Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Only one

pieprzone pluginy

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sobie pograc tak jak teraz o 5 rano, na kopytko nikogo więc wszedłem sobie na jakisś obcokrajowy server i mi wszedł jakis dziwny plugin do csa :/ jest nowa pozycja nad new game i opd quit close.ro i jak naciskam to mnie łaczy z ich serverem, to jeszcze by mi nie przeszkadzało ale jak wciskam find servers gdzie mam w ulubionych servey kopytka i nie tylko to rowniez mnie przekierowuje, można to jakoś naprawić czy musze robic reinstalke? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz takie coś widzę :P nie wiem czy nie musisz reinstala chyba, bo to coś bardziej rozbudowanego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez takie coś miałem

to coś podobnego jak te chamskie reklamy

napisz w konsoli unbind i klawisz np. unbind p

i powinno być po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znikło za to teraz w csie działa mi tylko esc xd wchodze na sera a tam ani strzelic ani stat aniz zmienic osobe nic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest git :P ale to ruskie gowno dalej jest musze z konsoli wbijac na serv co mnie zdeka wkurza ale trudno : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie cfg, oraz user CFG. Serwer miał wgrany plugin, który wysyłał do Twojego CFG aliasy, które powodują ciągłe łączenie się z serwerem. Nic trudnego, zwykłe - jak na Rusków przystało ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×