Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wujek Samo Zlo

co sie dzieje z serverem ?

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie mam teraz admina to zauważyłem ze server schodzi za przeproszeniem na psy. jakieś skargi na adminów zauważyłem i rożne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się ze jest to przez graczy.

Nie rozumieją Oni pracy admina. Dostajemy wiadomości na u@, i dogadujmy się, oglądamy graczy posądzanych o czity, ale inny gracze tego nie rozumieją, i przeważnie albo spamują po kilka razy. Przeważnie dochodzi do tego ze na sayu są wiadomości 'KML ADMINIE BANUJGO" i gracz wyłącza czity, lub wychodzi z gry.

Często dochodzi do skarg, z powodu ,że ktoś nie dostał bana, dajmy na to za mikrofon. Wydaję mi się ze wszystko powinno się zgłaszać na u@, i w trakcie gry oraz skupienia wcześniej zobaczę zielony napis u@, niż spam na sayu.

Powoli zaczyna drażnić mnie sytuacją, posądzania o czity na say'u, często pisze informacje, że niedozwolone zachowania zgłaszamy na u@ nie na say'u, a za spamowanie tymi domysłami na sayu jest kick, a potem ban.

 

RADA DLA GRACZY: Admini widzą co piszecie na u@, i obserwują gracza którego posądzacie o czity, nie wystarczy im Wasze słowo, sami muszą zobaczyć, że gracz używa botów. Przede wszystkim nie spamujcie na say'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam teraz admina to zauważyłem ze server schodzi za przeproszeniem na psy. jakieś skargi na adminów zauważyłem i rożne takie.

 

co to w ogóle jest? z tego zdania wynika jedno, to że nie wiadomo co chcesz przekazać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×