Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

[dust2 only] `10 cziterem?

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Bogu

Nick cheatera:`10

Serwer:dust 2 only

Data + dokładna godzina:23.09.2011r. godz 20:40

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli):STEAM_0:1:18331771

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):`10 - 83.5.209.214:27005

link:http://www.speedyshare.com/files/30445870/10.rar

 

Opis: Uznałem, iż te dwa demka które wam spakowałem pokazują, że 10 używa wh. Nie myślałem, że on może czitować bo gra na tej sieci już dużo ale te demka chyba pokazują wh. Oceńcie sami, dla mnie to wh. Wie gdzie są ludzie najeżdża celownikiem od razu na nich to już pokazuje wh. Oceńcie...

PS:może demka troszke przydługie ale pokazują to co mają pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dlaczego. Demko nagrywałem tak jak zawsze a czy jest jakaś różnica jak nagrywa sie an ns a na steam to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie już obczaiłem :) .

 

Powiem tak , gadałem sobie z Matkiem na steam (czat głosowy) i dawaliśmy sobie info . W niektórych akcjach po prostu skill w innych info :) . Tyle mam do powiedzenia .

 

Demo do oceny przez chłopaków :] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi Ci o ten skan przed długą to widziałem jak gość od nas padał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też to sie wydaje podejrzane, ale poczekajmy an więcej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę tylko powiedzieć, że cały czas gadaliśmy przez steama, a demka nawet nie chce mi sie oglądać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że jest to wh, wystarczy zobaczyć na 2 pierwszych akcjach jak wchodzi "pewnie" na bs.

Pierwsza akacja rzuca granata na gale i od razy celuję na gościa kucjącego po prawej stronie.

2 akcja zobaczył przez sciane że idzie ct to sobie kucnął i wyczekał na niego (może słyszał).

Nie mnie tu oceniać, ja tylko wyraziłem swoją opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak nie raz nie dwa sam mialem info, dla mnie czasem farcil ale nie do przesady zeby odrazy wh mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a obejrzałeś to demko, dla mnie to nie dobre info. Mówi, że ma skill ale na tym demku widać chyba, że granatu nie mógł trafić w bramę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogu, nie przesadzaj, może to faktycznie info ze steama czy z czegoś tam.

Ale dla mnie jest to 60 do 40 że to wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jeżeli się wypowiedział , to raczej znaczy , że obejrzał ...

2. to Ty sobie traf gadając z osobą na steam i z rodzicami w realu ...

3. co do info ... rozmawiałem na czacie głosowym z "MaTek" i dawaliśmy sobie info nawzajem ... jest takie coś jak mikrofon i niektórzy gracze używają go po to , żeby powiedzieć "oraj dupę , bo masz go na lewo zaraz , bo mnie już ubił trochę" . co było w sytuacji chyba z Vinylem na środku co zdjąłem kogoś z AWP ...

4. bogu , że Ty dostałeś bana za bycie przykładową osobą na forum i jednocześnie cziterem , to nie znaczy , że musisz szukać winy u innych kręcąc im demka ... teraz każdemu będziesz kręcił demka , kto negatywnie się wypowiedział na temat twojego bana ?? komu następnemu nagrasz ? malesiakowi czy matek'owi ? chłopczę czy może mężczyzno popadasz w depresję co widać było Shoutboxie ...

 

Tyle ode mnie :) . Myślę , że nie będę się musiał już udzielać w tym temacie , aż do odpowiedzi Petrusa :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4. bogu , że Ty dostałeś bana za bycie przykładową osobą na forum i jednocześnie cziterem , to nie znaczy , że musisz szukać winy u innych kręcąc im demka ... teraz każdemu będziesz kręcił demka , kto negatywnie się wypowiedział na temat twojego bana ?? komu następnemu nagrasz ? malesiakowi czy matek'owi ? chłopczę czy może mężczyzno popadasz w depresję co widać było Shoutboxie ...

 

Po pierwsze nie mieszaj tych dwóch spraw bo to zupełnie co innego a twoich wypowiedzi w temacie mojego oskarżenia nawet nie czytałem szkoda czasu. Do malesiaka nic nie mam do matka też nie ale ty grałeś na wh i to tu widać. OK info to info ale jak kolesia na długiej przeskanowałeś dokładnie to troszke dziwne, prawda? Poza tym nie wierze, że masz takie info że ci mówi gdzie dokładnie broi pake itp. Ja za swojego bana odrobiłem i to dużo a więc sie odczep. Nie oceniaj mnie po wieku bo nie wiesz jaki jestem, ty masz może te 2 lata więcej i gadasz przez to mikro cały czas bo przeszedłeś mutację i sie chwalisz mnie to nie obchodzi ale nie muszisz mnie pouczać. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogu ja do CIebie nic nie mam ani do 1o ale powiem krótko macie spinke to widac... bogu obejrzyj dwa razy demko ja tak zrobilem i 10 przez ponad polowe demo lamil jak nie powiem kto pozniej mu sie trafila 1-2 rundy skilla ktora mial prawdopodobnie od matka z info zdarza sie ze przeciwnik podejdzie pod celownik ze przeskanujesz prosto w bankie zdarza sie to jest gra ale nie sadze zeby taki gracz z takim stażem na serwerze walil w ch***uja za przeproszeniem innych odpalajac czita ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie WH, na pewno nie. Tak jak powiedział jeden z użytkowników - CS to gra, w której nie raz, nie dwa zdarzają się nie możliwe akcję i nie należy brać ich od razu za WH.

 

Temat do niczego nie prowadzi.

 

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×