Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dazed

Skarga

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zglosic skarge na admina Funky

Admin ten obraza graczy stale piszac bot mnie zabil w dodatku napinajac sie . Gdy zostaje zabity wyzywa od wh itp

Ostrze ze za kampienie na respie z awp jest ban , oczywiscie sam kampi na respie.

W dodatku prowokuje graczy

Moim zdaniem temu 15 latkowi powinno odebrac sie adma niech sie lepiej zajmie nauka w tym roku czeka go zreszta test gimnazjalny patrzac po jego wieku .

z powazaniem Grzegorz Furdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowodow moze nie ale nie raz funky pisze ze go boty bija albo bot mnie bije moim zdaniem jest to brak szacunku dla gracza , zapewne nie jeden gracz to potwierdzi jesli wchodza na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli funky tak mówi to zdaje mi się, że nie dlatego że kogoś nie szanuje ale dla żartu, jeżeli ci to przeszkadza to mu powiedz i zażądaj przeprosin a nie od razu skarga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz dowodów. Znajdź demko i je wrzuć. Jak narazie temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju Jeju to jest dla żartu tylko. Nie obrażał bym graczy bo oni w niczym nie zawinili.Za bardzo to do siebie wziołeś.To że tak raz napisałem dla żartu nie znaczy to że zawsze tak pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, czasem nie zaszkodzi napisać dla żartów bot, 0 itp, ale nie róbcie tego z przesadą. Nie należy tak pisać do graczy, różnie ludzie to odbierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×