Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Piotrus

unban dla Piotrus:*<pucio , pucio>

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony BOT :)

 

Byłem na spect pod tym nickiem, ponieważ na serwie był "Destroyer", który ma multihacka itd... mniejsza z tym.

 

Dostałem info o Tobie, ale i sam się zainteresowałem Twoją grą. Dłuuugo oglądałem, ponieważ widziałem że często padasz w dziwnych okolicznościach.

Ponieważ do STEAM zawsze podchodzę trochę uważniej, to nagrałem filmik z Tobą w roli głównej oraz oczywiście zamieszczam SS, które BOT (ja) Ci zrobił i których Ty nie masz :)

Na krótkim demku z kilkoma rundami, widać jak śmigasz na galę. Dziwnym trafem zawsze celujesz PRZED wyjściem :) Niestety giniesz, bo cienki bolek i lolek jesteś ze skillem, ale czita używasz (WH) z opcją ON/OFF.

 

^^ taka jest moja diagnoza, proszę o ocenę i ewentualny werdykt :)

 

DEMKO: http://www.speedyshare.com/files/29344175/piotrus.rar

 

SS: http://www.speedyshare.com/files/29344207/piotrus_ss.zip

 

Miłego oglądania!

 

p.s.: Za BOTa mógłbyś przeprosić, jeśli masz jakiś honor :)

 

[ Dodano: 2011-07-08, 16:44 ]

Jak chciałeś, to SSy znalazłeś. Zatem po SSach widać, że nie trafiłem - ale nadal uważam, że demko mówi bardzo wiele o Twojej grze.

 

[ Dodano: 2011-07-08, 16:44 ]

I zamieszczam pierwotny Twój post :)

 

Twój nick:Piotrus:*

Twój SteamID/IP:STEAM_0:1:20462126'

Kiedy zbanowany (08.07.2011+ godz16:20):

Powód bana:podobno wh

Nick Admina który zbanował: "destrukcyjnie

 

** wstaw foty na www.cs-kopytko.pl | player "Piotrus:* " | admin "destrukcyjnie yjnie yjnie" | (07/08/2011 - 1

********************************************************

** Admin "destrukcyjnie yjnie yjnie" z powodu podejrzen o oszustwo zrobil Ci screeny **

** Screeny znajdziesz w katalogi cstrike/cstrike_polish **

** W celu odbanowania koniecznie wrzuc je na www.cs-kopytko.pl **

********************************************************

*** turbo killed BL4CK69BUSHID0 with a headshot from sg552 ***

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zbanowany przez destrukcyjnie yjnie yjnie

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Przyczyna: '" "wstaw foty na www.cs-kop

 

 

Ps przepraszam bardzo ale ten bot nie zrobil mi ss i dal od razu bana i jak ja niby mam wstawic ss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec za bota sr

 

Ps. Kml wie jak gram spr mnie po 2 serko itp gramy hm.. w 7 osob na vt? wiec info jest o iel wieszco to vt!!!! na serwie byl Diego:* ktory siedzi czesto ze man an vt i mi mowi tak samo gra Marcinek dlatego mierze nitk nie mowil ze vt jest zabronione!!!!

Hehe troche dziwne te twoje ss bo ja mam bron w prawym reku!!!! a nie w lewym ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tu ma rację, czasem nawet siedzę z chłopakami na VT i dajemy sobie info.

Jeśli nawet nie to często gadam z Serkiem na steamie i on przekazuje informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej wykrzykników, bo nie słyszę. Podejście do VT jest różne. (VT, czyli ViperTurbo?) Z mojej strony VT, jest na mixy. Na mecze itd. A granie na VT na FFA, wygląda baaardzo często na czity. I poniekąd jest to trochę oszukiwanie, bo gracz z przeciwnej drużyny np. nie siedzi na VT/TS i nikt mu nie podpowiada.

 

Tak czy siak. Demko moim zdaniem pokazuje trochę więcej niż VT. Pozdrów KmL'a, Diego itd. Ja ich pytać o nic nie będę, bo nie potrzebuję.

 

Na VT to graj z botami ;)

 

----EDIT----

 

bo ja gram na cl_righthand 0 i u mnie broń jest po lewej. I są to SSy z mojego widoku, a nie Twojego ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok co do reki masz racje zapomnialem;d ale czy my oklamujemy? vt moze kazdy miec a my po prostu trenujemy wiec to chyba nie problem ? a jesli ktos nas oskarza o wh itp sa dla mnie smieszni gram juz hm.. 5 lat steam? wiadomo z przerwami ale mam za soba wiele esl itp wiec nie wiem jest ub czy nie?

 

Ps. Malesiak czy jak tam sie wabisz nie widzialem wiekszego bota od ciebie haha jesli jestes h admin powinnes zalatawiac spr banow itp a nie grasz sobie na serwie i tak jestes zerem!!!!! wiec mi to looto czy ub bedzie czy nie ale jestes smieszny sadzac ze gram an wh moge z toba 1 v 1 pajacu pyknac i dowiemy sie kto lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralam dzisiaj z piotrusem i tak sie sklada ze widzialam Cie w paru akcjach ktore na VT nie wygladaja. Nie bede przytaczala tu konkretnych akcji poniewaz nie mam jak tego udowodnic ale jestem za malesiakiem. Wnosze o nieodbanowywanie piotrusa ze wzgledu na panoszenie sie na serwerze, wyzywanie adminow, uzywanie wh. Z kazdym chce grac 1v1 gdzie jego skill jest zerowy - moja 8 letnia kuzynka grajac nogami by go pokonala. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy grasz z drewienkami (pajacami) w CSa? Dla mnie to Ty możesz mnie nawet bić. Nie moja wina, że serwer ma jakiś błąd i wpuszcza Cię na serwer. Ja gram 9 lat i co? ESL grałem, ale i CB. No i co z tego? Co to ma do rzeczy w obecnej chwili? Graj sobie nawet 150lat, ale liczy się TERAZ. Jeśli chodzi o wabienie, to póki co to Ty tutaj puszczasz w nachy, że ktoś ciśnie Cię o wh. Mnie też ciskają, ale nagrywam demka, aby mieć podkładkę i wiem, że ogarniający gracze mają trudniej w CSie. A Ty mi tu płaczesz na forum i jeszcze wyzywasz. Jesteś mocniejszy teraz?

 

Trochę prywaty:

 

Jesteś z Otwocka. Darzę ludzi z tego miasta duuużą sympatią, ponieważ moja ekipa miała układ z OKS Otwock. Nie psuj chłopakom fejmu i się zachowuj. Nawet świnia wie jak się zachować i je z koryta, więc też spróbuj się dopasować do sytuacji.

Niewinny, to po co się unosisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko i ss czyste

 

Piotrus, nie wyzywaj i szalej tak bo to ty przychodzisz z prośbą i łaski nie robisz.

 

ub

 

ps. nie wiem jak wlazł na aktywnym, na pewno był na steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×