Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ernest

Zmiany w klasie premium general

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponowac graczom następujące zmiany nie wiem czy sie wam to spodoba;p.Chce zaproponowac aby w klasie generał zastąpic rakiety 3 apteczkami lub czymś podobnym mówie to daltego ze wielu graczy sie dowala ze "Tylko umiesz grac rakietami" i itd ale nowi gracze nie maja szans a pozatym rakiety nic nie daja w topce.Myślę ze to dobry pomysł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to bardzo dobry pomysł, ponieważ moim zdaniem ta klasa jest trochę przedobrzona nawet jak na premium. Grając szturmowcem 290 lvl nie mam szans z generałami po 150, właśnie dlatego że mają rakietki.

Myślę że warto wprowadzić tą zmianę, tym bardziej że proponuje to gracz. który gra generałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też gram generałem i mam bodaże najwyższy poziom też jestem tego samego zdania bo mi się ten serwer powoli nudzi jak wchodze to połowa wychodzi i nie ma z kim grać praktycznie, rakietki mozna by było zamienic na dwie apteczki i jedna rakietke zostawić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dobry pomysl. Bo na pool_day bardzo czesto rakietkami z respa wala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za generałowie są nie do zniszczenia to dobry pomysł dlatego ze nawet gracze którzy graja generałami zaczęli ten temat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to dobry pomysł. Zawsze jakaś zmiana ;) ale nie wiem czy apteczki to dobra zamiana. Przy około 500 hp i 3 apteczkach klasa generał będzie prawie nie do zabicia. Więc jestem za, ale w zamian dałbym coś innego niż apteczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry ale jak chcesz apteczki to kup rambo...jest tez wsparcie ogniowe rakiety +apteczki...klas tyle a cały czas coś zmieniać chcą.

 

ja lubię jak jest na servie Navros ,Matek czy Cichy ,trzeba kombinować a jak się uda kogoś utłuc to mam radochę:P i sporo expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten pomysł. Możecie sobie mówić, że dlatego, że gram generałem. Wybrałam generała właśnie dlatego że ma rakietki i byłoby zwyczajnie niesprawiedliwe gdyby teraz zmieniać -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broda ja nie zamierzam kupowac 2 premuim ja tylko proponuje zmienic rakiety na cos innego bo to już jest nudne polowe ludzi rakietami sie ubija.Jak nie wiesz co masz napisać to nie pisz wcale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem tego samego zdania, Może być nawet 10 apteczek byle tych głupich rakietek nie było : )

 

10 to chyba za dużo :D

Ale 2 zamiast 2 rakietek jak najbardziej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że ci którzy kupili generała, wydali pieniądze że świadomością że są 3 rakietki.

Ale myślę że 1 rakietka i 2-3 apteczki to i tak bardzo dobrze, tym bardziej że ma jeszcze 2 dobre bronie i 200 hp na start, dlatego troche bez sensu jest to, że generałowie zabijają prawie tylko rakietkami.

najlepiej już nie spamujmy i poczekajmy na ostateczną wypowiedź Petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze:)

 

[ Dodano: 2011-06-07, 16:26 ]

ale tym przy..... om nie przemówisz a jak petrus sie nie zgodzi to nie będe płakał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje tak jak jest. Czymś się muszą różnić w końcu klasy premium od innych klas. Saperzy mówią wycofajny rakietki generałom bo mnie bije, generał wycofajmy miny bo mnie zabija w przejściach. Panowie, to jest cod mod, a nie zwykłe ffa.

 

na razie nic nie zmieniam, ale nie wykluczam poprawek w przyszłości.

 

Zachęcam do odwiedzenia działu Sklep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×