Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

ostrzezenia za przeklinanie

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie irytuja mnie klnacy ludzie na serwerach, ciągła obraza innych i ogolnie brak kultury. Kiedyś było coś takiego jak ostrzezenia i ban na 15 minut chcialbym żeby to powróciło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przeklinać można, lecz nie w stosunku do innych.

 

Najpierw należy upominać gracza, następnie ban 5 min. Jeżeli gracz wejdzie i znów będzie obrażał, wtedy ban 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram górę, przeklinać można i bardzo dobrze , ale nie wyzywacc ! hmm a w przypadku najechania na rodzinę , na ile banować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekleństwa nie są tylko na tym serwerze...

Były są i będą więc nie irytuj się... :?: :!:

 

Bany byly , sa i beda za brak kultury. Petrus pisze ze mozna przeklinac .... wg mnie mozna ale z umiarem! Sa pajace ktore robia to nalogowo srednio 10x na runde i tego nie bede tolerowala na serwerze. Czemu taki czlowiek nie krzyknie sobie w domu "KURWA" tylko to pisze ?! Po co pisac? Zeby kazdy widzial ze zna to slowo czy jak ? Bez sensu jest ban za naduzywanie mikrofonu a jego brak za naduzywanie wulgaryzmow :/ Sama nie jestem swieta ale nie robie tego na serwerze bo do niczego to nie prowadzi. Sensation nie boli to ze ktos przeklnie. Wkurwia tylko to ze ktos przeklina specjalnie kilka razy na runde i do tego beszczelnie smieje sie adminowi w twarz. Btw. nie mowie tu o wyzywaniu a zwyklym przeklinaniu ktore jest na dluzsza mete bardzo irytujace. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju, sprawa chyba jest oczywista.

 

Staram się modelować wypowiedzi tak, aby do wszystkich trafić.

 

Chodzi o to, że nie banować za samo kur* po spieprzonej akcji, ale jak jest to irytujące lub skierowane do innych graczy to należy delikwenta upomnieć.

 

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×