Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
S!ndbad

CS-kopytko vol. 1 ;]

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grać na tej serwerowni z powodu fajnego serwera COD i zadomowię się tutaj na dłuższy czas, znam się co-nieco na muzyce i programach do jej obróbki (zarówno tych dla kompozytorów-amatorów, jak i tych do DJ'ki). Stąd mój pomysł, aby stworzyć składankę najlepszych utworów - początkowo vol. 1 - część pierwszą, jeśli wypali i będziecie chcieli więcej - zrobimy więcej :) Potrzebowałbym kogoś z dobrym (niemalże zajebistym :P) głosem (płeć dowolna ^^), osoba ta podkładała by głos do składanki wg przygotowanych przez siebie lub uprzednio przeze mnie tekstów - tak, żeby wyszło coś typu Energy Mix vol [...] :)

 

Czekam na uwagi (oraz osobę do pomocy ;) ) i jakieś propozycje utworów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest głupie... Po co robić jakieś Energy z sieci serwerów, nie wiem kto Ci nasunął taki pomysł, ale według mnie nie ma on najmniejszego sensu.

Nie będzie to ani reklama, ani żadne Movie, strata czasu jak dla mnie. Lepiej zrobić coś, co pomoże w rozreklamowaniu sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, jak dla mnie również średnie. Lepiej zrobić fragmovie lub inny filmik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zmontowane kilka fajnych scen z dobrymi akcjami i jakaś pasująca muza w tle.

Demka znajdziesz w działach z HLTV. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym co napisał Petrus w ostatnim poście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wykona ładną akcje, niech wrzuci tutaj godzinę,datę(potrzebne do znalezienie dema z HLTV) oraz nick z gry, A twórca Frashow, wybierze sobie akcje i zrobi z nich film reklamujący serwerownie. Jak dla mnie ok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×