Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z obecną promocją na serwerze mam pomysł na następną w jakiejś niedalekiej przyszłości.:D

Teraz promocja dotyczy ceny za admina można zrobić następnie że w ramach promocji dostaje się slota. :D

Ponieważ na Only DD2 w godzinach szczyty ciężko jest wejść a darmowy slot dla admina na pewno poprawi sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slot dla admina chyba jest, a jeżeli nie to jestem za wprowadzeniem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma slota :) Jest 24-25 to nie wejde dopiero jak 23-25, a to jest dobre jak cziterzy grają szybka, dobra akcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, w sumie TAK. Chociaż jeden slot powinien być zarezerwowany dla administracji. Ciekawe co na to Petrus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEDEN slot dla admina wystarczy. W razie potrzeby NAGŁEJ reakcji, będzie gwarancja dla PIERWSZEGO admina, że wbije i rozwiąże ewentualny problem. Dla każdego admina slot potrzebny nie jest :) Wystarczy JEDEN dla tego pierwszego admina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie proste, takie coś mają osoby posiadające 1 serwer lub na innym hostingu. Tutaj nie mogę zmieniać ilości slotów bez przerwy w zależności jak sobie ktoś wykupi bo się zmienia stawka na publiczną i muszę przed przedłużeniem pisać do hostingu o zmianę.

 

ja Wam mogę założyć slot dla admina, nie ma problemu, tylko się zastanówcie. 1slot = hltv 1slot= przekierowania + 1slot dla admina i obudzicie się grając 3 na 3 bo reszta slotów będzie zarezerwowana.

 

promocja na slot? nie taniej niż 4 zl przelew 10zl sms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funky123, Właśnie o tym mówimy.

Petrus, A jeżeli promocja to może nie taniej a np. 10 zł ale slot na 3/4 miesiące a nie 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slot jest. Gdy jest 24/25 przekierowuje Cię na inny serwer Naszej serwerowni.

Co do slota, wydaję mi się ze jeden admin wystarczy by pilnować porządku :)

 

Edytuje: Jeszcze co do obniżenia ceny slota, aby nie było tak, żeby wszyscy wykupili sloty i osoby bez slota nie mogłby wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda rezerwacja slota = 1 slot mniej, nie ma tak,że osoba wchodząca z rezerwacją wywala bez czy jakoś tak, ten slot jest zawsze pusty gdy tej osoby nie ma!

 

Jak mogę dać slota na 4 miechy za cenę jednego skoro ja go muszę opłacać co miesiąc? pomyśl, sieć, aż tak nie jest rozbuchana na takie promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taki pługin mógł by być ,tylko jak będzie grał jakiś PRO HAJT na przykład : staty będzie miał( 30:4) i go wywali no to będzie miał pretęsje i będzie wypisywał co za glupi serwer itp,itd. Zobaczymy co na to Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywala gracza z największym pingiem lub z najkrótszym czasie na serwie. CZekam na linka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×