Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lubie Placki

dodanie mapy

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chciałbym żeby zostały dodane stare mapy jak np

f_pool_day

f_snow

cs_wiocha

ponieważ mozna było wbic tam odznaki

proszę rozważyć tą proopozycję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł . na kilka tygodni można to wgrać by wbijać odznaki :P ale nie na długo. na TAK

i nie f_pool_day czy f_snow tylko fy_snow. : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a po 2 tyg będą lamenty, że powbijaliście odznaki z he i trzeba robić reset odznak.

zastanówcie się co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki się przydadzą jak jest mało osób to przecież do dupy jest biegać po dd2 czy inferno w 4 osoby -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to mogłyby zostać wprowadzone.A jak będzie dużo osób to przecież jakiś admin możne zmienić mapę.

Gracze powinni się dostosować aby jak admin na małej mapie, gdy jest dożo osób chce zmienić to wszyscy na tak i już a jak nie to np. ban na 5 min i na następny raz zapamiętają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jest w tym problem, że jak były ostatnio to admini sami zmieniali na nie nawet jak było 19/19 bo chcieli pofragować.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus , sam pisałem skargę na ten MegaSkill z HE , dlatego usunołeś te mapki choć prosiłem o coś innego . Teraz admini mogą robić vote i zmieniać mapki więc myślę że nie będzie problemu na małych mapach , gdy będą admini to to wszystko ogarną . Jak chcą to wgraj, najwyżej potem będziemy płakać znowu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bezsensu wgrywać te mapy ponieważ będzie za łatwo nabić odznaki ; ) Małe mapy nie potrzebne tym bardziej że prawie zawsze na serwerze jest min 10 osob; ) wyjątki w nocy i rano ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chociaż cs_wiocha lub

de_rats_metalroom

Po co dodawać kolejnego ratsa? Jestem na NIE!

Cały czas tylko rats... Wiocha może być na 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam że macie racje, serwer BF2 ma wielu aktywnych graczy i jest ich coraz więcej. mapy są małe i zbyt łatwo wbijać odznaki ; d zmieniam zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo takie mapy jak cs_wioche czy rats podobnie jak na 4fun to przydały by sie na bf2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu co 3 mapa to bedzie wiocha albo cos małego :/ Jakoś do tej pory nie było tych gówienek a już licencje z wielu odznak ma więcej osób niż przed resetem! Jestem stanowczo na nie bo to tylko bezsensowne wbijanie fragów przez nie widzialnych ninja z morderczym he ^^ a zero przyjemności z gry.

 

Jak dla mnie brakuje tu tylko mapki dust2012 i aim_dgl i awp_city

 

Skoro już wymieniłem jedna mapke aim to zaraz beda głosy o inne mapki ale dla mnie tylko ta jest do ogarnięcia w troszkę wiecej osób i jeszcze najlepiej jak na tej mapie bd zakaz używania he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram że można dodać te mapy

 

[ Dodano: 2012-01-11, 12:40 ]

ale można co najmniej na tydzień albo 2 te mapy dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec spamowania:D

 

Nie dodam tak małych mapek z prostego powodu. Jest to sztuczne nabijanie odznak i było by tak, że co druga mapa była by aim.

Jak znajdę chwilkę to zapamiętam, aby dodać kilka nowych map normalnego rozmiaru, które na pewno Was ucieszą.

 

Jeżeli o jakiejś porze gra mało osób to postarajcie się również Wy ! zwykli gracze o to, aby serwer prosperował jak najlepiej. Możecie zapraszać graczy ze steam do gry co mapkę i na pewno dużo osób się dowie o istnieniu serwera.

 

Zachęcam również do dalszych propozycji zaczerpniętych z innych serwerów, być może coś uda się wprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×