Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Plugin dobry, ale trochę wnerwiający. Nie wiem czy nie będzie to odstraszało graczy. Myślę, ze nie warto tego wprowadzać na FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przyda się to? Dlaczego? Na 16 bitach widać all przez smoka więc smoki są na tym serwie bezużyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, może i są bezużyteczne, ale tylko w przypadku tych wyjątków z 16-toma bitami. Większość graczy gra na 32.

 

Z drugiej strony wszyscy co mapkę będą musieli to klikać, na dłuższą metę jest to wnerwiające.

Niech się więcej osób wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie jestem za ty pluginem, nie dosc ze trzeba chwile poswiecic na test to jeszcze tak jak wyzej wspomniane, bedzie on co mape. Smoke na 16 bit moze nie dziala tak skutecznie ale tez nie piszcie ze jest bezuzyteczny. Przy 2 smoke nie ma mozliwosci by cokolwiek zobaczyc. Kolejna kwestia to wymagania sprzetowe .... niektorzy (jak nie wiekszosc - co dziwne w tych czasach) graczy ledwo wyciaga w grze 60fps przez redukowanie rozdzielczosci do minimum, wylaczaniu tektur i takie tam, a wy chcecie jeszcze dolozyc 32bity ? Nie gramy ESL ani innych dziwactw, skupiamy sie na dobrej zabawie, wiec odpuscmy sobie walke o tego typu bzdure. Ot, moje skromne zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test jest takze w skróconej wersji więc dosłownie 3 sec was nie zbawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak, może i są bezużyteczne, ale tylko w przypadku tych wyjątków z 16-toma bitami. Większość graczy gra na 32.

 

 

oj petrus mylisz się . wiekszość 16 preferuje ^^ juz nie mówie o interpie i rate bo 90 % ludzi ma złe i musi wymuszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, którzy byli na tak przepraszam, ale nie podoba mi się ten plugin. Na dłuższą metę odpada.

Nie dodam go.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×