Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Odpowiedź na skargę NeoS'a

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Piszę ten temat tylko dlatego, ponieważ nienawidzę jak jest napisane skarga na mnie, a ja nie mogę się w niej wypowiedzieć, ponieważ jest zamknięta. Petrus, to jest chyba normalne, że nawet jeśli nie ma dowodów administrator powinien i tak dać coś na swoje usprawiedliwienie. Więc proszę o to żeby nie było do mnie jakiś pretensji, ponieważ nikogo tutaj nie obrażam, nawet nie mam takiego zamiaru.

 

W tym temacie chciałem odpowiedzieć na skargę napisaną na mnie przez NeoS'a.

Mam na myśli tą skargę : http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=7012

 

Mówisz, że oskarżam Cie o WH, tutaj podaje link do dema HLTV, na którym według mnie po obejrzeniu większości można bez skrupułów powiedzieć, że grasz na WH :

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1111212104-de_dust2-1321905840-1321907640.zip

 

- Jeśli chodzi o to demko... NeoS idzie jak burza, nigdzie się nie rozgląda, no chyba, że WH mu pokaże, że przeciwnik tam stoi, to wychodzi od razu z celownikiem na nim, albo wyczekuje go... Nigdy nie widziałem akcji, na której NeoS by stał z celownikiem w miejscu i po chwili, czy też dłuższej chwili nikt nie wyskoczył typowo pod jego celownik. Wydaje mi się, że już to udowadnia WH. Nie wiem czy to wina HLTV, czy nie, ale widać na tym demku jak gość sam sobie wrzuca FB na ryj, wybucha przed nim, ale hardo idzie dalej i po sekundzie od FB zabija typa przed trupem, oczywiście wyczekując go przez sekundę - gość nie zdążył się wychylić za ściany a NeoS już full auto ładuje, ta akacja najbardziej udowadnia WH. Dobre jest jeszcze to, jak gość z paką na kucaka szedł przy ściane wchodząc do trupa a NeoS wyskoczył od razu z celownikiem na kucającego gościa przytulonego do ściany, ta akcja również udowadnia WH i to bardzo. Paka leży w trupie, a gość idzie się kampić na B za skrzynkami i myśli, że jak ktoś zgubi pakę na B to na pewno osoba zgarniająca pakę zaplantuje ją na B, właśnie nie - liczy się punkt zaskoczenia. Nie miał nawet paki na oczach, ale hardo jej pilnował, jeśli Ty umiesz grać to ja od dzisiaj zarastam hajsem... Druga runda pokazuje nam najwięcej akcji, na których widać WH.

 

Wysłałem to demko Petrusowi, żeby on jako H@ również to sprawdził i prosiłbym również zwykłych użytkowników, jak i administratorów serwera aby zobaczyli to demko i ocenili je.

Może się mylę, ale wydaje mi się, że nie.

 

Co do skargi :

 

Piszesz skargę bez dowodów, to nie ma sensu.

 

Mówisz mi, że nie reaguje na zgłoszenia, owszem na Twoje nigdy, olewam Cie łebku, ponieważ od Ciebie co chwilę dostaje zgłoszenia, ten WH, tamten WH, chociaż Ci gracze grają na sieci 50 razy dłużej niż Ty, mieli robione demka, SS'y ( mam tutaj na myśli osoby steam ) to dla Ciebie i tak mają WH... Mówisz mi również, że jak mnie zabijesz cisnę Cie od WH, nie prawda... Nawet jak ja Cie biłem jak bota to pisałem, że masz WH i mam nadzieję, że teraz się wszyscy o tym przekonamy...

Dziecko, Ty masz 12 lat, pamiętam jeszcze 2 dni temu komuś wmawiałeś, że nie jesteś dzieckiem, wczoraj jak słyszałem Cie przez mikro wmawiałeś mi, że masz 16 z takim piskliwym głosikiem, napisałem Ci, że masz 10 - cały serwer z Ciebie wypiał, a Ty się przyznałeś do tego, że masz 12 - to jest dziecinada ^^

Co chwilę dostaje na Ciebie skargi, on klnie i drze mordę przez mikrofon, on wyzywa moją matkę, on puacze za każdym razem jak go ktoś zabije, zawsze doda kilka słów przez mikro jak padnie... Jesteś chyba najbardziej upierdliwym dzieckiem na serwerze, jak na nim jesteś to czuje się jak w przedszkolu : " Proszę Pani on to, on tamto ", sam grasz na NS'ie, ciskasz na WH i śmiesz obrażać graczy ze steamem, którzy grają po 6 lat...

Ty masz 12 lat, to jest nie możliwe, żeby w takim wieku grać tak dobrze, wiesz czemu...?

Bo na moje oko żeby tak grać, trzeba grać minimum 4 lata, a nie wierzę w to, że grałeś od 8 roku życia kolego.

 

Proszę o nie zamykanie tego tematu i o obejrzenie tego demka, na początku widać najwięcej akcji, które według mnie udowadniają WH.

Może się mylę, nie wiem, ale według mnie NeoS miał WH od zawsze, na NS jest mnóstwo ANTY SS, a on bardzo dobrze kryje się z tym WH. Patrzcie, taki gówniarz a już tak oszukiwać umie, co się dzieje z tą dzisiejszą podstawówką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele prawdy w tym co mówisz , oczywiście zgadzam się z tą wypowiedzią i proszę o zbanowania tego gracza.

Z!elony , za wysiłek przy pisaniu tego posta - masz piwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziecko, Ty masz 12 lat, pamiętam jeszcze 2 dni temu komuś wmawiałeś, że nie jesteś dzieckiem, wczoraj jak słyszałem Cie przez mikro wmawiałeś mi, że masz 16 z takim piskliwym głosikiem, napisałem Ci, że masz 10 - cały serwer z Ciebie wypiał, a Ty się przyznałeś do tego, że masz 12 - to jest dziecinada ^^

 

Używanie mikro poniżej 16-nastu lat łamie regulamin. Do admina należy ocena wieku i ewentualny ban na 5 min. Nie jest to wymysł mój, tylko ogólnie gra jest przeznaczona dla graczy 16+.

 

Temat zablokowałem od razu, gdyż nie było potrzeby Twojego usprawiedliwiania. Skarga bez sensu.

 

Przykro mi, ale demko czyste.

Ja bym go nie zbanował, jakbym grał na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do do samego Neosa to czasem sam mam go dość, bo nie widziałem jeszcze takiej osoby co spamuje adminom że ktoś używa WH, to jest masakra, Neos nie raz mnie straszył że obejrzy moje demko z hltv jak go zabiłem. :)

Po prostu pisałem mu że gram tyle na dd2 i tyle w Cs'a że tą mapke znam na wylot wiem gdzie ludzie mogą się chować gdzie skanować.

Ale dla niego zawsze każdy kto lepiej gra będzie miał WH i raczej nic z tym nie zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to on używał wh on/off było widać po jego akcjach jak latał celownikiem po ścianach. I jeszcze oskarża że inni graja na aimie i wh. Grałem raz na niego i dość dziwne akcje robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

Co do samego tematu to rozumiem zielonego, że założyl nowy i chciał dopisać to co mu leży na wątrobie w tej sprawie. Co do tego wh, trudno jest to określić, może on/off a może po prostu koleś ma skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje go za każdym razem jak gra.. I widzę ewidentne WH, jak lata mi ns który po głosie, ma z 10,11 lat, to nie można uwierzyć, że to skill.. tym bardziej, że Jego "dobra" gra to nie jest jednorazowa akcja, więc nie można mówić o "dobrym dniu" czy szczęśćiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z!elony - "Wysłany: Dzisiaj 6:21" wielki szacun, że chciało Ci się wstać przed szóstą, aby napisać takiego posta.

Przepraszam serdecznie za off-topic, ale niestety byłem zmuszony. :D

 

Co do tematu, najlepiej aby przyszedł w/w kolega - "niby-cheater" i sam się wypowiedział w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W cs'a gram od 10 roku zycia :)

 

10 roku życia? To Ty nawet jeden roczek nie grasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro grasz 2 lata i masz " takiego skilla " to wydaje mi się, że nie masz kolegów w ogóle i spędzasz przy komputerze całe swoje dnie, bo to CS jest Twoim największym przyjacielem, a zaraz po nim jest program zwany WH, nazwij go Eryk... ^^

 

Dobra, zamknijcie temat bo się zaraz wojna zacznie, bo mnie już gnojek denerwuje. Jak dla mnie i 4/5 serwera ma WH, ale się kłócić nie będę. " Przecież cziterzy na serwerze podnoszą reputację, od zawsze tak było... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie i 4/5 serwera ma WH, ale się kłócić nie będę.

 

No takie zazwyczaj jest zdanie "adminów".

 

Z tego 2/5 nie wstawia ss bo woli poszukać innego serwa, szybciej wychodzi.

1/5 wstawia.

1/5 coś ma.

1/5 czyści?

= 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×