Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
YHM

Problem z fps/lagami STEAM

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cze,

mam taki problem na steamie, że jak jest dużo ludzi na serwerze (12-więcej osóB), to mam cholerne przyciny i nie da się grać (dlatego gram na ns). Jak jest 10 osób to w miarę da się jeszcze jakoś pograć, a jak wejdzie więcej to FPSy skaczą od 60-70-80-100. Próbowałem już wszystkiego, wgrywałem nowe cfg, zmieniałem ustawienia karty graficznej, zmieniałem ustawienia w cs etc. Jeżeli ktoś wie o co może chodzić proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten NS jest taki zbawienny, to może porównaj ustawienia:

 

-rate,

-cl_updaterate,

-cl_rate,

-cl_cmdrate,

-ex_interp,

 

i przede wszystkim zobacz sobie w STEAMie w "bibliotece" lub "gry" (nie pamiętam) czy przypadkiem nie aktualizuje Ci się lub nie ściąga jakaś gierka - hl.exe czy inne cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już praktycznie wszystko, jakieś komendy, zmieniałem modele, robiłem defragmentację i dalej to samo. Nic mi się nie ściąga w tej bibliotece. Dlatego napisałem tu, z myślą że ktoś może miał ten sam problem lub umie temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci proponowal zrobic reinstalll windowsa i potemzobaczyl :] zalezy jakiego kompa masz jak masz slabego to np masz odpalonego cs i do tego steam i masz przez to lagi , malo fps . Sprobuj z windowsem moze to pomoże ;] i przed wlaczeniem csa pozamykaj wszystkie programy ktore nie sa ci potrzebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje czegoś nowego...

Nawet dziecko by mi powiedziało, że mam pozamykać niepotrzebne programy przed włączeniem csa, albo żebym zrobił formata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz kompa z średniowiecza i tyle :D wiecej osob to juz lagi masz:D zmien kompa i nie bedzie problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć "zmień komputer i będzie po sprawie" ... Nie każdy ma pieniądze na zmianę komputera ... Ja jadę na jednym kompie już 7lat i żadnych lag nie mam , a jak go kupowałem to też najlepszy nie był . Trzeba dbać o komputer , jeżeli już się go ma :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kompa 8 lat i działał mi bez zastrzezen :D nie sciagalem byle gowna z neta i chodził mi dobrze:D a w tamtym roku wymienilem na latopa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym sobie wymienił kompa na nieco lepszego , ale nie chcę rodziców obciążać kosztami większymi niż są .

 

Tego to nie wiem czy bym sprzedał za 200zł ;D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem lagów przez 4 lata i nagle lagi ta? Coś nie teges chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś przeinstalować całego steam'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłeś reinstal steama? Jak będziesz robił to zanim zainstalujesz od nowa to usuń z nim folder. Może gdzieś coś złapałeś, nie do uwierzenia co można złapać na publikach, ludzka wyobraźnia nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyjaśnienie może być tylko jedno, masz za słabą kartę graficzną, jak Ci fps spadają gdy wejdzie więcej osób. Jak jest dużo osób server generuje coraz większe obciążenie, od tego już tylko krok do padnięcia grafiki i jej przegrzewania.

To, że na ns nie masz lagów to po prostu przypadek, a raczej taki jeden z plusów tej platformy.

 

Nic do tego tematu raczej nikt już nie wniesie więc zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×