tym gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja albo bym usunął dźwięki z wulgaryzmami albo bym włączył możliwość przeklinania a nie że słyszę w słuchawkach non stop, a jak napisze kur** to kasę mi zabierze a potem ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×