Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fizzou

Propozycje(nie blokowac)

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będę dawać swoje propozycje, na razie wymyśliłem jedną, a mianowicie, aby dawać na starcie ludziom po 1.000 $. Nie będzie można kupić nic poza pistoletami, ale da nam to, że do deagla będzie można dokupić max ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umiesz strzelac z deagla czy tylko scout i kosy? To ma byc pomoc dla tych co trenuja deagla lub lubia z niego strzelac, a nie tylko z kosy bic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pewnym sensie ulatwi to innym gre..

 

nie mowie czy tak, czy nie, bo nie gram na tego typu serwach;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to nie jest zly pomysl te 1000 na start , nic innego nie kupisz tylko pistolety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukasz nie wypowiadaj się bo Ty nigdy deagla nie kupiłeś może przez przypadek.

po czym wyrzucasz go i biegasz z kosą (bot)

 

 

Nie jestem pewien czy nie potrzeba mniej kasy by kupić ful amo .

zdarzało się ze brakło mi amo ;c Dobry pomysł Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK , to jest dobry pomysł , ponieważ najczęściej nie starcza na full ammo z deagla , a z deagla się szybko kończy ammo i później trzeba biegać z kosą.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a kto ma najwięcej fragów na servie? Tak Ty. Ja też mam licencję, a fragów 3x mniej od Ciebie. Człowieku pofarciło Ci się, załóżmy, że zdobywasz 25 fragów na mapę, czyli grałeś 680 mapek. Koło 5 zabić(u Ciebie) może być z pistola przez całą mapę. 680*5? 3400 zabić. Jak tutaj nie mieć licencji? A już się tak nie podniecaj tymi odznakami i rankingiem, bo Ci żyłka pęknie.

 

 

Co do tematu, to 1000 $ z tego co pamiętam, to idealna kwota na zakup deagla. Zostaje chyba 50 $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na TAK! Kilka razy braklo mi ammo w dgl wiec dodatkowa kasa się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezamy 1000 $ na start + nowa propozycja automatyczne rate interp i cl_cmdrate dla wszystkich . Teraz chyba jest sam interp dla steamow, a na sw pokazy slajdów oglądamy i same bezglowia widzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem tych dodatkowych $ ^^ bo faktycznie brakuje ammo czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za opcją wprowadzenia 1000 $ bo wtedy spokojnie by starczyło na amunicję do dgl; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za, sugeruję nawet aby wprowadzić to na wszystkie serwery : ) Albo chociaż 900 to zawsze więcej ammo. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem chcecie, aby zamiast 800$ na początku dostawać 1000$.

Nie wiem czy jest to konieczne, gdyż na tym polega m.in. pierwsza runda, że gra się pistoletami takimi, jakie daje dana drużyna. Poza tym za 800 da się kupić deagle + 2 magazynki.

 

Niech się jeszcze kilka osób wypowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PLUGIN OBOWIĄZKOWY - Co wy na to? Nsy to w większości bezgłowia, interp zmienia się tylko u steamowców, w dodatku znikną klatki u niektórych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizzou jestem jak najbardziej na TAK masz racje; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może być to to 1000$ , ale czy jest ono aż tak bardzo potrzebne?? Mając 800$ kupujesz full amo broni standardowej,a w przypadku innych broni zawsze coś amo i tak kupisz. Przeważnie wystarczają te 2 magazynki do deagla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PLUGIN OBOWIĄZKOWY - Co wy na to? Nsy to w większości bezgłowia, interp zmienia się tylko u steamowców, w dodatku znikną klatki u niektórych graczy.

 

Bardzo ciekawy plugin ;) Jednakże nie wiem czy wiecie, ale to co pisze co rundę "Interp został ustawiony" w hud, czy coś w tym stylu to nie ustawia tylko interpu. Ustawia on również rate i clupdaterate ;)

Ten plugin jest mojej roboty, ale jak chcecie to mogę go zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego problemu. Sorki, ale wystarczające jest 800 na rundę.

 

Plugin na parametry zmieniłem według prośby. Troszeczkę go zmodyfikowałem, dodane jest max 5 prób zmiany, gdyż zmiana następuje na początku rundy i gracze zmieniali sobie z tego co mi wiadomo go za każdym razem. Po 5 próbach jest ban na 5 min.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×