Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
S!ndbad

$!ndbad po raz drugi.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: $!ndbad

Steam ID: STEAM_0:1:37393251

Staż gry: pierwszy raz odpaliłem CS'a ponad 2 lata temu - w wakacje, lipiec 2009 ;). Grałem dosyć długo, następnie miałem przerwę i wróciłem. :P

Wiek: rocznikowo 16 (kończę w lipcu)

Czas spędzony na Serwerze: Psychostatsy: Online - 42:40:37. Mam nick na hasło, jak i dożywotnią klasę premium, stąd też nie ma co odliczać - nikt nie ma możliwości podszywania się pode mnie.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: byłem adminem na CODzie w grudniu 2011, po czym zaprzestałem gry z powodów prywatnych na okres 1,5 miesiąca. Obecnie wróciłem, myślę, że byłem dobrym adminem, więc doświadczenie również jakieś tam mam.

Znajomość AMXX: 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Dwóch adminów na cały serwer COD to trochę moim zdaniem za mało. Gram średnio 2h dziennie, doświadczenie mam, byłem już tutaj adminem, więc nie widzę argumentów, dla których nie miałbym nim znowu zostać. :)

Mikro: Posiadam, zazwyczaj nie używam

Kontakt gg: 1588042

 

//Edit: 50 REKLAM - KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brakuje akceptacji regulaminu. Jest to ważne, ponieważ admin jest darmowy i musimy mieć pewność, że zapoznałeś się z regulaminem i będziesz go przestrzegał.

2. Nie widziałem Cię od BARDZO dawna na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie $Indbad dobrze sie sprawował jako admin, wiec tu nie ma przeciwwskazan, Jeśli chodzi o nieobecnosc.... nie pogra troche naserwie, zapozmna sie z nowymi graczami i ogolnym zachowaniem na serwerze (bo ne ma co ukrywać, troche sie zmienilo od grudnia 2011)

 

Ogolnie rzecz biorac jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania co GRINGO , duzo zmienilo sie teraz nie ma puch na serwie nie ma cziterow typu skull itp i gra o wiele wiecej osob w pld i wieczor serwer osiaga max slotow na serwerze :) oby bylo tak dalej , a odnosnie sinbada jak grywalem na starym codzie widywalem go czesto i sprawdzal sie jako admin mysle ze mozna mu dac szanse :) to jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było najgorzej jak byłeś adminem, lecz teraz są nowe zasady.

 

1. To, że robiłeś kiedyś reklamy to nie ma nic do znaczenia. Do podania należy dołączyć 5 linków nowych reklam.

2. Masz w psychostats 1 killa. Może kiedyś i grałeś, ale teraz się obijasz.

 

Graj jak dawniej i udzielaj się na forum to pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×