Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Justin Bieber.

Witam wszystkich :)

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aniolek;p

a racja to ty... ale paczcie jaki bezczelny jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie a ty tylko mi się wydaje to Siema ;D

A jeżeli ty to ten cziter z DD2 to:

-Weź człowieku się ogarnij i nie wchodź już więcej dla świętego spokoju na serwer ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz biber dobrego słowa na ciebie nie powiem .

Poprostu robisz z siebie bałwana , troszkę bym ci powiedziała kim jesteś ale powstrzymam się , powinieneś być z tego zadowolony wiec Żegnam , bay .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsaa... A demka admin nie może zobaczyć .? niech lukną z dnia tego i tego kiedy cheatował i bay bay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biber... takie istoty jak Ty, to kompletne nooby. Jaka to przyjemnosc biegac na multi w CSie? I na dodatek masz staty jak ja... roznica taka, ze gram czysto. Uswiadom sobie, ze to BOT za Ciebie gra, wiec Ty jestes podwojnym botem, ktory sam nie potrafi nic zrobic. W szkole Cie pewnie leja, a na ulicy placzesz gdy pojedziesz kilometr od domu. Banowac Cie bedziemy stale, az do skutku.

 

Internet ma to do siebie, ze jest takie miejse dla takich LAPS jak Ty. Jedyna droga eliminacji, bylaby wycieczka do Ciebie... mieszkasz w Warszawie, czy to tylko taki lansik?

 

Kiedys przygode w CSie zaczynalo sie w C@FEjkach... Tam jak ktos gral na wspomagaczach, to wylatywal z cafejki na zbity pysk i nie mial wstepu do cafejek w promieniu 2km... Atmosfera byla i frajda. Teraz takie cioty jak Ty, psuja cala przyjemnosc.

 

Stad otwarcie z cala swiadomoscia to napisze, ze nienawidze NSow i ich ostro pie*dole. Jest sporo sympatycznych osob, ale znaczna ilosc to takie bibery. Wiem, ze na STEAM sa czity... ale typ dostaje bana RAZ, na STEAM_ID i tyle. Ja szanuje swoje konto od poczatku. Ale sa i takie lapsy, co kupuja steam'y co miesiac przez bany :P

 

Biber - jestes zaledwie malym czlowieczkiem, ktory w metrze wzrok trzyma na wysokosci podeszwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malesiak - urzekła mnie Twoja historia, będziecie stale mnie banować, a ja będę stale wchodził :) a może Petrus się wypowie? :) bo jego bany na config nie działają... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi Bieber jak trzeba mieć najeb... pod kopułą żeby zniżać się do takiego poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być szerlokiem, żeby poradzić sobie z banem na cfg...

 

Nie muszę Ciebie urzekać w żadnym stopniu. I tak się ciśniesz samą ksywką. Kryjesz się za internetem i to jest Twoja broń. Podejrzewam, że jedyna. Nic więcej na to nie poradzę, a Ty i tak będziesz dumnie siedział w pampersie przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma miejsca na kłótnie, bo z takimi ludźmi (?) jak Ty się nie dyskutuje. Zero wiary w swoje możliwości - czyste oszustwo. Jak sportowiec ze strzykawką w dupie, który jara się że jest najlepszy. pfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co się tak nim podniecacie?

Chłopak na pewno ma napiętą sytuacje w domu i chce się odstresować. Po prostu zamiast standardowej, zwyczajnej, staropolskiej rodziny jest synem pedałów, którzy go ciągle maltretują. Na pewno nikt z was nie chciałby być na jego miejscu, więc powinniście go zrozumieć i mu współczuć.

Skoro to ma mu pomóc to mi to nie przeszkadza. Jak sobie pomyśle o tym jakie piekło chłopak na co dzień przeżywa, to nie przeszkadza mi, że w ten sposób się dowartościowuje. Pewnie ma same kompleksy, a jego życie nie wygląda tak jak każdego z nas. W szkole pewnie jest popychany, bity, tępiony, dlatego w domu próbuje się odnaleźć i zrobić innym na złość, tak jak robią jemu. Niestety mu ponosimy krzywdę, ale nic nie możemy poradzić, że tacy ludzie żyją w naszym społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa! Bieber szkoda mi ciebie jeśli jest tak jak pisze Matek to szczerze ci współczuję i skoro wybrałeś taki a nie inny sposób na odreagowywanie stresu związanego z twoją sytuacją w domu i po za nią to spoko ja to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie pomysły :-) ale to nie jest śmieszne bo rzeczywiście są ludzie gnębieni w naszym społeczeństwie, i mimo że ja się do nich nie zaliczam nie lubię takiego sarkazmu :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×