Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

problem z pingiem...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że takich tematów było juz wiele, ale ja mam coś innego. Mam 1mb neostrade, dawniej miałem normalny ping 30-40, od pewnego czasu mam taki dziwny problem, że przez pare sekund mam pingo 40 a potem przez pare sekund 150, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, wyczyściłem ostatnio całego kąpa, przeskanowałem go, wyłączam wszystkie programy itp, ale i tak mam tak nadal. Możecie pomóc, to nie tylko na tej sieci ale wszędzie. Może to wina nesotrady albo może moja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest wina twoja, tylko internetu... niepotrzebnie czysciles kompa, ale jak juz to bedzie + 10 do piękności;D. Wina jest oczywiscie internetu, gdyz jak widzisz idzie zima, i pingi beda coraz wyzsze niezaleznie od internetu. Po kilku dniach sytuacja powinna sie poprawic... chyba ze juz masz tak od dluzszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co. Ja również pare lat temu korzystałem z internetu jakim jest neostrada... Powiem Ci, że nie miałem żadnych problemów.

Wina może leżeć również po stronie Twojego okablowania, jeśli masz jakieś stare, zakurzone, nie ruszane od lat kable to mogą spowalniać łącze - to jest normalne.

Proponowałbym Ci zmienić okablowanie, a przynajmniej główny kabel od internetu, a jeśli to nie pomoże to zadzwoń do neostrady i powiedz im, że Twoje łącze jest strasznie spowolnione od kilku dni, że nigdy tak nie miałeś i na pewno zażegnają problem.

Wydaje mi się, że innego sposobu nie będzie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke dzięki za pomoc, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że chwilowy problem bo coś zrobią z Twoim łączem. Temat już starszy, widzę grasz już na serwie ;)

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×