Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Pytanie o moda

58 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie BTL.Co ty DzaroD myślisz że serwery zarabiają same na siebie jak by tak było to zamiast tych kilku co są stało by 20. Lecz niestety utrzymanie takiego serwera kosztuje i to co Petrus zbierze z Vip-ów i Adminów to za mało i musi opłacać je z własnej kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus mam jeszcze pytanko czy mógł byś wraz z odznakami przenieść też moje kille i wogule ... wszystko ?

 

[ Dodano: |27 Cze 2012|, 2012 17:27 ]

chcecie mieć dużo zarobków z serwa ? zróbcie pinball mod za VIPy będziecie mieli kupę kasy bo jest spore wzięcie na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawcie ffa+bf2 cs-kopytko(ankieta ewentualnie czy dm+bf2 czy ffa+bf2) moim zdaniem powinien zostać serwer ffa+bf2 cs-kopytko :D wypowiadać się inni gracze i admini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zlikwidujecie dm+bf2 to bedzie tak jak dawniej 18/19 osób :D zostawcie ffa+bf2 cs-kopytko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie się zdecydować :)

1. Jak na 4 serwery, dwa z BF2 to trochę za dużo.

2. BF2 FFA jest mniej rozkręcony i od dobrych kilku miechów nie widziałem go full, a DM dość często jest pełny wieczorami.

 

Petrus mam jeszcze pytanko czy mógł byś wraz z odznakami przenieść też moje kille i wogule ... wszystko ?

 

Jak większość ludzi na nie, nie chodzi Wam o moda, tylko o kille i odznaki...

 

Raczej nie będzie to koniecznie, gdyż na DM na 99% zrobię reset. Powinno to pomóc sprowadzić więcej graczy. Także wszyscy będą mieć równe szanse od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie potrzebne mi te odznaki specjalnie bd zmieniał nicki żeby ich nie mieć gdyż po wejściu na serv zauważyłem że to świetna strzelnica (dobrze tam sie uczyć walić banie)

a bez odznak bede miał utrudnione zadanie ...

Mógł bym szukać innego DM gdzie grają lepsi gracze ale nie chce mi sie szukać a poza tym do kopyka już się przyzwyczaiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziarod krótko mowiac marudzisz jak stara baba na targu...

 

Raz pierdolisz że grasz dla skila a raz gadasz że nie po to wbijałes odznaki zeby je teraz tracić...

Teraz zadaj sobie pytanie co ma wspólnego skill i full odznaki na modzie bf2....

 

Na skila składa sie nie tylko umiejetne posługiwanie sie bronia ale też dobra komunikacja oraz współpraca z drużyną...

 

Wiem po sobie. Od 2 lat nie wchodziłem na serw TP, a jak odwiedziłem takiego serwa kilka dni temu to nie miałem pojecia jak grac. potrzebowalem troche czasu żeby sie na nowo wczuc w kilmat. Serw bf2 to nic innego jak wyscig w zdobywaniu odznak, a pozniej bezmyslny rasz i masowe zdobywanie fragow.

 

Nie każdy gra dla statystyk i rang tak jak ty... ja osobiscie sie brzydzę takimi ludzmi. Morał jest taki: Albo sie pogódź z tą zmiana albo zmien serwerownie, przynajmniej byłoby jednego zarozumialca mniej...

 

 

 

P.S

 

Wybaczciemi że nie pojawiam sie na serwie ale pracuje od 7 do 22 i nawet nie mam sili odpalac kompa. Za 2 dni wszystko powinno wrocic do normy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak zlikwidujecie dm+bf2 to bedzie duzo graczy na ffa+bf2 tak jak było gdy nie było serwera dm+bf2.Moim zdaniem serwer ffa+bf2 cs-kopytko powinien zostać :D

Łukasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×