Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
walus

Skarga Bouth

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dopiero dostałem bana za rakiete bo zabilem jakiegos ziomka , to jest smieszne strzelalem sie z typem wypuscilem rakiete i zabilem typa z smg , nie moja wina ze on kampił przy respie i rakieta wleciala jak mieli respawn i wlasnie za to dostalem bana na godzine to jest smieszne . To jest juz 3 niesluszny ban od tego "Dorosłego człowieka " w ciagu 2 dni . Dał mi bana za to ze na ratsie mialem awp i bilem go nic nie mogl zrobic , potem na duscie znow mialem awp i znow dostalem od niego bana ... wg mnie o admina powinne starac sie osoby pełnoletnie a nie jak ten czlowiek 14 lat , taki admin on chyba tylko chce miec wladze na tym serwerze i tyle na forum go prawie w ogole nie widze patrzac na innych adminow maja troche postow a on przez tydzien adminowania uzbieral az 6 :D no niezle , jak daje bana to powinien wypowiadac sie w danym temacie moje takie zdanie ja dostalem od niego 2 bany i w zadnym nie wypowiedzial sie :D a i jeszcze smieszne bylo ze wchodze na serwer bo dal mi petrus UB a BOUTH do mnie czy ssy dalem na forum , a od UB minely z 3h jakies po co dawac dla dzieci taka odpowiedzialna range nie jedna osoba juz skarżyła sie na niego ;] i tak zapewne nie wypowie sie w tym temacie hyhy , a on dla mnie taki jest zapewne bo gdy startowal na admina to bylem na nie hyhy :D

Czekam na twoja odpowiedz Bouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omowilem, ze ban za bug rakietek jest na godzine Ty na wielu mapach bugujesz dostales upomnienia i nic wiec dostales bana wkoncu na godzine !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja buguje na wielu mapach ? hyhy dobre sobie koles wez nagrywaj demko i wrzucaj po 1 nie buguje teraz wyszlo jak wyszlo zabilem cie to zapewne specowales mnie i wszystko widziales ;] ze to specjalnie nie bylo ;] a nie powiem kto na ratsie nie raz wypuscil rakiete i to specjalnie a potem mowiles ze przez przypadek , to wtedy powinienes sam sobie bana dac na godzine w takim razie ... Powiedz o co Tobie chodzi , na kazdym kroku chcesz mi bana wkleic tylko nie masz za co , w ciagu 24h dostalem 2x bana niby za wh , dostarczylem lacznie 6ssow i wszystko czyste dostalem ub , a z twoich ust nawet nie uslyszalem zadnego slowa chociażby przepraszam albo cos , a ten ban co teraz mi wklepales to jest przegiecie juz , mysl troche jak dajesz bany...

 

[ Dodano: 2011-09-21, 15:11 ]

a i jeszcze takie jedne pytanko kiedy mi dales upomnienie ?? jeszcze powiesz ze dzisiaj mi dales upomnienie to cie wysmieje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ja mama cie przepraszac, chyba po to sie robi SS'y, zeby kogos sprawdzic chlopie za co ja mam Cie rpzepraszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ze nie slusznie dajesz bana :? widzisz nie dorosles jak gralem na innych serwerach dostawalem bana wchodzilem na serwer a admin mowil sorry albo cos takiego ;] to tak jakbys byl w sklepie i ochroniarz podszedl by do ciebie i powiedzial ze ukradles cos , a potem sprawdzi w kamerach i jednak nic nie zrobiles to taka osoba chyba cie przeprosi nie ? to jest proste i to jest tak samo tutaj ty mnie oskarzasz ja wrzucam ssy wychodzi ze jestesm czysty i na to ze nieslusznie mnie oskarzyles ... Widac ze masz 14 lat i jeszcze nie dorosles

 

[ Dodano: 2011-09-21, 15:15 ]

A i dowiem sie kiedy dales mi upomnienie za rakiety ? dzisiaj dales mi :? czy kiedy ? dowiem sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dalem Ci wczoraj :) Po to Ci zrobilem ss'y, zeby sp[rawdzic czy masz wh i nie amm zamiaru Cie rpzepraszac bo nie ma za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wczoraj a na jakiej mapie dałes mi :D? i mniej wiecej o ktorej godzinie ;] ? i Jak mozesz to naucz sie pisac bo ktos czytajac twoje posty moze nie zrozumiec ...

"sp[rawdzic czy masz wh i nie amm zamiaru Cie rpzepraszac "

 

albo np to

 

"Mam rpsobe o zbanowanie na nick gracza o nicku Mixer bauje go na 5 min bo nei zdaze nigdy na perma bo on ucieka, ale i on ma zmienne IP wiec it ak wejdzie wiec nie ma sensu banowac perma. Prosze dla niego bana na nick."

 

No i czekam teraz na jakiej mapie i ktora godzina mniej wiecej byla wtedy jak dawales mi upomnienia ;]? zapewne powiesz ze juz nie pamietasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie mi po 1 o jaki buz z rakietami chodzi?

 

po 2walus, HLTV na serwerze jest cały czas. Ściągnij demko, wskaż w którym momencie dostałeś bana i wszyscy będą mogli to sprawdzić, a jak wypisujesz suche fakty to wybacz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam zamiar to zrobic i dlatego pytam jego o ktorej godzinie dawal mi upomnienie i na jakiej mapie bo chce demko sciagnac i pokazac ze zadnego upomnienia nie dostalem ale on powie ze juz nie pamieta ... czekam na jego odpowiedz

 

[ Dodano: 2011-09-21, 15:30 ]

chodzi o bug z rakieta ze wypuszczasz rakiete i ona leci zaczyna sie nowa runda i ta rakieta dolatuje o to chodzi . I ja strzelalem sie z typem wypiscilem rakiete zabilem go , pojawila sie nowa runda i rakieta wleciala w resp i zabila 1 osobe .

 

[ Dodano: 2011-09-21, 15:31 ]

A i mam takie pytanko jak sciagnac z tego HLTV te demko jak mozesz to nakieruj mnie jakos skad i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaraz to sprawdzimy ;] przeciez jest hltv i powiedz mi kiedy dales ostrzezenie o ktorej godzinie mniej wiecej i jaka mapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam ale to bylo wczoraj. Pisalem na @@ bug rakietek ban 5 min potem zwiekszylem do godziny i dzisiaj ejst juz godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej napisales ze dales mi upomnienie ;] a gdy napisalem ze chce wiedzeic kiedy o ktorej i jaka mapa to piszesz teraz ze do wszystkich ;] to co w tym samym momencie caly team albo nawet caly serwer puscil rakiete na respa? A moze wtedy mnie na serweie nie bylo co jak dawales te upomnienie do wszystkich bo ja jakos nic nie pametam ;] krecisz krecisz ;[ i nie mozesz przyznac sie do swojego bledu patrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam ale to bylo wczoraj. Pisalem na @@ bug rakietek ban 5 min potem zwiekszylem do godziny i dzisiaj ejst juz godzina.

Co? sam sobie zasady ustalasz? hahah!

Wiesz co BouhT... przeginasz!

Zbanowałeś tylu zaufanych graczy, którzy grają na tym servie kilka razy dłużej od cb. Rozumiem, mogłeś mieć podejrzenia, ale teraz spamujesz banami za aktywnego, a przecież nie masz pewności, że czitowała podszywka...

Rozumiem, że masz podejrzenia, ale tych banów dla 'walus' nawet nie chce mi sie komentować...

Bez wątpienia nadużywasz władzy admina, dzisiaj śmialiśmy się z Ernestem, że przenosisz go do swojego team ;D

Jeśli się troszkę nie ogarniesz to chyba powinieneś stracić

A demka masz w dziale 'Archiwum dem'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Matka. Na nickach gra dużo podszywek, takich banujesz jak jesteś na 101% pewni, że to podszywka? w innym wypadku jak gracz nic nie ma to nie dajesz bana? to chyba jasne?

 

Co do bugu w prosty sposób go zlikwiduję. Dodaję ochronę graczy przez pierwsze 4 sekundy ( 3 sekundy freez time+ 1 sekunda protect).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np mgr? to ejstes na 100% pewien bo on ma steama i pisze mi, ze go nie ma oto chyba jasne ze ns'ow banuje? Nawet sam mi kazal. A np. sajlas to na Aimie gral to wiem kiedy jest on, a kiedy nie, ale nie banuje wtedy kiedy nie mam pewnosci. Z CHICHARITo to ejst tak, ze niektorzy mowia, zeby dal mu bana to podszywka, bo strasznie lami , a czicharito goarnia raczej gre wiec takich banuje na 5 min,zeby zmienili nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ogarnij klawiaturę :D

A co do np. nawet jeżeli to był by prawdziwy "Sajlas" i jeździ na Aimie to chyba banujesz, bo z twojej wypowiedzi nie da się tego wywnioskować. "sajlas to na Aimie grał ... ale nie banuje wtedy kiedy nie mam pewności"

Poza tym za podszywkę też raczej bym perma dawał, tym bardziej pod stałych graczy co są wysoko w TOP a nie 5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu bezsensowny spam. Posty można przecież edytować.

Ja z tego całego zamachu nic nie czuje.

Jak dla mnie to skarga bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×