Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że z powodu braku adminów na wielu serverach warto by pomyśleć o tym by adminami zostawali gracze ns na hasło na takich samych zasadach jak admini na steamach co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Jeżeli ktoś myśli o grze poważnie, zakupuje steam, jeżeli gra 4 fun gra ns. Nie potrzebujemy adminów którzy nie interesują się grą na poważnie. Co do braku adminów, to powiem Ci że tutaj kazdy admin ma moda na wszystkie serwy także jak widzisz cheatera, wpadnij na dd2, tam może być adm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bodajże 21 adminów na 5 serwerów .

Jestem na Nie . Bo to jest nie potrzebne jak ktoś ma Steam składa podanie ono jest albo zaakceptowane albo nie i koniec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ale admin ns powinien miec np przegrane wiecej niz 50h i wiecej niz 50 postow i np jeszcze bezwarnow czy cos takiego , kazdemu mozna dac szanse i nie kazdego stac na steam. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do innych serwerowni, na każdej z którą się spotkałem admin musi posiadać Steam . Gdyby ns mógł mieć posadę administratora na naszych serwerach, spam podaniami byłby co hmm, pół godziny ? Osobiście nie mam przekonań co do ns'owców .

 

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×