Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

Blokowanie - coś, czego nikt nie lubi :)

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio grałem sobie na pewnym serwerze aim/awp, zauważywszy w połowie widzialnego gracza z mojego team'u zastanowiłem się, o co kaman?! Spojrzywszy na nazwę serwera nie było napisane "Bf2" . W koncu odkryłem tą zagadkę! :D Jest to anty-block. ( moja nazwa xd ) . I myślę sobie, że przydałoby się takie coś na nasze serwery . Wygląda to mniej więcej tak : 'wchodzimy' w gracza, lecz go że tak powiem "przelatujemy" . Nic się nie dzieje w tym trakcie. Jest to sprytny plugin, ponieważ na dalsze odległości widać naszego zawodnika normalnie, a przy bliskim dystansie w polowie widzialnego ( coś jak początkowa odznaka serwerów BF2 ) . Mym zdaniem jest to bardzo fajny, przydatny plugin. Ilekroć grając na naszej serwerowni, gracze skarżą się na 'bloki' używając niepotrzebnych wulgaryzmów .

 

Pozdrawiam Rafał^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie ten dział ;D Bo z forum to nie ma dużo wspólnego ;D

Jak dla mnie dobre ale nie na DD2 ;D Ponieważ tam powinno być jak najmniej modów ułatwiających grę ;D Może na BF2 i TP spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... CS to gra polegająca na 'współpracy' - na kooperacji z innymi. Plugin faktycznie sprytny i nie spotkałem się z nim, ale jest zbyteczny i niepotrzebny moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

ooo, bardzo dobry pomysł podoba mi sie on, ale rozumiem, że o działa tylko na nasz team a na przeciwny już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no... CS to gra polegająca na 'współpracy'

 

malesiaczku, zgadzam się z Tobą, lecz na DD2 co runde sie ktos skarzy na blokowanie, sam sie wkurzam, a gdy jest opor i czaaa spierniczac ktos blokuje drzwi i niepotrzebny zgon.

 

 

ale rozumiem, że o działa tylko na nasz team a na przeciwny już nie?

 

oj nie wiem, nie próbowałem, ale na 90% tak;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę podobnie jak Osama ^^ Dobre lecz nie na dd2 :P Czym mniej wszystkiego tym moim skromnym zdaniem lepszy komfort gry :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jest to zbędne.

 

close

 

 

+ przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×