Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`10

Liga Europejska

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie szanse na wyjście z grupy naszych zespołów (Wisły i Legii) .

 

Po pierwszych meczach oby dwie drużyny bez punktów . Legia przegrała na wyjeździe z PSV Einthoven 1:0 , a Wisła przy własnej wspaniałej publiczności 1:3 z Odense .

 

Legia podeszła ze zbyt dużym respektem do holenderskich piłkarzy . W pierwszej połowie Legia nic nie pokazała , lecz w drugiej połowie obudzili się i rozegrali , parę ładnych składnych akcji . Najgroźniejszą sytuacją był piękny strzał z dystansu Jakuba Wawrzyniaka , lecz niestety Tytoń (goalkeeper naszej reprezentacji) był bardzo dobrze ustawiony i bramka nie padła .

 

Holenderskie media wypowiedziały się , że najlepszy w tym meczu był doping kibiców Legii . Przez cały mecz praktycznie tylko ich było słychać , a holendrzy cichutko . Co jest dowodem , że Polska ma najlepszych kibiców na świecie ! Polskie media robią zły wizerunek kibiców i na tym zarabiają , ale nie zmieniajmy tematu ...

 

Co do meczu Wisełki to się nie wypowiem , bo nie oglądałem , ponieważ nie było mnie w domu ...

 

Jestem kibicem Legii od dziecka , dlatego tak się rozpisałem o meczu warszawskiego klubu .

 

Myślę , że unikniemy komentarzy typu " Je*ać Legię tylko Widzew ! " . Trzymajmy się tematu , czyli szans naszych zespołów w Lidze Europejskiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse zawsze są mniejsze lub większe, jednak pytanie czy je wykorzystają.

Oba kluby nie mają najłatwiejszych rywali, ale przy odrobinie wysiłku są to rywale do pokonania.

Legia nawet jeśli przegra rywalizację z PSV, to ma realne szanse na wykazanie się w meczach z Rapidem i Hapoelem.

Wisła znalazła się w nieciekawej sytuacji po tej przegranej na inaugurację, teraz czeka ich mecz z bardzo trudnym rywalem Twente, które jest ubiegłorocznym zwycięzcom Erdenevise.

 

PS.

Pozwolę sobie przytoczyć inny wczorajszy mecz <3

http://www.youtube.com/watch?v=L423TS8Gf6w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze jest, aby Legioniści pokazali się z jak najlepszej strony - kibicowskiej oczywiście :) Piłkarsko niestety nic nie jestem w stanie zrobić, ale kibicowskim - a i owszem :)

 

Wierzę, że Legia opyka PSV na Ł3 i generalnie wyjdzie z grupy. Fajnie by było zobaczyć swoją ukochaną drużynę w pucharach, a przy tym zachwyt Zachodu nad kibolami z Polski !

 

Mimo swego Patriotyzmu, szczerze powiedziawszy - kompletnie nie interesuje się Wisłą ;> Nie chcę popadać w jakąś skrajność, ale jest mi rybka co zagra Wisła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że kolejny kibic Legii :) . Ja do W-WY mam 120km i nie jeżdżę na mecze Legiuni tak często jak bym chciał :/ . Myślę , że wybiorę się na Łazienkowską , przynajmniej na jeden mecz pucharowy :) .

 

@edit

i masz piwko za Legię ;D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia nie rozczarowała mnie, ponieważ grała z mocnym zespołem, lecz na wiśle zawiodłem się po całości. Wisła grała z drużyną duńską a duńska piłka nie jest wcale lepsza od polskiej a więc nie rozumiem tak dużej porażki nawet z remisu nie był bym w pelni zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sądzicie , że Legia super rozegrała wczorajszy mecz , choć pierwsza połowa nie była zbyt zadowalająca . Wczoraj , gdy strzelił Radović to się popłakałem ze szczęścia ! Pokazali charakter i to , że w Polsce też potrafimy grać w piłkę !

 

PS. Jedzie ktoś w niedziele na Legia-Wisła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×