Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Solarisek

Nie mam ss'ow

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak dzisiaj grałem na waszym servie miałem staty bodajże 20:9, admin zrobił mi ss'y które mi się nie zapisały.

Prosze o obejrzenie HLTV i o unbana : )

Twój nick z gry: SoLaRiSeK _/

Serwer:Dd2

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Przed chwila

Powód bana: Cheaty

Nick Admina który zbanował: '10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj , bo może jakimś dziwnym trafem się w koszu znalazły . i tak ponoć nie grałeś u siebie , a steam masz w domu , więc nie powinno być problemu z dalszą grą .

 

ss'y robi automat .

 

nie ma ss'ów = nie ma ub ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss'ow nie znajdziesz bo Admin ich nie zrobił. Teraz musisz poczekać na demko z HLTV. '10 ma obowiązek znaleźć to demko i podać tu do niego link. Ew. żeby było szybciej możesz sam poszukać w HLTV

 

 

@Edit

 

Gdy robisz ssy powód bana jest SSY/masz 30 min a nie Czitowanie! chyba ze coś sie zmieniło a ja o tym nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim coś napiszesz to sprawdź w amxbans -.- ... każdy cziter sobie pisze co tylko chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny zostały zrobione, wstaw je inaczej nie będzie ub.

 

Nick 	SoLaRiSeK _/
Adres IP 	81.101.133.188
Typ Bana 	IP
Powód Bana 	Screeny na forum/masz 30 min!
Wykonano 	20.07.2012 - 13:49:37
Wygasa 	Nie określono
Zbanowny przez 	`10
Zbanowany na 	cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA][FastDL] @pukawka.pl (de_dust2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumasz ze ja wyjechalem do angli do rodziny i tutaj nie wiem czy jakiegos ns'a sciagnelem i nie zapisaly mi sie ss'y ? Sciagnij demko , obejrzyj sobie i jak mi powiesz ze to sa cheaty to przejde grac w szachy lub warcaby ?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa czasem tak że faktycznie mogą się nie zapisać kiedyś kiedyś jak byłem młody piękny ;p grałem na nsie system operacyjny windows 7 "nie polecam" jak na nsa przystało oczywiście ssy musiałem dostawać standardowo, tyle co tego szukałem wszystko przewóciłem do góry nogami w systemie i ich nie znalazłem, czytałem na kilku forach i faktycznie nie tylko mi to się zdarzyło... ten system ma to do siebie że jest "chujowy" sry.. i niestety nie zapisuja się ssy... jeżeli masz taki system nie dziwie Ci się wcale i trzeba bedzie przeanalizować demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tutaj mam win7 i teraz tak powchodzilem po forach i wiele osob ma ten sam problem co ja , mozecie zobaczyc demko ?-.^ bo ss'ow to nie wstawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi ss-ami na 7, sam mam 7 ale nikt mi ss-ów jeszcze na tym systemie nie strzelił, więc nie wiem jak to wygląda. Generalnie brak ss nasuwa mi bardzo złe skojarzenia, więc nie wiem jak to będzie... No nic, Support/H@ zadecyduje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za brak ss temat powinien zostać od razu zamknięty bez możliwości otrzymania ub , ALE rzeczywiście w przypadku windows 7 jest tak , że ssy czasem się nie zapisują. W przypadku standardowej instalacji gry, czyli bez zmieniania folderu zapisu gry i dysku windows ten ma to do siebie, że dostęp do folderu Program Files możliwy jest tylko przez program Install Shield Wizard, co skutkuje tym, że Windows uniemożliwia dokonywania jakichkolwiek zmian w tym folderze przez co ssy zrobione przez admina nie zapisują się na komputerze.

 

Masz szczęście , że na serwerze jest HLTV, bo chyba nikt inaczej by Ci nie uwierzył, że jesteś czysty.

 

ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×