Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Tworzenie działów

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym napisać, iż wiem, że już był taki temat i osoby składały podania. Niestety mała awaria forum spowodowała problemy z tworzeniem nowych działów.

 

 

Wszystkie osoby chcące pomóc w rozwoju forum są mile widziane. Osoby zainteresowane, proszę się zgłaszać do mnie na pw.

 

Oczekiwania:

-sumienność w tworzeniu działów. Nie toleruję "słomianych zapałów", którzy napiszą 1-2 tematy i im ochota przejdzie.

-systematyczność, oczywiście rozumiem, że nie zawsze można pisać na forum, ale oczekuję w miarę systematycznej pracy.

-staranność, wiadomo, że nie wszystkie poradniki, pluginy, recenzje itp piszemy sami. Większość jest kopiowana z innych stron, dlatego oczekuję staranności.

 

Jeżeli dana treść pochodzi całości z jakiejś strony oraz jest stworzona w całości przez ekipę tej strony należy podać źródło do strony głównej. W przypadku pluginów i poradników HLDS kopiujemy wyłącznie takie, które są sprawdzone i działają.

Wszelkie załączniki (.amxx, .sma . .thx itp) dodajemy w załącznikach. Dodatkowo do paczki z plikami dodajemy dokument tekstowy z informacją "Plik pobrany z cs-kopytko.pl, w razie problemów zapraszamy na forum www.cs-kopytko.pl".

 

Osoby zainteresowane pisaniem recenzji filmów, pluginów, poradników mają przykłady napisane przeze mnie. Więcej info podam indywidualnie osobom zainteresowanymi poszczególnymi działami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×