Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kosciel1990

skarga na kml

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o ogarnięcie admina kml bo nie umie skickowac goscia ktory caly czas piszczy przez mikro bo to jego kolega ... 2 gracz spes stoi caly czas na respie zamiast biec do paki i sobie skacze po respie a jego to bawi i daje mi kicka jak ludzie pisza mu zeby go skickowal albo napisal do paki to daje nam kicka ... więc prosze to sprawdzić bo to sie robi chore na serwerze zeby nie mozna bylo normalnie pograc bo admin utrudnia gre ... ile wy macie lat 10 - 12 ?? jesli juz macie te adminy to troche mozgu tez by sie przydalo tyle pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Spes'a powiem tak.

To jest FFA, Ty też możesz grać stojąc na respie. Spes, gdy ma pakę to biegnie z nią na BS"a, późno ale biegnie.

Piszczy na mikrofonie? Gram w drużynie przeciwnej, dałem mu mute.. Po kilku minutach (około 10 go oblokowałem, obiecał mi, że troche ogarnie mikrofon) już był spokój.

 

Admin utrudnia grę? Nie wydaję mi się, powtórze: To jest FFA, Spes, wykonuje cele mapy, ale powoli.

Widziałem, że bardzo Ci przeszkadza głos Spes'a, jest opcja "mute", nie potrafisz używać? Wpisujesz na say'u : /mute i wybierasz osobę której chcesz nie słyszeć z listy.

 

Co do tego, że Spes jest moim przyjacielem, znamy się tak jak znam się z innymi kolegami z cs'a, czyli bardzo mało.

 

Edytuje: KmL

 

Dodam jeszcze parę rzeczy.

1. Brak dowodów.

2.2011070900001.jpg

 

Nie będę przypatrywał się graczom zgłaszanym przez Ciebie, z powodu tego że brak u Ciebie kultury.

 

Większość skarg na Spes'a widziałem i słyszałem na mikrofonie i say'u , a nie tam gdzie powinienem czyli na u@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha był spokoj to wiecej ludzi moze potwierdzic ze jakis dzieciak piszczal caly czas a Ty ze juz bedzie spokoj a on dalej piszczal jest mikro od 16 to sie stosujcie do tych zasad a nie dla kolegow jest ulga dla innych nie ma jakies dziecko bedzie drzec morde ze nic nie slychac a wy sobie gracie w najlepsze ... a co do spesa mam demko nawet jak paka jest podlozona a on sobie skacze dalej wiec mi nie mow 4 razy jest akcja jak nie idzie do paki wgl albo jej odbijac albo jak ktos podlozy bo sobie skacze bo ma na scrollu ducka i bh w configu .... przykre

 

[ Dodano: 2011-07-09, 16:20 ]

a co do mute moge sobie dac jak nie ma admina albo po prostu w player list zmutowac kogos ale jak jestes to chyba twoim obowiazkiem jest mutowanie goscia ktory drze sie nie ma 16 lat albo tak jak w przypadku spesa wyzywa innych nie mowiac juz ze wrzuca na rodzicow bo to jest dziecinada i nie zamierzam sie znizac do jego poziomu a tymbardziej obrazac rodzicow a Ty na to patrzyles jak gosciu pisze ze stary obciaga etc ... wiec troche mozgu ...

 

[ Dodano: 2011-07-09, 16:24 ]

jak Ci mowi 15 osob to samo to po co mam sie powtarzac ale bron dalej kolegi i mam demka ale mi sie nie chce wrzucac ogarnij troche nie mam 12 lat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię kolegi, stawiał sytuację realistycznie. Po prostu, masz demka? Chętnie je obejrzę.

Co do "obciągania", nie widziałem tego.. Pokaż demko, zobaczę bo nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie z tym co napisal ale mam demko ze jest paka i on sobie skacze po dlugiej a gosciu pake rozbraja a po 2 nie mow mi tutaj glupot bo juz Ci 3 osoby przed chwila zwrocily uwage na serwie ... to nie tylko ja to zauwazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przyłączyć się wypowiedzia co do założyciela postu, ale panowie bez przesady byłem na sererze podczas całego tego 'zajścia' .. Admin KmL cenie go tylko za jedno za to, że jest bardzo kulturalny ale co do brania odpowiedzialności jako admin no niestety już niee, admin ten jest w pewien sposób "nieogarnięty'.. bardzo często na serwerze pojawiają sie cziterzy i żeby sznowny admin KmL go zbanował trzeba mu o tym zasygnalizować i przypomnieć z 10 razy no przepraszam was bardzo ale to jest bardzo irytujące i czasami zdarzy mi sie bluzgać jak kazdemu w porywie emocji ale nieodpowiednim zachowaniem moim zdaniem jest to, że ja albo ktoś inny dostaje bana na 5 minut lub kicka a gracz który biega i czituje dalej cieszy się zabawą .. moim zdaniem w jakiś sposób admin ten powinien być ukarany bo poprostu .. nie ogarnia nie wiem czy Ty jest wina wieku '13lat' czy poprostu nie odpowiedzialność i nie chciałbym tu w jakiś sposób się narzucać ale szanowni panowie h@ spójrzcie kogo bierzecie na admina .. to tyle co do mojej wypowiedzi na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Spes teraz też gra na serwerze i co do mikro to dałem jemu i jego koledze po banie na 5 min za kulturę. Wrócili po 5 minutach ale się uspokoili, zdarzyło mu się jeszcze parę razy użyć wulgaryzmu ale od razu bardzo przepraszał. Co do stylu gry to owszem mają bardzo dziwny ja to nazywam "styl na wieże" wchodzą na siebie i biegają tak po planszy ale ja nie widzę w tym nic złego. Mają pakę to albo komuś oddają albo idą podłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem Spesowi mute, potem powiedział mi że będzie już grzeczny na mikrofonie więc zaufałem mu i z tego co widziałem, naprawdę się uspokoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szanowni panowie h@ spójrzcie kogo bierzecie na admina .

 

To lepiej żeby w ogóle nie było? wtedy będzie lepiej?

 

1. Za to co jest na ss to sam powinieneś dostać bana.

2. Komenda mute nie boli, nie trzeba nawet wchodzić w player list bo jest komenda na serwerze /mute.

3. Trzeba mieć jakieś dowody jak już piszesz skargę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×