Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Only one

Steam ID - nonsteam

Staż gry (Minimum 2 lata): ok 1,5 roku tylko i wyłącznie gra na kopytku.

Wiek (Minimum 16 lat): 17

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 30h): 35:41:55, wydaję mi się że był reset psychostats albo miałem kiedyś nick bo pamiętam że kiedyś jak sprawdzaem to miałem ok 500h ......

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:brak

Znajomość AMXX(x/10): 2

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:

 

Więc tak, mam nadzieję że moje podanie będzie wziete pod uwagę a nie zamknięty temat gdyż w wierszu Steam wpisałem nonstam. Od prawie dwóch lat gram w cs-a prawie ciągle na kopytku, steama nie kupuję narazie i nie wiem kiedy kupię z wielu powodów kasa, żaden majątek niby ale wole opłacać swoje długi a nie zaciągać następne pare groszy na grę. Dostęp, na allegro nie mogę kupować, ew znajomy ale wolę mieć płytkę z org grą bo nigdy nie wiadomo co będzie. w Moim miescie nie ma empika żadnego ani nic gdzie znajde cs. To tyle jeśli chodzi o przyczyny ns i narazie nie mam możliwości aby to zmienić.

 

Argumenty dlaczego taki amator ns chce zostać adminem?

Serwer jest nowy i trzeba go rozkręcić, od dawna czekałem grając na bf2 na taki serw, trafia się okazja to będę na nim grał, a grałem już na wszystkich serwerach, zaczynając od dd2 only, potem chwile dd2 tp, cod 2 klasy po 160 lvl i teraz zatrzymałem się na bf2.

 

Gram tu od początku mojej kariery w cs, jestem bardzo często i nauczyłem się rozróżniać cziterów od pro playerów, znam wielu graczy na serwerze i wielu adminów, nie każdy może mnie lubić, każdy wie że czasami wybucham, ale gdy gra się na luzie i nie idzie to tak czasami jest że człowiek nie przebiera w słowach : ) Gdy trzeba to potrafię dobrze ocenić sytuację i siie opanować.

 

Serwer trzeba rozkręcić a to nie będzie możliwe jeżeli grają 2-3 osoby i przyjdzie cziter i nagle znowu nikogo. W ten sposób nigdy nie będzie pełny, ja gając na nim od kilku dni nie widziałem sytuacji żeby było więcej jak 5 osób nawet jak wszystkie inne były pełne i przeierowywały...

 

Jako oddanemu graczu tej sieci proszę o wyjątek i danie mi admina na nowym serwerze który obiecuję że postaram się rozkręcić w miarę moich możliwości : )

 

Liczę że kilka osób mnie poprzę zanim wypowię się Petrus, proszę wypowiadać się z sensem a nie odpowiedzi typi brak steam, jestem na nie.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Mikro: [TAK/NIE] nie

Kontakt gg: 8589158 ale nie używam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw dorób reklamy i akceptacja regulaminu, dopiero wtedy powiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Only się z Tobą nagrałem . :)

powiem tak :

 

Trochę bardziej popracuj nad rozróżnianiem Dobrego gracza od skilla lub farta. nie zawsze masz rację ale gdy będziesz mieć admina na pewno będzie Ci łatwiej to rozpracować.

nie denerwuj się tak , Smille :) mówiłeś że czasem wybuchasz ... jeśli jesteś szczery powinieneś to poprawić na "często "

 

i przede wszystkim Dużo dużo więcej kultury i szacunku dla graczy . Ja nie tylko gram pod jednym nickiem i widze co się dzieje jak się wkurzasz , najczęściej na Pingi . Zamknij swój słownik wulgaryzmów i będzie dobrze :)

 

Według mnie jeśli popracujesz nad tym co Ci powiedziałem to będziesz naprawdę solidnym Adminem.

Szkoda tylko że Non-Steam .

 

podsumowując : raczej TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tabaluga za wypowiedz, tak wiem że muszę troszke zapanować nad wypowiedziami w stylu ogarnij ping kurr. ale wiesz jak było, dwóch adminów na serwie i nie ma banów za pingi które skaczą do 1500 :P Obiecuję poprawę : )

 

Ostatni odiwedzajacy only one 18:49- do teraz męczyłem się z tymi reklamami ;/ z 20 for na których próbowałem zamieścić reklame, czeka sie na aktywację także powinny tam wejść ale nie mam ich adresów, w 10 innych nie mogłem dodać tak długiego posta bo albo admin dał maks 10 obrazków albo trzeba byc zarejestrowancym ponad 24h i miec 3 posty, porażka.

 

Ostatecznie mam tą 5

 

http://rzeznia.eu/topic/95115-cs-kopytkopl-dd2codbf2tp/

http://pgc-play.pl/serwery/98779-cs-kopytko-pl-dd2-cod-bf2-tp.html#post579354

http://urumcajsa.com/viewtopic.php?p=53916#53916

http://cs-prorok.xaa.pl/viewtopic.php?p=204#204

http://karat-design.ugu.pl/viewtopic.php?p=744#744

 

Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem admina cs-kopytko

 

Czekam na dalsze instrukcję : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej tak. Jednym problemem jest ten steam, ale jezeli Petrus się zgodzi to ja tym bardziej nie mam nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tez na TAK only one pamietam cie z COD i BF2 jestes niezle zakreconym typem :D i za to masz u mnie + xd mysle ze nadajesz sie na admina :) i do zobaczenia na serwie:D xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×