Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
marcinos19877

Skarga na admina Wujek Samo Zlo

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Emilek595 Wysłany: Dzisiaj 10:38 Temat postu:

 

powiem tak. To na pewno nie byl Wujek, poniewaz jeszcze dzwonil do mnie na kom i sie pytal:)

Wiec temat do zamkniecia:)

 

Temat napewno nie do zamkniecia, bo to zadne rozwiazanie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akceputje zaproszenie na steam od tej administracji i zobacze jaka wiadomosc przyjdzie

 

[ Dodano: 2011-06-25, 11:07 ]

ta wiadomosc przyszla mi od kolesia sdasfasa.

kurde cos sie dzieje

 

[ Dodano: 2011-06-25, 11:08 ]

i jest chyba to sao co w moim przypadku juz dostalem taka 2 wiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wujek Samo Zlo Wysłany: Dzisiaj 10:54 Temat postu:

 

akceputje zaproszenie na steam od tej administracji i zobacze jaka wiadomosc przyjdzie

 

[ Dodano: 2011-06-25, 11:07 ]

ta wiadomosc przyszla mi od kolesia sdasfasa.

kurde cos sie dzieje

 

[ Dodano: 2011-06-25, 11:08 ]

i jest chyba to sao co w moim przypadku juz dostalem taka 2 wiadomosc

 

Wujek prosze Cie to brzmi jak historyjka dla dzieci z podstawowki.

 

 

Lepiej zajmijmy sie tym:

 

http://www.sendspace.com/file/bqm4a4

 

 

Dziwnym zbiegiem okoliczności wam dwom w przeciagu 5 min zhakowali konta?

 

Kazdy kto ma steam moze to zobaczyc. Wystarczy wejsc na profil steam i wybrac z prawej Historia nazw uzytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe koles po co bym mial konta krasc ???!?!?!!?!? co to kazdy zlodziejem jest

 

[ Dodano: 2011-06-25, 12:06 ]

heheh zielony pozdro ale mnie z kochasiem dzieli jakies 200 km wiec nie gadaj glupot czekam na ocene petrusa ja sie postaralem jakos to wytlumaczyc i mam nadzieje ze petrus ta sprawe rozstrzygnie w pozytywny sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinos cfaniaka nie zgrywaj... bo z tego co wiem konta hackuja bardzo szybko ;] wiec uwazaj na swoje ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marcinos cfaniaka nie zgrywaj... bo z tego co wiem konta hackuja bardzo szybko ;] wiec uwazaj na swoje ;)

Pozdro

 

A co dostane od Ciebie pw z podobna trescia i bedziesz liczyl ze napisze pasy xD? Hakuja to przewaznie koledzy ktorym sie tak namietnie powierza swoje konta:) a jak ktos ma troche oleju w glowie to nie da.

 

marcinos19877 niestety emilek ma racje :D

i już to wcześniej ktoś mówił wystarczy głupi link z podpuchą i masz po koncie :D.

 

Moze i sie da, mi sie nie zdarzylo jeszcze. Ale nie o tym mowa, patrz na poprzedniego ss'a koles twierdzi ze go shakowano powolujac sie na kochasia a ten jak widac po histori nazw wczesniej bawil sie w cos podobnego, dokladnie 5 min wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinos19877 niestety emilek ma racje :D

i już to wcześniej ktoś mówił wystarczy głupi link z podpuchą i masz po koncie :D.

 

P.S. Nie tak szybko chyba że rzeczywiście jakiś debil i poda pasy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Wujek jest winny. Nie wiem jak wy, ale ja w te jego tanie wałki nie wierze ani trochę. Sprawę dać na policję !? Na pewno NIE, nie zachowujmy się jak frajerzy.

Emilek595, nie masz pojęcia co znaczy słowo "hackować". Valve ma mnóstwo zabezpieczeń i ominięcie ich wszystkich na pewno nie trwa kilka minut, tylko o wiele dużej, a takie coś jest bardzo łatwo wyłapać. To jest ogólnoświatowa korporacja, która nie pozwoli sobie na wykradanie ich kont, więc właśnie ludzie, którzy są DEBILAMI zmieniają nicki i próbują wyłudzić konto.

Wystarczy trochę ruszyć tą pustą głową i pomyśleć, że po co Valve pytało by się mnie o hasło jak mają je wszystkie w bazie danych i jakby chcieli mi zablokować konto to już dawno by to zrobili. Nie wierzę w to, że ktoś specjalnie ukradł Ci konto żeby zmienić nick i pisać takie wiadomości. Jeśli komuś już udało się ukraść Twoje konto sposobem ominięcia zabezpieczeń to po co miałby się bawić w takiego amatorka ? Po prostu ukradł by drugie konto w ten sam sposób, a nie starał by się ich wyłudzać skoro może to zrobić po swojemu jeśli doświadczenie i programy mu na to pozwalają. Tu jest właśnie cała prawda na Twój temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zielony dobrze napisał . Lepiej , by było , gdyby Wujek od razu się przyznał , a jeżeli nie to musi trzymać sprawę do końca . Tylko myli się z wersjami :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że oni są z jednego osiedla to nieprawda to moge powiedzieć, ale wszystkie dowody niestety są przeciwko wam... Musicie się z tego jakoś sensownie wytłumaczyć bo narazie jest 3:0 tylko nie dla was niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. za brak edycji postów są warny - używajcie edytuj.

 

Sprawa jest oczywista, daję ostatnią szansę, bo może mieliście jakąś chwilową głupawkę i bawiliście się w "ukradnę dziecku steam".

Jeżeli sprawa się powtórzy dostaniecie oboje bana na wszystkie serwy i forum.

Zaznaczę tylko jeszcze jedno, że jak zgłoszono wiadomość do velve, to masz na 99% zbanowanego steam.

Była już taka sytuacja z kolesiem co takie rzeczy robił, po zbanowaniu go napisał taki tekst do mnie, zgłosiłem to i po tygodniu miał bana na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×