Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MaTek

propozycje

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dwie propozycje:

 

Pierwsza z nich to wprowadzenie komendy /daj, która umożliwiła by oddanie swojego itemu. Wiem że kiedyś już była o tym mowa, ale myślę że warto do tego powrócić, ponieważ jest to bardzo pomocne.

 

Druga moja propozycja to ban za miny w przejściach. O tym również była już kiedyś mowa, ale po tamtym temacie ten problem chwilowo zniknął, jednak teraz znów powrócił. Wiem że każda klasa ma pewne atrybuty. Saper ma miny, ale gdy je postawi w miejscu gdzie nie można ich ominąć to bardzo utrudnia grę. Przykładowo na rats na respie CT, saper porozstawia miny w ten sposób że nie można ich przeskoczyć ani ominąć, to co mam zrobić? Gdy w nie wejdę to mnie zabije... Ten problem jest także w innych miejscach na rats (w szybie, na respie TT) i również na wielu innych mapach np. na westwood, eldorado saper rozstawia miny w domkach i nie można ich przeskoczyć. Proszę o dokładne rozpatrzenie sprawy, ponieważ jak już wspominałem to bardzo utrudnia grę i już wielu graczy się skarży, nawet zauważyłem że część z nich opuszcza wtedy serwer.

 

Pozdrawiam MaTek ;-)

 

EDIT

zapomniałem dodać że na wielu innych serwerach cod ban za miny w przejściu to norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wprowadzeniem oby dwóch zmian, i można pomyśleć o komendzie /przenieś :D (Cały exp daje na inna klase)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można dwie zasady dodać lecz z tą drugą będzie trochę ciężko?

Ponieważ admin nie zawsze wszystko widzi:)A Admini lubią sobie trochę pograć:)

Także admin nie może wszystkim wie żyć na słowo, ponieważ taki za przeproszeniem botek wejdzie i będzie na tego, że on postawił i na tego i tak dalej i dalej.:)

No lecz można takie coś dodać jak admin zauważy to banik:)

Np na 30minut lub 1h:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Mertel"

Także admin nie może wszystkim wie żyć na słowo' date=' ponieważ taki za przeproszeniem botek wejdzie i będzie na tego, że on postawił i na tego i tak dalej i dalej.]

A ale jak np. ja położę miny na przejściu MaTeK w nie wejdzie, one go zabiją to będzie pisać kto kogo zabił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram saperem wiec moja opinia jest w pełni obiektywna :) Bron sapera to miny, nie ma nic więcej nadzwyczajnego więc nie osłabiajcie jakiś klas, co mamy powiedzieć jak tacy generałowie jak Adaska, Navros Ernest itd (nic do nich nie mam jak cos) wala rakietki z respa na resp ? jak tu grac na pool czy snow? Jeżeli już wprowadzać jakieś ograniczenia co do min do do rakietek rowniez a najlepiej moim zdaniem nic nie zmieniać. Mine zawsze da się jakoś obejść rozumiem ze komandos na ratsioe odrazu wali na respa i od tyłu wszystkich ciachac lubi w szybie ale miny są takim zabezpieczeniem właśnie : ) to są uroki cod moa jak się nie podoba to proponuje się przenieść na jakiś inny serv ffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale only one, generał ma rakietki ale nie wali nimi na respa, tylko czasem zdarzą się jakieś boty (mam na myśli np. damage walu), a każdy saper daje te miny w przejściu to nawet nie chce mi się ich wymieniać. Można po prostu wprowadzić nowy punkt w regulaminie i o minach i o rakietkach i na pewno jakaś część graczy się wystraszy że mogą dostać bana,można spróbować co nie? Mam nadzieje że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mine zawsze da się jakoś obejść

Jak sie da obejść to nie mam nic przeciwko, chodzi o ban gdy sie jej nie da ominąć. A co do rakietek na resp, to za to już od dawna jest ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze na serwie jest jeden admin też z generałem więc..., i tak nikogo nie ma kto by takiego delikwenta zbanował. a ta komenda co napisał parael

/przenies ma swoje plusy i minusy.

Plusy

1)nie trzeba by było nabijać na tylu klasach expa

2)serwer by zarobił bo większość graczy zakupiłaby klasy premium

Minusy

1)minusem jest także to że każdy grałby premium nie licząc tych nowych graczy co kompletnie popsułoby grę(każdy premium porażka)

 

Wprowadzenie tego wiązałoby się z tym że trzeba by było wprowadzić ograniczenie czasowe co do przeniesienia expa tak np do 1 razu na miesiąc albo tydzień.

kolejna rzecz ograniczenie przenoszenia expa tylko na klasach zwykłych, z tego iż względu, że klasy premium i tak szybciej zdobywają exp niż zwykłe.

 

Odwołam się teraz do propozycji Matka:

komenda /daj jest jak dla mnie dobrym rozwiązaniem

Inna kwestia: przydałoby się też wprowadzić ograniczenie ilości punktów jaką mogą przydzielić klasy premium 200+ to za dużo, gdyż 2 rakiety mogą zabić nawet klasę z 200lvlem, trochę to zrąbane.

 

tyle ode mnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jetem za tymi zmiananmi prawie na każdym serwie jakim gralem byla komenda/oddaj.A sporo dzieci podstawia na przejściach miny i nie da się przejść :(

 

[ Dodano: 2011-06-01, 18:10 ]

only dowody za oskarżanie jest ban nie wiesz o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy

1)minusem jest także to że każdy grałby premium nie licząc tych nowych graczy co kompletnie popsułoby grę(każdy premium porażka)

A więc można zrobić coś takiego że klasa premium będzie droższa bo i tak jest bardzo tania (Na innych serwerach 20-50zł) albo z zwykłej klasy nie można przerzucić na premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może saperzy mają postawić miny w kącie, żeby nikt na nie nie stanął. Albo nie, najlepiej całkowicie usunąć wszystkie klasy zostawić kilka podstawowych i premium i niech sobie grają. Piszesz, że miny są w przejściu. Zawsze możesz pójść okrężną drogą, bo przecież min saper ma 3, a rebeliant chyba jedną. Ale nie, bo mi to nie pasuje, bo mnie to zabija. No to nie graj, problem jakiś masz. Wejdź za pół lub całą godzinę i graj dalej. Petrus już się na ten temat wypowiadał, bo kiedyś czytałem jego post o tym. To tyle ode mnie na ten temat, a co do komendy /daj to mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja jetem za tymi zmiananmi prawie na każdym serwie jakim gralem byla komenda/oddaj.A sporo dzieci podstawia na przejściach miny i nie da się przejść :(

 

[ Dodano: 2011-06-01, 18:10 ]

only dowody za oskarżanie jest ban nie wiesz o tym

 

Mówiłem już że do Ciebie nic nie mam :P nie nawidze rakiet ale one są po to żeby zabijac więc nie płaczę tylko bronię saperów bo to bez sens zabraniać ich największe atuty, to tak jakby wam odebrać rakietki, co do dowodow to nie mam i nie zamierzam ich dawać ale mógłbyś nie zachowywać się jak noob i nie kłamać że tak nie robiłes na ratsie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saper ma miny a komandos nóż i speed...moze zabierzemy komandosowi bonus do noża itd itp... saper stawia miny tam gdzie może ktoś w nie wbiec. każda klasa ma coś dzięki czemu jest dobra i ma szanse z innymi.Jedyne czego nie pochwalam to rakiety z respa, ale to że 10sec od rozpoczęcia nie wolno to paranoja.Ja mam apteczki i mogę ich użyć tylko jak wcisnę E a wtedy leci rakieta, czyli nie mogę się leczyć bo regulamin zabrania używania E( w moim przypadku ) przez 10s??!!wtf??jeśli tak chcecie to zmieńcie mapy na same duże i problem z głowy i może matek nie będzie płakał że jak wpada swoim komando po 2sec na przeciwny resp to ginie bo na niego czekam tam gdzie wejść nie może...

co do premium to tylko 10zl tyle co 3 piwa albo paczka fajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i może matek nie będzie płakał że jak wpada swoim komando po 2sec na przeciwny resp to ginie bo na niego czekam tam gdzie wejść nie może...

Mów po ludzku: kampisz na swoim respie, a nie czekasz na mnie ;) zazwyczaj jak uda ci sie mnie zabić to i tak kampisz dalej do końca rundy, mimo że masz klasę premium. Ja też mógłbym kampić i nawet byś nie wiedział kiedy zginąłeś, tylko że potem wszyscy z płaczem "matek ciota taki level i kampi". Jeśli chodzi o rakietki na resp, to za to przecież jest ban. Jak widzisz że ktoś rzuca to wstaw na forum demko i po sprawie. Dlatego chce żeby za miny w przejściu też był ban, pewnie i tak nie będą tego przestrzegać, ale przynajmniej w regulaminie mogło by być to zawarte. Grałem na wielu serwerach cod i prawie na każdym był za to ban.

Dziwie sie że tak bardzo cie boli to że gram komandosem. Gram nim, bo jak grałem szturmowcem to mówiliście żebym grał inną klasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedę mieć czas to dodam : komendę /daj oraz blokadę rakiet tak jak he. Na razie jednak nie mogę sobie z palcem do d... trafić, musicie poczekać.

 

Co do sapera to nie jestem pewny. Jest to esencja tej klasy.

 

Może nie wiecie, ale nie przenoszę expa z klasy na klasy ( chodzi o 2 różne). Przenoszę jedynie z tych samych klas tylko na inne nicki, także jak ktoś kupuje klase premium to wbija ją od 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Matku, tak jak napisałem wcześniej;po 2 sec bez ptk w kond. raczej nie mam opcji na ucieczkę...ale nie mam zamiaru się o to spierać.To że grasz kmando nie boli mnie wcale a wręcz przeciwnie sam mam komando na 105lvl'u, pamietaj tylko że na każda klasę jest inna metoda obrony lub też ataku.Co do graczy którzy plączą o to że ktoś ma wyższy lvl od nich to nie przejmuję się nimi wcale, po to gram żeby mieć jak najwyższy lvl.a to że jakiś bot gra 10min dziennie i nie może nikogo zabić to już nie mój problem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Komenda "/daj" powinna być bardziej zrozumiała dla nowych graczy. mogło by być to na przykład "/oddaj", a pomysł jest dobry. Co do drugiej propozycji to polecił bym aby Admin zrobił plugin który uniemożliwi stawianie min w bardzo wąskich miejscach w których się nie da przeskoczyć oraz drabinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plugin który uniemożliwi stawianie min w bardzo wąskich miejscach w których się nie da przeskoczyć oraz drabinach.

 

no tak, prosta sprawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×