Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KoZa08

Zmiana

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych graczy naszej kochanej serverowni!

Piszę do was z propozycją resetu lvli na cod.

Swego czasu kiedy jeszcze grałem, server był najbardziej aktywnym na naszej sieci, teraz świeci pustką.

Między innymi przez to, że niektórzy mają 300lvl+.

Moja prośba skierowana jest do was graczy, teraz pytanie czy lvle powinny być zresetowane, czy niech zostaną tak jak są?

Myślę, że wtedy server cieszyłby się większą ilością graczy.

Czekam na odpowiedzi pozytywne, jak i negatywne.

Piszcie! Serdecznie pozdrawiam Koza ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie to by skusiło graczy do grania to jestem ZA, ale trzeba pamiętać że gracze którzy teraz tam grają prawdopodobnie odejdą, a nowi tak szybko nie przyjdą.

Moim zdaniem głównym powodem przez który gra mniej osób są gracze którzy grają klasami premium i których jest coraz więcej. Tacy gracze są prawie niezniszczalni. Klasa rambo ma 5 apteczek i można zabrać jej w sumie nawet 900 hp i dalej żyje... klasa generał może mieć 600 hp, a to bardzo dużo, a na dodatek ma rakiety i 2 dobre bronie. W starciu z generałem zwykła kasa nie ma żadnych szans, nawet gdy ma wysoki level, czy też weźmie go z zaskoczenia. Często jest tak że jak jest kilkanaście osób i generał wchodzi to większość graczy wychodzi:/

Nie jestem pewny czy sam reset leveli wiele da, ja bym bardziej proponował zwiększenie ceny za klasy premium. Tym bardziej że sam mam kilka ładnie "wyexpionych" postaci i troszkę szkoda by mi było, aby moja praca poszła na marne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby usunięcie klas premium, bo jak mówisz swego czasu grałem na COD i biłem croveana w plecy on się odwrócił i spokojnie mnie zabijał. Usunięcie klas premium i reset lvli to dobry pomysł ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunięcie klasy premium równa się z brakiem jakiejś części dochodu . można by ją osłabić , bo wątpie , żeby Petrus zgodził się na całkowite usunięcie klasy premium .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można ciągnąć w nieskończoność.. Teraz chcecie resetu bo część graczy ma wysokie poziomy. Co da reset, jeśli po jakimś czasie będzie to samo? A co z graczami na wysokich poziomach? Mają stracić lvl, na który "zapracowali" (pomijam kupowanie poziomu), bo inni marudzą, że nie mają szans. A może ci inni sami by wbili level?

Jeśli chodzi o klasy premium, to jest ich rzeczywiście coraz więcej i jestem za podwyższeniem ceny premium. Ale nigdy usunięciem -,-

tyle. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wszystko wygląda, bo nigdy nie grałem na CODZI'e dłużej niż 15 min.

Jeśli mówicie, że Konta Premium są tak mocne to trzeba podnieść ich cenę co najmniej dwukrotnie, aby nie było ich aż tak dużo bo zwykli gracze wtedy odchodzą, a to się mija z celem.

Usunięcie klas odpada, tak jak powiedziała .Nashi.^, serwer musi zarabiać w jakiś sposób, nawet jeśli irytuję to innych graczy. Wiadomo, że kasa nie jest najważniejsza, liczy się też ilość graczy, ale pieniądz również jest bardzo potrzebny, bez niego nie było by w ogóle sieci. Jak wiecie serwery stoją teraz na pukawce, a nie jest to tani hosting i trzeba go opłacać co miesiąc... Ja osobiście jestem za podwyższeniem ceny Konta Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Nashi ! ale nie ja też mam nie najmniejszy lvl (130 komandosem i 80 szturmowcem) ale zaczął bym grać innymi klasami a inni gracze mi to uniemożliwiają :D

 

[ Dodano: 2011-06-25, 10:15 ]

Co prawda w najbliższym czasie nie pogram bo się wszystko zepsuło !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja pomysł z usunięciem nie dążył do celu...

Reset lvli sądzę, że to dobre, bo jak sami widzicie ( gracze COD )

server świeci pustką. Może nie zawsze, ale to nie to samo co kiedyś, kiedyś grało tam więcej osób niż na only dd2. Ja osobiście od wczoraj codziennie robię po 10 reklam na forach i myślę, że to jakoś pomoże. Wy gracze kochani jeśli macie kumpli, którzy grają w cs przesyłajcie im nasze IP SERWERÓW. Rozmawiając z Petrusem doszliśmy do wniosku, że z powodu zmiany hostingu, a co wiążę się ze zmianą IP graczy jest mniej, ponieważ nie mają nowego IP.

Rozsyłajcie te IP to może więcej ludzi będzie grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja podwyższenie płacy za klasę generał i reset lvli na cod. Jest to najlepsze rozwiązanie ;P

Tylko czekamy na odpowiedź Petrusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset lvli na serwerach COD jest normalny , gdy więcej niż 3-5 osób osiągnie maks. lvl . Nie kręci mnie ten wasz COD mod nie wiem nawet z jakiego powodu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maja najwyższego, ale grać się nie da jak parę generałów jest, to nie gra. Czekamy na odpowiedź Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha . Ja to nie wiem . Grałem tylko na jednym CODzie (byłem na nim adminem) max.201 lv . Zawsze było full i grało się git . Było ok.7 osób (w tym ja , mimo iż później rozpocząłem grę) , które przewyżały innych o 50-100 lv . I każdy chciał to nadgonić i siedzieli bardzo długo na serwerze :) . Reset był jak 3 osoby osiągnęły 201 lv :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie dokładnie o czym mówicie ale ok.

up@ taki cod jest idiotyczny. Sam byl u nas na początku. Level gracza staje na 201, ale exp zdobywa dalej np. ma expa na 300lvl ale ma 201, dodam tylko, że umiejętności też można podwyższać! Jest to nieudana wersja starego coda.

 

@topic

 

- nie usunę klas premium, jeżeli chcecie to nie ma problemu zmienię ich cenę.

- nie po to modyfikowalem cod stary (opis up),żeby teraz restartować lvl jak max jest 4001. Nie różni się on niczym innym od poprzedniego tylko tym, że gracze zdobywający exp mogą nabijać kolejne lvl.

 

Wielkość lvl jest nieistotna !! 1000lvl niczym się nie różni od 150!! jak zauważyliście są ograniczenia na umiejętności 201 lub 501 pkt, jak się już je zdobędzie to gracze 150lvl i 1000lvl róznią się tylko poziomami. !!!!!

 

Graczy jest mniej bo zmieniliśmy hosting i za krótko były przekierowania. Większość gracze to 'noobki', którzy nie zaglądają na forum, ani nie czytają informacji w say o zmianie IP. Dlatego jak się zmieniło, a dodatkowo Wilan odłączył stare IP po tygodniu zostali tylko Ci, którzy zapisali nowe IP.

 

Zamiast zakładać idiotyczne tematy, wszyscy Ci którzy myślą, że reset jest dobry niech zrobią po 10 reklam na forach, a zobaczycie, że będzie więcej graczy...

 

 

powtarzam to dalej jest ten sam cod, wolny exp tylko zamiast ugrząźć na 201 lvl możecie wbijać większe.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×