Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Atov

Kolejna skarga na gracza z!elony,

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze skargę na gracz zielony powniewaź jest nie miły, gdy pisze ktoś że czit nie wchodzi od razy na specta tylko piszę,za po rundzie. Dużo ludzi oskarża o wh, i dużo ludzi dało by sobie rekę uciąć żę on ma wh.

Warto przemyśleć H@ o tym graczy ponieważ wielu ludzi nie lubi z nim grać, myśli ze zawsze ma racje nie da nigdy się wytlumaczyć tylko zamyka temat, gdyby nie moder na forum ani admin byłby tak samo czesto sprawdzany jak inni gracze, czesto oskrażą lepszych graczy o wh co jest dość wnerwiające.

Nie rozrożnia skilla od czita, i to jest najgorsze.

Na moim miejscu gdyby ludzie tak pisali skargi na niego oraz mialbym pracować z takim człowiek Petrus to już dawno bym go wywalił. Bo nie ludzie pracować z takimi ludźmi jakimi jest zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ty masz niby 17lat. Jak ty wgl piszesz?... Błędy to raz, ale trzeba sie domyśleć o co ci chodzi bo nie wiadomo jak sie to raz przeczyta. Nie można zrobić screna i wkleić na jakiś dowód tak trudno? Skarga bez sensu, pewnie dostaniesz 1/10 i bym sie wcale nie dziwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłeś się choć przez chwilę czy jest sens pisać skargę na admina nie mając żadnych dowodów! A jeśli chodzi o Zielonego to ja grając na serwerze nie zauważyłem żeby był nie miły a tym bardziej żeby grał na WH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no błędów może i trochę jest, ale skarga to skarga, ja osobiście co do z!elonego to nic nie mam, chodź ostatnio pisał mi że myśli że mam wh to kazałem mu sprawdzić na hltv powiedział że to zrobi. Jest adminem, ma wątpliwości to zrobi sobie ss, spojrzy na hltv.

Co do jego wh to kilku graczy pisało że ma wh ale pisałem im że to admin i nie mogę nic zrobić, i niech wejde sobie na demka z hltv i wrzucą i ocenimy jego gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów, ani jednego więc co Ty mi tutaj gówniarzu wmawiasz. Zamykam tematy, nie daje się wypowiedzieć, ciekawe gdzie...? Chcesz się wypowiedzieć w temacie gdzie ktoś wystawia SS'y...? Czy ktoś zgłasza czita, tam chcesz się wypowiadać...? Ja nie mam moderatora na całe forum kolego. Nigdy nie napisałem, że " po tej rundzie wejdę na spect'a ", jeśli ktoś zgłasza czita zawsze od razu, praktycznie momentalnie sprawdzam gracza i gdy wydaje mi się podejrzany robię mu SS. Jeśli ktoś zgłasza mi gracza, który miał robione SS już z 5 razy to zwyczajnie to olewam, ponieważ tacy ludzie jak Ty wyzywają od WH każdą osobę, która ich zabije ^^

Mam wh, ta...? Znajdź demko HLTV i udowodnij, będę się cieszył. Ile na mnie skarg jest...? 2-3 ? Na sieci jestem ponad 300 dni, inni w przeciągu 10 dni dostawali po 5 skarg, więc denerwuję mnie chłopczyk, który dołączył na forum 3 września, gówno wie o mnie i ma najwięcej do powiedzenia. Typie, gdybym grał na WH nie angażował bym się tak w tą sieć, miałbym na nią wyjebane. Wiele graczy pisało, że mam WH, ale jeszcze nikt mi tego nie udowodnił, wiesz czemu...? Ponieważ nie mam tego WH i każdy boi się poniżyć pokazując demko na którym widać czysty skill. Hmmm, obrażam innych graczy od WH ? Pierwsze słyszę, jeśli ktoś zabije mnie na prawdę " dziwnie " nigdy nie piszę, że ma WH tylko napiszę, a raczej zapytam " skąd info, szedłem na shifcie " - i zaraz mi się ktoś, że tak powiem wytłumaczy i po chwili obydwoje śmiejemy się ze swojej głupoty...

Gościu piszesz skargę nie mając ani jednego dowodu, ta skarga się nie liczy.

Ani razu nie było na mnie skargi, która posiadała by dowody, które mogły by mnie oczernić - NIGDY. Więc jak do tej pory, uważam się za odpowiedzialnego admina i zawsze jak jestem na serwerze, nie gra ani jeden cziter, codziennie sprawdzam forum, zgłoszenia, prośby o UB, po zrobieniu SS, czekam 30 min aż ktoś wystawi SS żeby mógł szybko znowu grać na naszym serwerze. Robię to dla siebie ? Skądże, robię to dla graczy, ponieważ mi na nich zależy - taki jest mój obowiązek jeśli chce być adminem, oraz pomocnikiem Petrusa.

Nie wiem jak Petrusowi, ale mi zajebiście się z nim współpracuję, zawsze się z nim dogadam, zawsze mnie zrozumie jeśli coś jest nie tak.

A jeśli Ty uważasz, że pisząc skargę z błędami ortograficznymi, bez dowodów spowodujesz stratę mojego admina to jesteś w błędzie chłopczyku. Widzisz, ja na swoją obronę mam dużo !

 

Navros, a co Ty się obraziłeś na mnie bo Cie wyrzuciłem z klanu na 15 min...?

W ogóle post napisany przez Ciebie nie wnosi nic do tematu i powinien być nagrodzony ostrzeżeniem ...

 

P.S

Użyłem dwa razy wulgaryzmu, ale nikogo to nie obraża, więc uważam że nie powinno być to roztrząsane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kto się na Ciebie obraża? co my dzieci z przedszkola jesteśmy żeby się tak zachowywać? chyba że jesteś na tym poziomie to inna sprawa. I nie pisz mi tutaj ile ty już nie jesteś na forum ile ty nie zrobiłeś dla niego bo to mnie kompltnie nie interesuje. A wiesz co mnie wkurza najbardziej to że wytykasz mi od kiedy jestem na forum ma to jakieś wieksze znaczenie? ja myśle że nie bo tak naprawde miałem już tutaj konto które było zarejestrowane coś około początku wiosny pod nickiem Navros nie korzystam z niego bo zostało zhakowane i zmieniony adres mail odzyskać się nie da... Daj mi to ostrzeżenie ulży Ci to napewno poczujesz się chociaż raz wyższy od kogoś. A co do klanu hmm nie musze w nim wcale grać ważne żebyś TY tam był tak się ciągle srałeś żeby mnie wyjebać to mnie wywal i po sprawie a nie będziesz do tego tematu ciągle wracał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja się nie srałem, to Ty olewałeś klan. To, że jestem długo na forum nie pisałem do Ciebie i szczerze cieszę się, że Ciebie to nie interesuję. Wiele osób mówiło mi, ze dziwnie się z Tobą rozmawia, że nie da się z Tobą dogadać, taka jest prawda. Pisałeś na CSK CHAT, że jutro na pewno będę, później, ze za tydzień itd. itp.

Wiesz jak to się nazywa...? " Podpierdalanie się ", a to nie jest wcale w porządku wobec innych ludzi, chyba dobrze o tym wiesz.

W swoich postach powtarzasz się, piszesz to samo dwa zdania potem, większość Twoich postów nic nie wnosi do tematu, ponieważ nie masz zielonego pojęcia jak się wypowiadać i dam se łeb uciąć, że nie masz 20 lat, a jeśli masz to ja nie mam głowy, a Ty masz mózg dzieciaka z piaskownicy.

Słyszałem, że jak grałeś w klanie " drużynowo " biegałeś gdzie chciałeś, jak chciałeś - Ty nie wiesz co to jest gra drużynowa i masz rację, nie musisz grać w tym klanie, na pewno nie będę za Tobą płakał. Nie będę ukrywał, że od zawsze Cie nie trawiłem, zawsze byłeś dla mnie dziwny... Ja Cie nie zmuszam do wyjścia z klanu, zrobisz co chcesz, mimo iż Cie nie trawię będę mógł z Tobą grać i rozmawiać... Nie zawsze się lubi człowieka, z którym przyszło nam współpracować...

Mówisz, że miałeś konto, dobrze znalazłem je : http://cs-kopytko.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=1624

Ale mam prośbę... Zastanów się czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, ponieważ na poprzednim koncie byłeś kobietą - hahahahah... W tym profilu masz Lublin, w tamtym Kraków ( chociaż tutaj mogła wystąpić przeprowadzka ) - wiesz co... Tanie wałki zachowaj dla siebie, już widzę jakby Cie psy złapały i byś im takie bajki opowiadał, by Cie chyba zabili jakby słyszeli takie żałosne historyjki ^^ Na poczekaniu, w przeciągu 3 sekund lepszy wałek wymyślę chłopie ^^

Jeszcze mówisz, że nie obchodzi Cie to, że ja jestem na forum od tak dawna, to po co Ty się chwalisz, że masz jeszcze jedno konto, które pewnie nie jest Twoje - mnie też to gówno obchodzi, tak samo jak cała Twoja osoba.

Nie wiem komu chciało by się hackować konto na forum, nie gadaj mi również tutaj, że nie da się odzyskać konta, wszystko się da.

Petrus może zmienić hasło każdemu użytkownikowi, w każdej chwili, to jest normalne skoro on jest administratorem.

 

Ja również odbiegłem od tematu, ale widząc post Navrosa musiałem dodać swoje kilka zdań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem żałosny jesteś... kilka osób może potwierdzić żę to było moje konto, ktoś sobie wszedł pozmieniał mi dane a ty się z tego śmiejesz? nie wiem czy Ci było do śmechu jak cI zajebali stema co? też sie dało odzyskać tylko czemu tego nie zrobiłeś jaka była prawdziwa historia twojego steama? ja dobrze o tym wiem :D od tej pory nie jestem już w CSK wiesz czemu? dlatego że nie będę grał w jednym teamie z takim idiota jak tY... ja wiem ile mam lat i jak się zachowuje w normalnym życiu nie musisz mi ubliżać wywnioskowujać to z moich postów bo to jest żenada i próbujesz że mnie zrobić kretyna w oczach innych użytkoników. Powtarzam sie? To pierdol sie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolić to się możesz ze swoimi koleżkami melepeto. Jeśli nie wiesz co to " melepeta " to już wyjaśniam : Jest to osoba nierozgarnięta, bez chęci do życia - przymulona, oraz jest popychadłem dla innych ludzi.

Jak mi ukradli steama, szczerze - nie cieszyłem się z tego, ale jakoś mi to nie rzutowało, to jest tylko gra, którą i tak dostałem za darmo.

Ja wiem czemu nie chcesz grać w klanie, ponieważ masz pedalski głosik i wstydzisz się odzywać na TS'ie ^^

Ja mam z Ciebie polew nieziemski, a Ty pewnie chodzisz po domu i szukasz na czym się wyżyć, mam na Ciebie tak wyjebane, że nie przeszkadzało by mi to, że grałbym z Tobą w klanie, Tobie najwyraźniej przeszkadza, ponieważ jesteś wrażliwym chłopczykiem, który zajebał fochem.

Chcesz to się jeszcze tutaj sap, puacz, ale ja już dyskusję z Tobą kończę bo żal mi Ciebie jak patrzę jak się poniżasz człowieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was są boty... czytam tą Waszą pyskówkę i normalnie ręce mi opadają. Znowu temat WIEKU został poruszony - już coś na ten temat mówiłem...

 

Zamknijcie SIĘ i ten temat, bo 'zwykli' userzy dawno zostaliby wywaleni za takie pieprzenie... Każdy ma swoje racje i nie widzę tutaj chęci dojścia do porozumienia. Lubić się nie musicie, ale będąc "znajomymi przez neta" nie ma sensu więcej się pocić przez internet, bo ani w ryj sobie nie dacie ani nie zweryfikujecie prawdy.

 

Szkoda Waszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha mocny zdenerwowałeś się? człowieku tutaj możesz być kozak w gadce możesz mi wrzucać ubliżać ok rozumiem są ludzie uzdolnieni w tym temacie ale uwierz kurwa jak bym cie dorwał to skurwysynu nie wiedział byś co się z toba dzieje, tak cwaniacz znowu napisz swoje pierdolona pedalska gadke smieciu i idz kozacz kurwa jaki ty nie jestes madry... nigdy nie gadałeś ze mna na tsie idioto nigdy nie grałeś razem ze mna mixa kurwa i ty śmiesz mówic jak gram kurwa? ja w przeciwieństwie do ciebie GRAM BO LUBIE a nie o jakieś złote kalesony... dyskutuj.. znaczy hmm żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, bardzo chciałbym wyjść z Tobą na solo, na prawdę bardzo. Wydaje mi się, że to ja sponiewierałbym Cie jak zwykłą szmatę. Widzę, że denerwujesz się tak, że nie możesz już sobie w klawisze trafić ^^ Nazwałeś mnie skurwysynem, czyli zarazem obraziłeś moją matkę, wiesz co to oznacza...? Że jesteś zwykłym frajerkiem, który wjeżdża na starych, nic nie wiesz o mojej rodzinie i nigdy się nie dowiesz, więc zamilknij kurwo, a jak nie umiesz to poproś kolegę żeby Ci kutasa włożył do ryja żebyś w końcu się zamknął.

Cwaniaczyć zacząłeś Ty, ja tylko napisałem, że się obraziłeś, ze Cie wyrzuciłem z klanu na 15 min, a Ty się plujesz jakbyś okres miał.

Nie wiedział bym co się ze mną dzieje jakbyś mnie dorwał, tak się boje, że od dzisiaj śpię u kolegi, mam nadzieję, że nie zrobisz mi wjazdu na chatę ze swoimi przydupasami bo nie będę mógł zasnąć w nocy ^^ Grozisz mi przez kabel, ahhah - no nie mogę, zaraz się zesram z polewu.

Nigdy nie gadałem z Tobą na TS'ie, ale słyszałem Cie na CS'ie i członkowie klanu mówili mi jak grasz i się z Ciebie śmiali, że grasz FFA na mixach ^^

Wiesz co, nie kozaczę tym, że jestem mądry, bo nie jestem - chociaż w sumie na pewno bardziej niż Ty. Ja uważam Cie za tępego człowieka, w huj naiwnego i głupiego i wywnioskowałem to z Twoich komentarzy, Ty wyzywasz mnie od śmieci nie wiedząc o mnie nic - " Kozak w necie, pizda w świecie " Jesteś drugim PION@ - typowo. Ciśniesz ludzi jakbyś znał ich od dziecka, a znasz ich tylko z gry i przeglądarki.

 

malesiak, masz rację - nie jeden zwykły użytkownik by poleciał, ale to nie ja zacząłem to wszystko a nie dam sobie w kaszę dmuchać jakiejś melepecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi, pisać może wszystko każdy. Zrobienie screenów nic nie kosztuje, więc następnym razem dodaj również jakieś dowody.

 

Co do tej kłótni to tak:

 

Nie dam wam ostrzeżeń bo było by sporo konsekwencji za nimi idącymi. Zielony stracił by moda oraz admina, a Navros admina.

Zastanówcie się co piszecie i gdzie, jeden lepszy od drugiego.

 

z!elony, powoli przesadzasz z poczuciem wyższości. Takie mam wrażenie, zastanów się 5 x zanim coś piszesz. + taka jedna uwaga. Jeżeli ja piszę coś pod tematem i go nie zamykam, to nie rób tego również Ty.

Navros19, za takie coś należy się 2/10, masz chyba za dużo kasy, aby dodatkowo płacić za usuwanie warnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×