Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Navros19

Podanie o Admina Navros

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Navros

Steam ID-0:1:42869232

Staż gry (Minimum 2 lata): troche już wiecej :D

Wiek (Minimum 16 lat):20

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): napewno jest

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: nawet spore dam sobie rade napewno

Znajomość AMXX (x/10):9/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: pomoc w ogarniciu serwera

Czy będziesz płacił składki? tak przelewem co miesiac

Kontakt: steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powody podejrzewać, że się najzwyczajniej podszywasz pod poprzedniego usera.

Z rozmowy na gg z Tobą wynika, że to nie Ty, nie poznałeś nawet poprzedniego maila. W profilu na starym koncie są całkowite inne dane:

http://cs-kopytko.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=1624

 

Co sądzicie, z jednej strony próba oszustwa, a z drugiej i tak szybko wyjdzie jak nie ogar, a brakuje adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, można dać szanse jak coś to kasa sie przyda a z admina można odwołać. A na admina ja zawsze jestem chętny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak maila kilka razy juz zmienialem to po pierwsze nie tylko na jednym forum siedzie i pisze tylko z wami to po drugie po trzecie mialem przerwe na kopytko nie korzytalem z poprzedniego konta zapomnialem jakiego maila używalem po czwarte mikro mam uzywalem go caly czas i sporo osob z serwera moze potwierdzic ze ja to ja zaden inny gosc... zrobicie co bedziecie chcieli... to na tyle z mojej strony...

 

[ Dodano: 2011-09-08, 20:18 ]

oj przepraszam nie dodalem ze mialem wlamy na konta dlatego zmienialem konta poczty steama tez mi buchneli poprzedniego widac na konto poprzednie na tym forum tez ale to szczegół... czy ja wygladam na kobiete? jak jest w profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, gadam z navros'em często na steam, o wiele rzadziej na Skype ale wiem że to on bo się chwali że kupi sobie adma !!

Owszem pamiętam jak hakneli mu konto na steam ale na skype ma to samo juz bardzo długo i ... :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W profilu jest inne miasto i wiek także... Jak się przyznasz to pogadamy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok przyznaje sie jestem Navros ten prawdziwy Ci którzy wiedza o tym napewno to dobrze ty petrus nie musisz nie bede sie tlumaczyl w 100 postach trudno bedzie bez admina... do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navros posłuchaj, aby nam się dobrze pracowało warto wyjaśnić niejasności. Bardzo nie lubię jak ktoś mi robi łaskę w swoich wypowiedziach więc na przyszłość nie rób tego bo to nic nie daje dla Ciebie na +, a wręcz przeciwnie.

 

niech się jeszcze wypowie kilka osób, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet pisał mi o tym na steamie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wejście na serwer gracza o nicku Navros : 2011-02-25 20:22:53

 

Konto na forum masz od 6 dni, myślałem że osoba grająca tak długo na serwerze zarejestrowała by się na forum wcześniej...

 

Nie wiem jak to w końcu jest, wiele użytkowników mówi, że jesteś prawdziwy... Podanie jest w porządku, więc jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×