Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Haneczka1985

Serwer Only Steam ....

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z narastajacym cziterstwem na serwerze a tym samym malejacym zainteresowaniem nim prosze o rozpatrzenie mojej propozycji zmiany serwera ffa na Steam Only. Jak dobrze wszyscy wiemy 90% haxow to NS i o tyle mozna by bylo ich ograniczyc. Poza tym cziterz pokroju TAZ, Destroyer i inni smieja sie nam prosto w twarz posiadajac Neostrade ze zmiennym IP. Oczywiscie nie dociera do nich ze banuja tym samym kolejne ip przez ktore nie moze grac kolejny "czysty" gracz. Serwer powoli zaczyna siegac dna i srednia ludzi grajacych na nim niepokojaco szybko maleje! Zdaje sobie sprawe ze sa gracze NS ktorzy sa czysci ale dla tej garstki wg nie powinno sie ryzykowac reputacji serwera. Prosze o komentowanie i propozycje. Pozdrawiam

 

Ps. Zakup konta Steam wraz z cs to koszt 25zl i niech mi nikt nie wmawia ze ciezko taka kwote zebrac... nawet dla 10-latka. Poza tym wiekszosc NS posiada konta Steam lecz z "niewiadomych przyczyn" z nich nie korzystaja.

 

Ps2. Oto link dla tych ktorzy maja problemy z szukaniem ... do aucji z allegro ----> http://allegro.pl/counter-strike-1-6-steam-key-8-gier-w-2min-i1803705846.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czemu nie, ale czy ja wiem czy wtedy znacznie nie spadnie grywalność na serwerze?. Dla mnie jak na serwerze jest mniej niż 10 osób szczerze to gra wsie do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalność na serwerze ?

Przez większość czasu co najmniej 70% to i tak Steam a graczy innych Steam to też może przyciągnąć.

Jestem na TAK mimo że już to kiedyś pisałem i nikt się nie zgodził ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie Netural. Dlaczego:

- Gdy dawniej byłem ns i pojawił się temat na forum, aby zmienić serwer na Only Steam, modliłem się,żeby tak się nie stało, bo nie mógłbym grać...

-90% NS'ów to cheaterzy prawda, ale pozostałe 10%? Te 10% to są jedni z najbardziej PRAWDZIWYCH graczy. Podam tu na przykładzie użytkownika, który ma nick na forum Blackhill. Jest to ns, ale jak dla mnie jeden z najbardziej aktywnych graczy na tym serwerze.. Wiecie ile on demek wrzucił na forum, aby pomóc w zbanowaniu cheaterów?

 

Jak już napisała Hania, zawsze można kupić sobie steam'a za 25 zł.. Ale dla niektórych rodzin (bo są takie) nawet te 25 zł to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KmL nie oszukujmy sie, 25 zl mozna szybko uzbierac oddajac makulature, butelki, puszki, miedz, zelazo ..... obojetnie. Mozna byc z najbiedniejszej rodziny lecz dla chcacego nic trudnego. Jakos malolaci maja na fajki i piwo ale zeby kupic sobie konto nie (wez pod uwage ze konto steam to 2 paczki fajek :P) ? Ponad to zmobilizuje to graczy typu Blackhill ktory faktycznie stale sie udziela i bywa na serwerze, do zakupu konta steam. Malo tego dla dobrych znajomych mozna zrobic skladke po 5 zl i podarowac im takowe. Pamietajmy ze ns'owi nie zalezy na koncie a steam'owcowi jak najbardziej. Jak by sie nie dzialo bedzie obawial sie straty konta.

 

ps. Dla NS zawsze moze zostac to drugie FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie po głębszym zastanowieniu zmieniam decyzję.

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... Już kiedyś ten temat poruszyłem - w zasadzie na samym początku swego istnienia na tym forum i zostałem zbesztany ;)

 

Generalnie rozchodzi się o kasę. O kasę na serwer rzecz jasna. Hosting, który jest only Steam kosztuje więcej niż NS. Nie wiem jak jest teraz po przesiadce, ale tak BYŁO. I stąd nie przeszła moja prośba :)

 

Jeżeli chodzi o pomysł sam w sobie. Owszem - nie zniszczy się w ten sposób cziterów, bo są chojraki pykające na Steamie i z haxami, ale jest ich chociaż mniej... Z tym, że jest to ryzykowny krok. Gracze mogą na prawdę zniknąć, a Steam'owcy mogą tu wcale nie zajrzeć. Wystarczy się rozejrzeć - ile osób z naszych znajomych przesiadło się na Steam po ogarnięciu CS'a i znajomych z serwerowni. Znam sporo takich osób. Jest to ciężki temat i trzeba wypracować kompromis między kosztami<->grywalnością<->ilością graczy :)

 

NEUTRAL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mozesz masz racje malesiaku ale przykladowa dzisiejsza reakcja - dostalam wiadomosc na steam od gracza ktory siedzial na serwerze i pisze ze jest cziter (chyba TAZ) i ze z 20 osob wyszlo 15 .... faktycznie jak tylko weszlam na serwer ten pajac uciekl i nagle zaczeli wracac ludzie. Wiecj jezeli juz naprawde nie da sie nic z tym zrobic to trzeba nam wiecej adminow ktorzy beda siedziec na kopytku od rana do nocy (chodzi o zmienianie sie po paru godzinach). Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie, ale moim skromnym zdaniem PIERWSZYM krokiem powinny byc bany na nick. I nie info w stylu ze ban jest na nick, tyle "banned" i siema. Moze sie skapnie, ze wystarczy dodac kropke, ale moze nie.

 

Mozna co miesiac czy dwa odbanowywac dane ksywki, aby zwykli gracze nie byli pokrzywdzeni.

 

Tak to widzę JA - MalesiAK! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only steam bylo by dobrym rozwiazniem czitownie na serwie zmniejszylo by sie prktycznie do zera grywalnosc tez napewno by spala bo sporo graczy tez pyka na non steamie... ale tak jak ktos tam pisal można by bylo dać kilku dniowy tescik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na wszelkie propozycje od pojedynczych graczy co do pomocy. Pomoc? jest to pojęcie względne, gdyż może być różna. Informowanie graczy o możliwości kupna admina itp też jest istotna. Wiele graczy po prostu nie wie, że jest taka możliwość, a nadają się i z chęcią by zajęli to stanowisko.

Serwer steam niestety odpada. Jak pewnie zauważyliście takich serwerów steam jest mało. Aby móc go zrobić serwer musi być bardzo, ale bardzo rozkręcony. Serwery powoli dochodzą do siebie po zmianach IP, zrobienie go only steam dało by cios w plecy.

Jak każdy zrobi po 1-2 reklamy to dużo pomoże, a to nic nie kosztuje. Grasz? a może zaprosisz z 10 osób ze znajomych na steam do gry?

Nie masz kasy na admina, a chcesz nim być i masz doświadczenie? zachęcaj do kupna go przez inne osoby, a być może sam go dostaniesz!

Każda inna forma współpracy mile widziana.

 

Haxy były są i będą. Działamy jak możemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×