Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Joint Venture

Skarga na admina z!elony

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Moja skarga dotyczy admina z!elony . Dnia 22 XII 2011 r. dostałem bana na tydzień za reklamy - na serwerze gram już może z dwa miesiące . Gdy kupuje bron spamuje reklama jakiegoś serwera , grzecznie sie pytalem z 10 razy jak to wyłączyć - ale oczywiście admin zamiast starać się pomoc dal mi bana na tydzień za reklamy , myślę ze jako admin powinien przemyśleć sytuacje i starać się pomoc zanim dal mi bana . Dodam tez , ze serwer z którego zaraziłem się tym "wirusem" który spamuje reklamami był serwer który reklamował CREATIVE , który bana nie dostał . Prosze o pomoc w problemie oraz odwolanie bana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się,że mozna Ci skrócić bana do 1 dnia, jeśli naprawdę nie wiedziałeś jak tego wyłączyć.

A reklamy chyba da się wylączyć w cfg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat bez sensu. Prośby o ub składa się w innym dziale, to jest dział skarg na adminów. Admin miał prawo, a nawet obowiązek Cię zbanować, skoro 'spamowałeś' tymi reklamami równie dobrze mogłeś wyrwać perma. Zielony mógł nie widzieć, że do niego piszesz, albo po prostu nie chciało mu się tego tłumaczyć i się w sumie nie dziwie.

Złóż temat w dziale próśb o odbanowanie, może się zlitujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KmL - dzieki :)

Matek - do tematu nic nie wniosles , bo adm ma chyba obowiazek dbac o dobro graczy , czy nie ? Zawsze mi sie wydawalo , ze adm powienien byc nie czitujacym czlowiekiem , ktory pomaga gracza i banuje cziterow , spamerow (jesli robia to swiadomie ) jesli nie to starac sie pomoc :)

(Bo moglem isc zresetowac modem , i nie pisac na forum - ale chce to zalatwic jak normalny czlowiek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można skrócić tego bana, bo raczej jesteś sensownym graczem na serwie. Szkoda tylko, że zamiast USUNĄĆ te reklamy, to grałeś i niby pytałeś innych o pomoc, ale miałeś to gdzieś.

 

Wbijasz na google i szukasz rozwiązania. Ewentualnie pytasz PERSONALNIE.

 

Wpisz w console'i "unbindall", a potem options i default. Sprawdź czy pomogło.

 

BANA skrócić, ale za zbytnią pasywność zostawić ze 2dni, aby Wigilię bez CSa miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurfa, google nie gryzą.

Zamiast spamować ciągle reklamą i pisaniem "jak to wyłączyć?" mogłeś wejść na google, poczytać i to usunąć.

Ban powinien zostać, ewentualnie można go skrócić trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×