Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie zapytać czy bylybyście zainteresowani małym sparingiem sieciowym :nocomment:

Cs-kopytko.pl vs ******** ( potem wam podam nazwę jeśli sie zgodzicie na ten meczyk , ponieważ nie chce wam reklamowac. Jesteśmy duża serwerownią 8 serwerów cs i 2 serwer MC + ts3 na 500 slotów )

 

Mecze oczywiście rozgrywane 5v5 na naszym serwerze do rozgrywek (jest HLTV) lub na waszym - to do ustalenia

 

Takie spotkania wszystkich zrelaksują chociaż na chwilkę i zapomni się o obowiązkach związanych z serwerownią, doda to dużo atrakcji, atmosfery również nie zabraknie.

Myślę, że to będzie dobra zabawa i troche inne podejście do świata CSa - bez konfliktów międzysieciowych, bez chamstwa, tylko czysta przyjemność i zabawa.

 

 

 

Czekam na odpowiedz :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bardzo ciekawy pomysł :) Dodatkowo użytkownik wykazał się bardzo dużą kulturą i znajomością NETykiety (chodzi o nie podawanie nazwy serwerowni!)

 

Generalnie pomysł mi się podoba, ale trzeba by dopracować pomysł, aby miał wydźwięk czegoś więcej niż "mix'a" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł każda rywalizacja jest bardzo fajna a juz najbardziej jezeli chodzi o sparingi serverowni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk można rozegrać zawsze ;)

 

Podaj pasujące Wam terminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny tylko no własnie jak wybrać tą 5 ? Z tylu tysięcy gracz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

piątkę można wybrac za pomocą jakiegoś zgłaszania. Np, gracz który może grać, musi mieć steama, mikrofon, musi mieć konto na naszym forum i musi być dobrze ustawiony w psychostats, z tych zgłoszeń reprezentantów sieci wybierał by H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy konkurs ;D TOP5 graczy z DD2 (Na COD i BF2 skill nie ma dużo do gadania a na TP nie ma jescze graczy) będzie reprezentowało serwerownie ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może zróbmy konkurs ;D TOP5 graczy z DD2 (Na COD i BF2 skill nie ma dużo do gadania a na TP nie ma jescze graczy) będzie reprezentowało serwerownie ^^.

 

Nie rozumiem Ciebie , skąd możesz wiedzieć np jak ja gram lub inni gracze z bf2 bądz cod nie oceniaj ludzi po modzie.

 

Może jakiś mini turniej zgłaszamy ekipy po 5 osób z serwerowni i kto wygra ten zagra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym wcześniej,bardzo fajny pomysł :

 

Ja bym zrobił tak :

 

Administaracja robi ogłoszenie "zapisy " na ten mix . użytkownik musi posiadać micro + 16 lat , oraz Steam .

 

Z tych co się zgłoszą nominujemy top5 . nie wiem jeszcze w jaki sposób ..

 

Tyle odemnie,takie bym proponował rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p
Myślałem o tym wcześniej,bardzo fajny pomysł :

 

Ja bym zrobił tak :

 

Administaracja robi ogłoszenie "zapisy " na ten mix . użytkownik musi posiadać micro + 16 lat , oraz Steam .

 

Z tych co się zgłoszą nominujemy top5 . nie wiem jeszcze w jaki sposób ..

 

Tyle odemnie,takie bym proponował rozwiązanie

 

napisałem wyżej dokładnie to samo..;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może zróbmy konkurs ;D TOP5 graczy z DD2 (Na COD i BF2 skill nie ma dużo do gadania a na TP nie ma jescze graczy) będzie reprezentowało serwerownie ^^.

 

Nie rozumiem Ciebie , skąd możesz wiedzieć np jak ja gram lub inni gracze z bf2 bądz cod nie oceniaj ludzi po modzie.

 

Chodzi o to że nawet dobry gracz nie poradzi Sobie na tym serwerze jak inni mają już duże LVL. Albo wbije dziecko bd siedziało tam 24/7 wbije 500 lvl. i wejdzie w topke mimo że poza bez swojego lvl nie ubił by nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że nawet dobry gracz nie poradzi Sobie na tym serwerze jak inni mają już duże LVL. Albo wbije dziecko bd siedziało tam 24/7 wbije 500 lvl. i wejdzie w topke mimo że poza bez swojego lvl nie ubił by nikogo.

 

jestem tego samego zdania.

 

Też jest tak na BF2 , wystarczy że ktoś kupi odznaki i jest top 5 , a tak naprawdę 0 skill .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o tym wcześniej,bardzo fajny pomysł :

 

Ja bym zrobił tak :

 

Administaracja robi ogłoszenie "zapisy " na ten mix . użytkownik musi posiadać micro + 16 lat , oraz Steam .

 

Z tych co się zgłoszą nominujemy top5 . nie wiem jeszcze w jaki sposób ..

 

Tyle odemnie,takie bym proponował rozwiązanie

 

 

Powiem Ci ,że wiek to nie wszystko. Znam 14 latka a kara wszystkich równo podejrzewam ,że byłby lepszy od nas ( mnie , bee, nieposkromniony , tajoken , Ty tabaluga , podejrzewam ,że jeszcze od 1908 albo poziomy mają równe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja byłem zdania, żeby zrobić "mini turniej" z 2-3 piątkami danych serwerowni i liczy się wynik końcowy :P Dlatego trzeba dogadać szczegóły. Ciężko jest zebrać 5 osób spośród nawet 100 graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak.

 

Matek i kilku jeszcze innych graczy grywa codziennie mixy. Nie ma innego wyjścia jak przetestowanie graczy, gdyż samo zgłoszenie nic nie mówi o graczu, a pisać to można różne farmazony. Zgłaszajcie się do "MaTeK", w celu dołączenia do rozegrania jakiegoś meczyku. Ma to na celu sprawdzenie komunikacji ( w tym mikro ) oraz starego dobrego skilla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, pisze się!

Pokażemy reszcie świata kto rządzi. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bf2 to grałem tam trochę i mogę zarekomendować 1908 i Fizzou, gracze z nie przeciętnym skillem : )

 

Pomysł bardzo fajny, życzę powwodzenia na meczu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze pomysł sie podoba :D

 

To tak gdzie rozgrywamy mecz u was czy u nas ?

Niedziela godzina 20:00 pasuje ?

 

prosiłbym o gg H@ aby poustalać szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że wiek to nie wszystko. Znam 14 latka a kara wszystkich równo podejrzewam ,że byłby lepszy od nas ( mnie , bee, nieposkromniony , tajoken , Ty tabaluga , podejrzewam ,że jeszcze od 1908 albo poziomy mają równe )

 

Hmmm.. ludziu .... jak Ty mnie możesz oceniać skoro nigdy Cie nie widziałem na serwie.? przynajmniej pod nickiem jaki masz na forum... poza tym Bf2 a Tp czy FFa to różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrISKris, Tak !

Tylko nie zostawiłeś żadnego kontaktu poza PW. W profilu fałszywe gg. -.-

Daj znać 31932974. Nawet jak bd niedostępny. Jesteśmy ustawieni na 20 dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×