Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
paradox

Dodanie map

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuje dodanie map na server np. 35_hp , aim_aztec , aim_headshot, aim_map, aim_map2, ponieważ czasami jest malo graczy a te mapy są idealne do gry 3vs3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już tonę tematów o tego typu treści,wystarczy trochę poszukać .Na mapki typu aim jest za dużo graczy i za łatwo się na nich wbija odznaki. Natomiast myślę , że dobrym pomysłem byłoby dodanie 1-2 mapek na noże ;) W końcu można by było powbijać jakiejś odznaki z noża i pofragować z tej broni :) Wcześniej było to niemożliwe, bo było mało adminów , ale teraz prawie zawsze na serwerze jest jakiś admin :]

Oczywiście chodzi o to żeby admin nadzorował grę na tej mapie,gdyż pewnie wszyscy będą zamiast z nożem to latać ze scoutem, a przecież nie o to chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wam tak zależy na małych mapach.wole większe mapy znam ciekawe mapki takie jak: de bahrain, de city, cs arabstreets,de quarry zawsze coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co wam tak zależy na małych mapach.wole większe mapy znam ciekawe mapki takie jak: de bahrain, de city, cs arabstreets,de quarry zawsze coś innego.

West mi nie chodzi o mapki tupu aim, bo też zdecydowanie bardziej wolę duże mapki tym bardziej,że serwer często jest pełny ;) Ja miałem na myśli mapki na noże, bo przydałyby się one żeby jakieś odznaki powbijać z noża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki fajne, tyle że gdy serwer będzie pełny ,gracze będą je wybierać by nabić odznaki .

Fakt mapa idealna 3 vs 3 .a le 8 vs 8 już nie...

wielkie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi o to chodzi bo rano jest malo graczy i taka mapa by sie przydala. NIe nawidze biegac po DD2 bo jaks noobek kladzie pake na b jak nas po 2 jest. Poza tym od czego jest admin jak bd za duzo osob zawsze mozna zmienic mape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zastanowić, niech się wypowie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem mapek, a szczególnie na kosy bo nie ma jak odznaki wbić. Tylko jest mały problem bo jak będą mapki na kosy to scout będzie się dostawać na początku rundy (odznaka z awp). Jak się to będzie dało osunąć to będzie dobrze

 

 

Pozdrawiam

[~TDK~]dgL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznake z Kosy można wbić na awp_indi i nie przesadzaj ;- ) hmm mapy by się napewno przydały bo ciągle są grane te same ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

taki temat już chyba był, i z jakiegoś powodu nie zostały one wprowadzone... Map podejrzewam jest na tyle dużo, że nie powinny sie nudzić, ale wy wybieracie ciągle te same, więc pretensji nie możecie mieć o to do kogoś innego. Z mojej strony raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1908 na indi nie jest dobrze wbijać z kosy bo to mapka z AWP a nie niektórzy chodzą z kosami a niektórzy z awkami więc ja jestem na tak żeby dodac te mapki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale zoabcz ile osób już ma licencje z kosy albo przynajmniej experta ? Samo się chyba nie wbiło nie ?; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz ci co mają odznaki z shota to ich nie widać i strasznie raszują i sie czasami grać nie da więc ja jestem za tym żeby dodać mapy z kosami a na indii grać tylko z AWP. Co ty na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to niby chcesz zrobic zeby na awp tylko z awp bez kos:D kosy nie da rady wyrzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie trzeba wyrzucać ale za używanie kosy na AWP_India będzie ban na 5 min jak będzie admin i proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak bedzie admin :D a czesto nie ma zadnego wiec kazdy bedzie biegal jak bedzie chcial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj po stronie LubiePlacki , AWP nie jest do wbijana odznak z kosy, tylko do awp . a teraz praktycznie rzadko kto jest z tym AWP bo za 5 sec. przybiegnie ukasz i zdejmie wszystkich co są na respie. Powinna być choćby jedna mapa kosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, to za małe mapy i podkreślam BF2 + FFA to nie jest server aim/awp. Trzeba sobie radzić z nożownikami na awp indii, takie jest życie, ciężko się obejść bez kosy, jak podbiega Ci na metr odległości taki Łukasz(ma licencję z smg) i goni Cię przez całą mapę waląć ze scouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×