Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

Bogu Pyta

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W tym podaniu chcę zapytać, kto był by za tym abym został ponownie adminem. Zakładam taki temat z takim pytaniem, ponieważ miałem tu bana i chcę się dowiedzieć czy dacie mi taką możliwość. Petrus powiedział mi żebym pytał o to was a więc pytam czy jesteście za.

 

Nick z Serwera: Bogu

Steam ID: (Zaraz kupie, dosłał bym potem na pw petrusowi)

Staż gry: 2lata

Wiek: 14

Czas spędzony na Serwerze: będzie ponad 400 godzin

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: miałem już tutaj admina

Znajomość AMXX: znam sie na amx ok. 8/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: myślę, że ogarne jeżeli dostanę szanse.

Czy będziesz płacił składki?: Zrobię reklamy jeżeli będziecie na TAK.

Mikro: TAK

Kontakt gg: 13516498

Polecający admin: brak

 

Prosze o w wypowiedzi zarówno pozytywne jak i negatywne, negatywne proszę uzasadnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie świruj, odbanowali Cię i tak nie powinni, a Ty chcesz jeszcze admina, wiesz jak to jest, człowiek raz coś zrobi złego to będzie to robił ciągle, ja tak uważam.

 

Dlatego jestem na nie. :)

Sorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa wygląda tak kto kiedyś używał haków napewno jeszcze raz je odpali to jest sprawa jasna jak słońce a my chyba nie chcemy adminów grajacych na wspomagaczach? Negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbanowali mnie nie z litości tylko dlatego bo odpracowałem tego bana dla jasności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał że z litości, ale wynika z tego że każdy admin bedzie mógl się odpalić a jak go złapia to odpracuje i będzie dobrze?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo dobrze mówi - w pełni się z nim zgadzam. I tak wielkim przywilejem dla Ciebie jest to, że w ogóle możesz grać na sieci, ponieważ nie każdy może odpracować sobie bana...

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie NIE.. Dlaczego ?? Ponieważ jeśli jako Admin grałeś na "wspomagaczach" to w oczach stałych bywalców jesteś po prostu spalony,i nikt nie chciał by cię za pewne widzieć w roli admina to zepsuło by reputację serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jaja... siedź jak mysz pod miotłą, bo dobrze wiesz co się robi z oszustami/osobami grającymi na wspomagaczach - Ty jakimś cudem zostałeś potraktowany inaczej. Nie moja "brocha" - nie miałem na to wpływu.

 

ZDECYDOWANIE NA NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×