Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Serko

Yy.. Prośba o odbanowanie...

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Okolo godziny 13 dnia 1 lipca :D dostałem bana od Petrusa za reklame oO, a co jeszcze ciekawsze na nick Biedron.

Wyglada to w ten sposob:

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Petrus

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : Biedron

[AMXBANS] Reason : ' reklama '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 78.8.92.123 '

[AMXBANS] =====================================

 

Nie wiem jak to wytłumaczyc, aczkolwiek na swój dowód niewinności mam takie argumenty jak: Mam steam'a, a ten użytkownik jak widać wyżej go nie miał, po drugie moje IP nie jest takie jak "Biedrona" tylko: 94.141.159.29

Mam stały adres IP, wiec nie wiem o co chodzi. Jest jeszcze jedno, raczej wiekszośc graczy mnie zna na tym serverze, wiec dobrze o tym wiedza, ze gram zawsze na nicku Serko. Nie grałem nigdy na żadnym innym nicku, a tyn bardziej nie widziałem potrzeby reklamowania innych serverów

Proszę o ub albo wyjaśnienie sytuacji.

 

Pozdrawiam :)

 

#Edit

Nie robiłem wg wzoru, ponieważ nie sądzę, żeby ten ban był słuszny czy cokolwiek innego, gdybym dostał za np wh czy aim napewno zrobiłbym wg wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść jeszcze raz. Też tak miałem jakiś czas temu. Wystarczyło jeszcze raz wbić i tyle. To jakiś losowy błąd. Kochasss też to miał dwa dni temu.

Wyłącz / włącz CSa i graj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo o czym mówi Pan malesiak nagle gdy wchodziłem na kopytko dostałem kickneło mnie, weszłem w konsolę, i ktoś miał bana na jakimś dziwnym nicku :D Co prawda, mógł to być ktoś z mojego osiedla, bo większość osób od Nas ma internet z jednego przekaźnika i mamy to samo IP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×