Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
malesiak

"Leć do bomby... GRACZU" !

Czy podoba Ci się dźwięk stworzony przeze mnie?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się dźwięk stworzony przeze mnie?

    • TAK
      7
    • NIE
      3


16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Jak wiecie jakiś czas temu, zaczęliśmy wspólnie "odchamiać" i cenzurować nasz serwer:) Staramy się wprowadzać na niego sympatyczną i miłą atmosferę, bo przecież KULTURA jest najważniejsza - wówczas wszystko inne jest przyjemne i łatwe:)

 

Jak pewnie wiele osób zauważyło (usłyszało?), że został jeden dźwięk - gdy terro kładzie pakę pojawia się soczysta informacja, aby do paki leciała panienka lekkich obyczajów lub jak, kto woli - kobieta z najstarszego zawodu świata :)

 

Paradoksem jest pilnowanie słownictwa, gdy sam serwer klnie, więc wymyśliłem pewien zamiennik...

 

Zagłosujcie u powiedzcie czy Wam się podoba? :)

 

O to ten dźwięk:

http://malesiak.pl/cs/bp_malesiak.wav

 

:)

wav_male.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny głos, Twój ;p ? Fajnie to brzmi i bez przekleństw, na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oglądam, ale ja wiem czy to jego głos? Aż takiej pamięci do głosów nie mam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym obrażać autora, ale nie podoba mi się to.

Jakieś takie dziwne to przejście.

Zawsze na miejsce "Lec do bomby...' można znaleźć jakąś alternatywnę bez wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średniawka. Już lepiej by było usunąć całkiem ten dźwięk, masz na dole, że C4 podłożone, więc nie wiem w ogóle po co ten dźwięk.

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałam głos na NIE, bo mnie jakoś to nie porywa.

Grając na Codzie jakoś nie zwracam na ten tekst szczególnej uwagi, ale pełna kultura zawsze jest mile widziana. Jednak nie z taką wersją, może coś innego, nawet i mp3 na ostatnie 10s by wystarczyło - tu akurat mam na myśli Coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo na NIE ze wzgledu na promowana kulture na serwerze jak i przez to iz jestem kobietka. Jest to troszeczke drazliwe :P Szczegolnie wieczorkami jak jest cisza w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tematem tej dyskusji jest sprawa czy podmienic wulgarny tekst na moja przerobke, ktora jest grzeczna ;P

Oczywistoscia jest fakt, iz wulgarny tekst zniknie! Problem polega - na JAKI dzwiek zamienic.

 

Petrus, chyba czas cos zrobic. Bylbym za tym, aby na probe dac moja poprawke i zobaczymy jak to sie potoczy. Skonczmy juz z tym ostatnim wulgarem na serwie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie wyłączyłem całkiem ten dźwięk skoro wam się nie podoba. Nie dodałem tego zastępczego bo wydaje mi się mało dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×