Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Misieq97

ban do tego bez ssow ., MisieQ

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:MisieQ`w0w bez suchafkuf.

Twój SteamID/IP:109.125.200.177

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 30 sierpnia 21:57

Powód bana: nie wiem własnie nawet nie dostałem ss'ów co to za admini graja do cholery?! nie dał mi ss a powod byl jakis dziwny i najlepsze jest tol ze gram na tym servie okolo 2 lat i nigdy nie zdarzylo mi sie nic podobnego moze potwierdzic to kilka zaufanych osob a najbardziej gracz PIONA . prosze o jak najsyzybszego ub . admin to Bogu . dostał adma i nie wiem co on sobie takiego wyobraza mialem staty 38:7 i dostaje bana za nic chyba ze wh ale nic nie mialem , a nawet ssy nie zostaly zrobione . bez kitu tak sie dawno nie wkurzylem . rozpatrzcie ta sprawe i dajcie jak najszybszego ub bo chce sie wbic do top15 . z powazaniem MisieQ

Nick Admina który zbanował: Bogu <---- pff zabierzcie mu go

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): NIE MA NIE ZROBIŁ

Opis sytuacji: ide sobie z respa staty 38:7 dostaje bana za co jakies ml_notfound i cos tam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tych ss bo chyba zrobił jednak. Ten powód jest jak się źle poda powód bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie Ci ze nie zrobił przeszukałem wszystkie foldery . jestem zaufanym graczem no nie robcie mi tego ; / prosze o UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy nową opcje w amxmodmenu, z którą sie wtedy jeszcze nie zapoznałem. Dałem ci bana ale nie wcisnąłem klawisza 'enter'. Po wciśnięciu klawisza miały robić się też ss'y o powód miał być wstaw foty..., lecz jak wspominałem nie wcisnąłem go i się nie zrobiły. Nie musisz od razu naskakiwać tak, żeby odebrać mi admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno ich nigdzie nie masz? przeszukaj jeszcze raz komputer i foldery z cs'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma ich skoro nie wcisnąłem enteru, ub ci się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko powód bana. SSy muszą być zrobione. To nie ma znaczenia, mógłby nawet napisać nie powiem co a ssy by były.

 

Nie ma innej możliwości, ssy muszą być. Szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez Bogu sam sie przyznal ze ssow nie ma bo ma nowego amxa jejuu nie ma i prosze o UB!

 

[ Dodano: 2011-07-30, 23:14 ]

Petrus czytaj co Bogu na gorze napisal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss, masz napewno, ponieważ z piotrkiem robiliśmy taki test, dałem mu bana tak jak tobie nic innego nie robiłem a on ma ss'y, to i ty musisz mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostaniesz bez tego. Dziś wgrałem inny plugin i myślał, że coś źle zrobił.

Miał po prostu ustawiony kraju na steam i mu nie czytalo powodu z lang.

 

Robienie ss i ban to calkiem osobna kwestia, na wrzucenie ss masz czas do jutra. Inaczej ub nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w to nie wierze! tak wlasnie jest z adminami nie mam zadnych ssow jacy wy jestescie uparci . nie ma zadnych podpisanych de_dust2 wiec nie wciskajcie mi czegos czego nie ma . jeju dajcie tego ub chyba gram tam 2 lata wszyscy mnie lubia moze wyjatki . no kuuurde jakby byly to bym na 100 % wstawil . ; ( gram na tym servie baaardzo dlugo i nigdy cos takiego mi sie nie trafilo wiec prosze was zrozumcie jaka jest moja sytuacja ... Bogu sam napisales ub mi sie nalezy . no kurde nie ma nic siedze tutaj 1,5 h i ssow nie znalazlem ... wiec jaki wniosek ? nie ma ssow dajcie no mi tego ub chce wbic top ; (

 

[ Dodano: 2011-07-30, 23:22 ]

cos jest nie wiem czy to to ... jak je spakowac ? ; /

 

[ Dodano: 2011-07-30, 23:25 ]

ok robie new temat to mozecie usunac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×