Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Mało slotów do gry. :D

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Uważam że na serwerze powinien być wprowadzony plugin który wyrzuca z serwera każdego gracz na Spectators ponieważ nie raz nie ma miejsca a graczy na Spectators jest czasem nawet 4 którzy tylko blokują sloty :D (Oczywiście admini by mogli.)

 

2.Jestem za tym żeby zmniejszyć czas po którym wyrzuca gracza który jest AFK z 50 sek. do ok. 30 sek. :D

 

Kto jest za wprowadzeniem zmian a kto przeciw ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można by tak zrobić ,przecież jak na respie ct lub tt zostanie kilku to można równocześnie nabijać fragi co runde. Jestem za tym aby pomniejszyć to AFK z 50sek na 30sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afk nawet do 15 sec można. ! Spec przynajmniej jest 4 :D A i slotów to gry jest aż za dużo .. Fajniej sie grało jak było 16 slotów :) Teraz jest tak zwane .. Napie******** Gaming :D ... Dodajcie 4FuNa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak afk można zmienić ale od spectów kickowania są admini, jeżeli nie ma admina a jest czit to trzeba nagrać mu demko i tu pojawia się problem gdy wywala cie po każdej rundzie nie da sie nagrać demko, niedawno jeszcze tak było że po rundzie wywalało i też były narzekania a więc to odpada. Czas afk nie liczy się co runde tylko on się sumuje z paru rund ostatnio to zauważyłem, ale można zmienić na 30sek. Slotów jest dla mnie teraz akurat, bo jak było 16 czy 18 serwer cały czas był zawalony i 30 min klikania enter, esc i tak w kółko, a więc do tego nie mam zastrzeżeni. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK zapomniałem dodać Timeleft 30 min :D

Namawiałem Petrusa kiedyś na serwie na to, ale mówił że nie bo nie ma dżemu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas mapy można by było zmienić ale nie am to chyba większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas 30 minut TAK!

AFK - wyrzucanie po 15 czy 20 s bezsens... Czasem sam mam, że idę chociażby po picie i nie ma mnie te 15 s i by kickło...

Spect jak siedzą parę minut zawsze wywalam lub mówię, aby grali.

Więc czas TAK, reszta NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej slotów nie, bo to będzie fart czy niefart. Liczy się skill, 24 sloty to dużo, wyobrażasz sobie rzeźnie 30 osób? Wejdź na cs-reksio hash-jame czy coś w tym stylu i zobacz czy Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wcale wchodzić na spect, aby nagrać demko. Możesz co respa się zabijać wpisując "kill" w konsoli i nagrywasz demko dalej po znalezieniu gracza ; )

Co do Time Left to jestem ZA, ponieważ jest to serwer only dd2 i przydało by się wydłużyć czas trwania mapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kickowanie na 15s to mało . bo czasem idzie się po picie lub jedzenie albo jest telefon do odebrania czy brat z mamą Ci trują dupę :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam wrażenie, że niektórzy z was wchodzą na forum i myślą "być, czy nie być ?! o to jest pytanie!" tzn sami nie wiedzą co z sobą zrobić.

 

-na serwerze jest hltv

-jest już kickowanie spectów po 1,5 (albo 2) minutach, było po minucie ale na waszą prośbę zostało zmienione.

-co do czasu mapy to zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×