Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Biumek

Slkarga na zielonego.

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co tam jest to :

 

z!elony : ahahahah

z!elony : Na pewno jestem mądrzejszy

z!elony : Zrobię wszystko, abyś tu nie grał i tak się stanie

z!elony : Zniżyć to się możesz do mojej pały - napisałem to, ponieważ Ty napisałeś, że nie zniżysz się do mojego poziomu.

 

zachowuje sie w stosunku do graczy

 

Poprawka, w stosunku do GRACZA - mam na myśli Ciebie. Jesteś dla mnie zerem, nikim... Więc zawsze będę Cie tak traktował dzieciaku. Ty również mi ubliżałeś, więc nie zgrywaj niewinnego dziecka, jakim nie jesteś, to znaczy dzieckiem jesteś...

 

Ja tutaj nie widzę typowej obrazy, a jak już zabierasz się za pisanie skargi to chociaż byś jej tytuł napisał dobrze ... Bo napisałeś : Slkarga na zielonego.

 

Każdy mówi, że masz WH. Grałem teraz na serwerze to liczyłem, typowo liczyłem - dostałem 13 zgłoszeń : NeoS WH, zbanuj go itd. itp.

Każdy wie, że masz WH, ale Ty hardo mówisz, że nie.

Popieram wypowiedzi z mojego wcześniejszego tematu, że grasz na ON/OFF, bo raz masz staty 30:4, a raz 5:12, więc jestem pewny, że odpalasz przynajmniej na 15 min na jedną mapę. Zawsze jak schodzę na specta zatrzymujesz się na chwilę i jeśli nie wiesz po co to robisz, to ja Ci wyjaśnię - gasisz WH i może też dlatego SS są czyste. Zabijasz kilka osób pod rząd takimi akcjami, mnie również. Ale gdy padnę i oglądam Twoją grę już zgrywasz low'a, że niby grać nie umiesz. Masz 12 lat, ale powiem Ci szczerze, że kryjesz się z tym jak nie jeden 20 latek. Widzę, że oszustwo ćwiczysz od małego, szkoda że nie ćwiczysz czegoś innego, jak np. nie granie na sieci cs-kopytko ^^

 

Akcja na długiej. Stałeś za skrzynką, ja specjalnie nie wychylałem się za ściany do końca, a Ty już ładowałeś tam gdzie bym się wychylił, chociaż nie było widać nawet mojej lufy, Ty się tłumaczysz, że skanowałeś ^^ Jakbyś skanował to bym został. Świadkiem tej akcji bodajże jest iTo, nie wiem czy wyszedł na tej rundzie, czy przy następnej...

Dla mnie masz WH i zrobię wszystko żebyś dostał bana na sieci.

Jesteś tępym dzieckiem, czego bym nie napisał, Ty powtarzasz. Pisałem, że jesteś dzieckiem, Ty napisałeś - Nie prawda, Ty jesteś. Nie umiesz wymyślić nic samemu, poza dwoma zdaniami. Jak Cie słyszę, albo widzę jak piszesz na obojętnie jaki temat to mi się rzygać chce. Jak padasz, zawsze leci tekst : Na bank, On ma wh, widzieliście to, ale taka jest prawda, że każdy gracz na serwerze Cie olewa bo wiedzą, że masz WH i 12 lat...

 

P.S

 

Nawiązałem tutaj do WH, ponieważ to był główny powód, który sprowokował mnie jak i jego do właśnie tych słów. Ja mówiłem, że on ma WH, pół serwa na say'u potwierdzało to, a gdy on pisał, że mam WH każdy milczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wcale się nie wypieram. Widać to na SS to jak mam się tego wypierać matole ? ^^ Są dowody to nie wmówię nikomu, że to nie prawda, boże co za skarane dziecko...

Napisałem ośle, że to nie jest wcale obrażające, szkoda, że zrobiłeś SS tylko moich słów, Ty również mnie obrażałeś, każdy mi mówił, weź go zbanuj za to, ale nie zrobiłem tego, ponieważ mi również należał się ban na 5 min i chociaż Cie nienawidzę to by było niesprawiedliwe, ponieważ wyglądało by to tak jakby admin mógł wszystko, a tak nie jest...

Pisałeś, że jak nie miałem admina to lamiłem, a gówno wiesz. Jak zacząłem grać na serwerze po długiej przerwie, już w pierwszy dzień miałem admina, więc nie wmawiaj mi, że jak nie miałem admina to nie grałem na WH, a teraz gram... Bo odkąd gram po przerwie to admina mam ciągle.

Nie wiem co masz na myśli pisząc, " Wypierasz się kozaczku " I to słowo " MACHO " - wiesz co to znaczy w ogóle szczylu ...? Za dużo w CS'a się nagrałeś i już Ci na mózg bije, piszesz skargę na admina, chociaż wina nie leży tylko po mojej stronie. Nie rozumiem jak można mieć taką pustkę w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

zielony, nie daj sie sprowokować dziecku to najważniejsze. Biumek jak mniemam to jesteś neos z serwera. Jedziesz na niezłym wh on/off i jeszcze pouczasz innych. mam cie głeboko nie powiem gdzie dziesięciolatku. Kręciłem ci już wczoraj demko ale ze spec mnie wywaliło i nie chciało mi sie już wchodzić, szczerze powiem. Odwalcie sie od tego zielonego wreszcie koleś gra czysto i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z!elony,

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=481

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=483

W swoich postach łamiesz co najmniej kilka punktów. Nie obchodzi mnie to czy piszesz ogólnie, do babci, czy do niego. Nie rób niepotrzebnych wywodów nie związanych z tematem.

Jeżeli uważasz, że czituje w danym momencie to zrób mu ssy, jeżeli ktoś Ci mówi, że haxował wcześniej to znajdź demko i wstaw, a nie kozakuj, że go zniszczysz. Twoje zachowanie mniej prowadzi do bana gracza, a do zdjęcia Ci admina. Zachowujesz się jakbyś Ty miał 12 lat, a nie on.Last Devil, ma racje. Koleś Cię prowokuje, a Ty się na to łapiesz jak ( tu brzydkie określenie, dopasujcie sobie sami).

 

 

Biumek,

 

Co to niby za skarga? Zielony ma rację, pisze jedynie do Ciebie, a po drugie nie są to jakieś kolosalne obrazy.

 

 

Tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×