Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gozdek

to by było dobre

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie raz spotkalismy się na serwerze z odzywkami :

"Jak leźiesz idioto"

" Nie blokuj bocie jeb**y"

"rusz du*e"

 

i mam na to lekarstwo plugin dzięki któremu gracze ze swojego teamu mogą przechodzić przez siebie dzięki czemu skonczy się blokowanie itp. Co wy na to?

przechodzenie przez graczy z teamu.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm moze byc niezle, faktycznie uciszyloby to serwerowych spinaczy. Jedynym problemem jest w takim przypadku brak mozliwosci podsadzania ale mi to nie przeszkadza. Jestem zainteresowana pomyslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nie . Nikt nie bedzie mogl ciebie podsadzić i to jest wielki MINUS tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dixen ma racje, ponieważ nie będzie można podsadzać innych graczy a to jest wielki minus więc na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btl ile razy dziennie sie podsadzasz ? Ja osobiscie juz nie pamietam kiedy kogos prosilam o podsadzenie czy aby kto mnie o to prosil. Podsadzanie jest rownoznaczne z kampieniem co tez jest ostro krytykowane przez innych graczy. Rozumiem jak na serwerze jest duzo map i na kilku podsadzanie jest zalecane z wielu wzgledow, ale na np. DD2 only to zupelnie kamperskie dzialanie.... Poza tym zaznaczam ze problem ze zblokowaniem jest dosc czesty (praktycznie co runde) i naprawde irytuje. Ja bym dala szanse zainstniec temu pluginowi - proba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś był ten temat;) Wprowadzenie tego pluginu zmieni tylko to, że będzie "ej no, zasłoniłeś mi wszystko".

 

Pluginy tego typu psują grę. Samo to, że nie ma FriendlyFire'a powoduje smutek na twarzy... ale niestety takie są prawa gry w sieci. Zawsze znajdzie się jakiś "lamus", który tego nie uszanuje. Jestem przeciwny temu przenikaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłaby taka możliwość to taki plugin powinien trwać 2-3 sekundy od zaczęcia rundy, gdyż na początku zawsze jest wielkie zamieszanie i ludzie na siebie wpadają, chociaż i to w pewien sposób niszczy całą frajdę z zabawy, nie wiem, czy wyobrażacie sobie wrzucić akcję na YT (przykład), gdy wyłazisz za pleców swojego kolegi z teamu i wszystkich jedziesz. :P Na NIE, dobrze jest jak jest, przynajmniej sądząc po ilości graczy na DD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki plugin można na próbę wprowadzić na DM, ponieważ tam nikt nikogo nie podsadza, a bloki się zdarzają, zwłaszcza na de_rats1337, de_rats, _de eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki plugin można na próbę wprowadzić na DM, ponieważ tam nikt nikogo nie podsadza, a bloki się zdarzają, zwłaszcza na de_rats1337, de_rats, _de eldorado

 

I tu masz rację na DM można wrzucić ten plugin a nie na DD2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie na nie, plugin budzi zbyt dużo kontrowersji.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×