Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Administracja serwerów...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nie gram w CS'a w ogóle, ponieważ nie mam na to czasu, lecz zauważyłem, że na forum gracze skarżą się małą ilością administratorów na serwerach. I teraz mam taką propozycję, ale również w formie pytania. Co można było by zrobić, aby zachęcić graczy do składania podań ? Nie wiem, może składki są za duże, nie wiem co o tym myśleć, ale na prawdę nie wygląda to najlepiej. Można by zrobić jakiejś konkursy, a wygrana osoba dostała by administratora na wybranym serwerze, jeśli chodzi o organizację jakiegoś to mogę się tym zająć. Jeśli na forum są już jakieś podanie, to są one na prawdę żałosne i po prostu strach dać takiej osobie admina bo nie wiadomo co będzie odwalać na serwerze, a tego też nie chcemy.

Jest już prawie koniec roku szkolnego, dla mnie to nie za dobra wiadomość, ale dla większości pewnie tak. Gracze będą mieli więcej czasu dla siebie i może również wtedy znajdzie się więcej administratorów, lecz trzeba jakoś zaradzić również przed wakacjami, bo tak nie może być.

Nie chcemy chyba, aby na sieci grało coraz mniej osób, a coraz więcej cziterów, bo opinia o naszej sieci na pewno spadnie, i to bardzo spadnie. Jeśli ktoś z was ma jakieś pomysły to proszę, abyście nie ukrywali ich w sobie, a napisali tutaj nawet jeśli będą bardzo głupie ; )

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem głównym powodem są za drogie składki.

Już słyszałem kilku kolesi, którzy mówili że może zostaliby adminami, ale szkoda im kasy. Z tego co wiem to na innych serverowniach jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skladki troche za drogie. Tez juz slyszalem od kilku graczy ze chcieliby admina ale skaldkik za drogie.

2. Ja nie dostane adma bo nie mam steam ;/ a nie mam czasu zeby go posukac wogule. MOże w wakacje coś zgloszę jak kupie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale steam akurat to podstawa i tego na pewno się nie zmieni bo dopiero wtedy była by porażka na serwerach. Najlepszym i najłatwiejszym sposobem na załatwienie cziterów jest zrobienie z sieci ONLY STEAM, ale to też jest niemożliwe jak na razie, to znaczy na tym etapie rozwoju sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze steam to podstawa, wiec mowie ze moze w wakacje zglosze podanie jak kupie stema ;)

Siec ONLY STEAM bedzie do bani to nie wypali ! A cziterów zawsze można powtrzymac nagrywajac demko nawet gdy nie ma admina ;)

 

Zobaczcie sobie temat [cziterzy] i look na to ile cziterów zglosił Blackhill zwany na serwerze ForfiTerem, każdy prawie cziter jest zlożony przez niego. Zapytajcie sie jego na PW czy nie chialby zostać adminem oczywiście jesli ma stema no i naj... czy chce ? Bo nic na sile !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli ten BlackHill chciałby zostać adminem to by po prostu złożył podanie.

 

Cena składki nie jest taka duża: x

10zł + ok. 2,5zł za przelew to nie jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że główny problem to składki, ponieważ gracz musi kupić steam a potem do tego musi zapłacić za admina. Gracze nie mają zamiaru wydawać tyle kasy na cs, ponieważ nie można sprzedać w nim konta jak w innych grach i nic z niego nie ma oprócz przyjemności, więc co sie dziwić, że jak gracz kupi steam za kase to potem nie ma już ochoty wydawać na admina... Ja sam był został adminem gdybym miał czas na zrobienie reklam, ale nie mam czasu i nie mam kasy na admina;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam co o tym myślę. Rozumiem Was bo sam kiedyś miałem tyle lat, ale ta gra jest dla osób 16+. Nie moja wina, że zgłaszają się do mnie osoby, które twierdzą, że maja np. 20 lat i nie umieją zrobić przelewu i płaczą, że sms kosztuje 23zl. Sms jest dla dzieci, które defakto nie powinni grać w cs. Dla mnie jest to absurdalne. Rozumiem, że można wysłać sms jak ktoś ma abonament, zostaje mu kasa i wysyła, a nie koleś mi gada, że leci do sklepu po karte i my wyśle sms. TO JEST CHORE. rozumiecie?, jeżeli nie, to wam szczerze współczuje.

Składacie skargi, że są lagi, freezy, servy crashują to przenoszę servy na lepszy hosting i co chcecie taniej? jak chcecie taniej to zamiast pukawki może zmienimy na zabijaka, albo dam servy na jakąś lokalizację FR po 0.80gr/slot i wtedy adminy moge Wam dać po 2 zl. Pasuje?

 

Najchętniej byście chcieli adminy ns, za darmo, dla wszystkich i jeszcze do tego Wam dopłacić.

Nie chcesz płacić? to nikt Cie nie zmusza. Serwery są darmowe, jeżeli przeszkadza Ci cheater bo nie ma admina wciskasz ESC---> wyszukaj serwer--->klikasz na jakiś i grasz.

Opacznie to rozumiecie, ta sieć tylko dlatego się trzyma, że są jakieś zasady.

 

@Co do main topic.

 

Jest lato, jakbyście nie zauważyli jest to troszkę inny okres niż zima i 90% graczy po prostu nie gra? (oczywiście myśląc gracze = 16+).

Konkursy mogą być dwóch rodzajów. Największa ilość reklam = admin, Największa liczba poradników, pluginów itp = admin. Ale o tym później w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym złożył podanie. Ale na razie brak steama. Kupie to się pogada.

Dziękuje za mą uwagę na cziterów. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, co do SMS to masz trochę racji, ale jeśli ktoś ładuje na bieżąco konto to wysyła SMS, na przykład ja również tam dwa razy, czy ileś. Resztę kasy na telefonie wydzwaniam w sprawach : Masz coś tam ? Przyjdę za 20 min po sztukę ; ) I nic więcej. Nie chciałem, aby ten temat wyglądał jak wojna, każdy się kłóci, każdy ma jakieś pretensje.

Petrus dobrze powiedział, że składki są wysokie, ponieważ serwery stoją na drogim hostingu, to zwracam honor.

Myślę, że można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×