Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pasterz

Pasterz podanie na admina

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Pasterz

 

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): STEAM_0:1:34110809

 

Staż gry (Minimum 2 lata): 2,5

 

Wiek (Minimum 16 lat): 16

 

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): Gram na serwerze dość długo.

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Adminem byłem 2 razy, lecz tamte serwery upadły.

 

Znajomość AMXX (x/10): 8

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ uważam że jestem ogarnięty.

Będę często grał na serwerze, żeby ogarnąć tych cziterów, każdego będę jednakowo traktował tzn. nie ma równych i równiejszych.

Chce żeby serwer stał się lepszy, żeby grało się przyjemnie i bez cziterów.

Na serwerze jest bardzo mało adminów i bardzo dużo cziterów i chce to zmienić.

Lecz żeby serwer był lepszy nie tylko trzeba ogarnąć cziterów, również niektórych graczy, na serwerze musi panować kultura, tak jak regulamin tego nakazuje.

Na innych serwerach nikt się na mnie nie skarżył wręcz przeciwnie chwalono mnie.

Jestem spokojny i opanowany, każdemu graczowi odpowiadam spokojnie tylko żeby mu pomóc i żeby był szczęśliwy.

Dla graczy mam bardzo dużo czasu, nie olewam ich tylko staram się pomóc.

Nie olewam reportów od graczy.

I gdy ja będę grał to żadnego czitera na serwerze nie będzie.

Będę każdego sprawdzał. Gdy nie będę miał pewności że gracz jest cziterem, zrobie ss dla pewności, ponieważ nie chce popełnić błędów i staram się ich nie robić.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto): Z tym niestety jest problem, nie jestem za bardzo przy kasie, nie dostaje kieszonkowego tak jak inni, muszę na to zapracować, często sam muszę na to zarabiać. Lecz gdy będę przy kasie, to na pewno będę płacił. Jeżeli trzeba to mogę odpracować robiąc reklamy serwera.

 

Kontakt: Przez forum, lub jak chcesz to gg mogę podać

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z serva Pasterz - godzin w psychostats około razem 6, więc to jest długo? Jestem na Nie pograj trochę dłużej.

@edit wchodzę parę razy dziennie na bf2 i ani razu Cię nie widziałem. Jak poudzielasz się na forum, pograsz na serverze to może zmienię zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Mało godzin na serwerze ale można dać mu szansę. Będzie reklamował serwer to ok ;), przybędzie nowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 linków reklam, jak zrobisz wklej je tu:

http://cs-kopytko.pl/viewforum.php?f=129

tam też znajdziesz wzór reklamy oraz zasady reklamowania.

 

Uprzedzam fakty. Reklamy sprawdzam co najmniej 1 dzień po ich umieszczeniu. Radzę po kilku godzinach jeszcze raz je sprawdzić, aby wszystkie działały.

 

temat otwarty jeszcze, można komentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dawno nie widziałem tak solidnie napisanego podania. Jeśli chcesz mieć admina to tak jak powiedział Petrus, minimalnie 50 reklam bo inaczej nawet nie ma o czym z nim rozmawiać ; ) Steam jest, wiek jest wymagany jest, po prostu świetnie ; ) Jesteś nieliczną osobą, która umie zachęcić do swojej osoby pisząc właśnie takie podanie, + ode mnie za to bo długo czekałem na coś takiego ; ) Myślę, że będziesz dobrym adminem, pierwsze wrażenie jest ważne, ale nie zawsze trafne :)

 

Jestem na TAK i mam nadzieję, że będziesz opiekował się serwerem tak jak opisałeś to w podaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×