Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Only one

Problem z wyłączeniem synchronizacji pionowej.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam win7, karte graficzna Intel® G41 Express Chipset

 

Jest to karta zintegrowana. Wchodzać poprzez menu kontekstowe na pulpicie w opcje sterownika synchronizacje da się tylko właczyć lub zaznaczyć opcje, "ustawienia aplikacji "

 

Postanowiłem użyc programu PowerStrip ale niestety zgubiłem się przy końcówcę, w instrukcjach jest napisane:

 

 

 

13.Odznaczamy Wyłącz wsparcie dla opcji sterownika, a następnie odznaczamy Enable vertical sync(OpenGL). Zaznaczamy teraz Disable vertical sync(Direct3D). Klikamy zastosuj oraz OK i synchronizacja jest wyłączona.

 

Oglądając filmiki na youtube faktycznie są takie opcje do zaznaczenia/odznaczenia, u mnie niestety tak nie jest, posiadam tylko 3 opcje widoczne na obrazku

 

http://imageshack.us/photo/my-images/804/synchro.png/

 

Nie wiem co dalej, jestem w kropce : ( Głównie chodzi mi o zwiększenie fps-ów w cs. Wgrałem odpowiedni config i przy odpalaniu gry fpsy skaczą nawet do 800 (dobry procek 2x 2,6 i 4 mb ramu) Ale podczas logowania do serwera jest równe 30 a podczas gry skacze od 20 do 100 w tym najczesciej oscyluje w granicach 40-70 zależnie od mapy, na eldorado w granicach 20-40 :/

 

Liczę na szybką odpowiedz, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4mb ram

 

jakby tyle mial to bys csa 10 godzin wlaczal.

 

Synch pion. Mnie nic nie dawala na starym kompie. Fpsy tez skakaly od 20 do 99 max. Ale jak gralo sie po 5 w team to fpsy prawie caly czas 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4gb ram, komp ma nowa płyte główną od teo roku gdyż piorun mi to wymusił.. być może to przez karte graficzna która jest zintegrowana fpsy sa na tak niskim poziomie, wpisując odpowiednie komendy na fps i pingi skacze mi nawet do 150 160 podczas gry ale momentalnie moze byc nawet 30-40 i nie odczuwa sie az takie sciny choć czasem faktycznie czuć lekkiego laga. Uruchamiajac dxdiag pisze ze karta ma 1500mb wolnego miejsca wiec... to chyba odpowiednia wartosc?

 

Wszędzie piszę że wyłaczenie synchronizacji pomaga, robie to pierwszy raz i pech chciał że w necie nie ma za bardzo opisane jak ja wyłaczyc w kartach Intel. a Sposób mający działaś we wszystkich rodzajach zawodzi lub robie cos nie poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się z parametrami startowymi CS'a . Jesli masz STEAM to wystarczy wejsc w biblioteke gier, PPM, Wlasciwosci. Jesli ns to nie wiem, poszukaj na googlach, ustaw jakies 2 gb ram zeby kanterek bral i jakie chcesz dalsze ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
być może to przez karte graficzna która jest zintegrowana

 

Na zintegrowanej karcie graficznej nigdy dobrze nie pograsz.

 

jakby tyle mial to bys csa 10 godzin wlaczal.

 

Ja na kompie, którym gram w csa mam jeszcze mniej ;) Całkiem tyle wystarczy.

 

posiadam tylko 3 opcje

 

Musisz gdzieś to mieć w zaawansowanych, poszukaj.

 

Głównie chodzi mi o zwiększenie fps-ów w cs

 

Nic z niczego nie da się zrobić. Jak już wspomniałem każda karta zintegrowana jest dużo gorsza od zwykłej. Tak samo jest z kartą dźwiękowa itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze freq troszke wieksze, 100 ja mam ;d

 

[ Dodano: |4 Lut 2012|, 2012 17:07 ]

Ja na kompie, którym gram w csa mam jeszcze mniej ;) Całkiem tyle wystarczy.

 

Peti, on wczesniej napisal 4 mb ;d . 4 gb sie zgodze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-freq 100 ? :D Jak ma LCD to nie polecam bo dużo błędów się robi ;D Jakieś dziwne paski itp. 75 na LCD to chyba optymalne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam sie z pertusem tez kiedyś miałem z integrowana i lipa stary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×