Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LordVoldemort

[dust2 only] Lord Voldemort banned

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Lord Voldemort

Serwer: Only Dust

Twój SteamID: STEAM_0:0:23295633

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25.08.2012 11: 00

Powód bana: Podobno czitowanie

Nick Admina który zbanował: michal95

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link.

 

Niestety bark sscreenów, brak wszystkiego. sam dam demo w którym zostałem zbanowany LINK : http://158310.hltv2.pukaw...-1345886460.zip i drugie Davisa http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1208241813-de_dust2-1345824780-1345826580.zip , i proszę o Head admina i innych adminów na wypowiedź a nie jak w tym topiku michał95 zachował się jak dyktator i zamknął - http://cs-kopytko.pl/topics90/17107.htm#50734

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego zakładasz kolejny temat skoro sprawę postawiono jasno. Głos zabrało wiele osób i wiele osób uważa że jesteś odpalony. Skoro michal95 sam potwierdził że widział na serwie twój "skill" , i przyjrzał się Tobie to wszystko jest jasne. Grasz w systemie ON/OFF widać na demkach jak uciekasz patrząc po ścianie na ludzi , zatrzymujesz się na 1-2 sekundy (pewnie robisz ON/OFF wh). Jak dla mnie jesteś śmieszny i żenujący ...

 

 

Odpalony i koniec.

 

P.S. I nie próbuj się wymigiwać bo i tak ci nie odpuszczę tym razem , masz info z kosmosu i to ci powie każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz info z kosmosu i to ci powie każdy.

Wystarczy mi radar i słuchawki

ty pewnie grasz bez radaru

a po za tym nie interesuje mnie zdanie tych co ledwo wychodzą na plus lub w ogóle nie wychodzą

Mianowicie michal95, `10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz info z kosmosu i to ci powie każdy.

Wystarczy mi radar i słuchawki

ty pewnie grasz bez radaru

a po za tym nie interesuje mnie zdanie tych co ledwo wychodzą na plus lub w ogóle nie wychodzą

Mianowicie michal95, `10

 

 

 

To jest nie ważne jakie mają staty , ważne w jaki sposób je osiągnęli , a jestem pewien że grają czysto w przeciwieństwie do ciebie .... Dla ciebie najważniejsze są tylko fragi na serwie , no przecież przy pomocy wspomagaczy osiągasz 40 i jesteś wielkim hajtem , ale co chcesz tym osiągnąć to nie mam pojęcia.

 

 

 

P.S Od kiedy to na radarze widać przeciwnika lol Jakaś nowość w radarach : haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Od kiedy to na radarze widać przeciwnika lol Jakaś nowość w radarach : haha

Oj widac że jesteś słaby Davis ale widac mniej więcej gdzie twój został zabity i gdzie może byc przeciwnik jak jeszcze słyszałeś przeciwnika broń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Od kiedy to na radarze widać przeciwnika lol Jakaś nowość w radarach : haha

Oj widac że jesteś słaby Davis ale widac mniej więcej gdzie twój został zabity i gdzie może byc przeciwnik jak jeszcze słyszałeś przeciwnika broń ;)

 

 

Wolę być słaby grając na czysto , niż robić z siebie wielkiego gracza na wspomagaczach. No tak słyszałeś broń przeciwnika , w twoim przypadku napisz "widziałem przez ścianę"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolę być słaby grając na czysto , niż robić z siebie wielkiego gracza na wspomagaczach. No tak słyszałeś broń przeciwnika , w twoim przypadku napisz "widziałem przez ścianę"...

Twoje wypowiedzi z placu zabaw są naprawdę irytujące, i tak się dziwię że piszesz na forum a nie grasz, i nie korzystasz że ktoś cię nie bije jestem pełen podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się gadać z kimś kto ma inteligencji na minusie ... Powiem ci tylko tyle że jesteś dla mnie zerem :) Lepiej się pochwal jak dostałeś głowę po czym wychodziłeś serwa i wracając po chwili miałeś magiczny skill Ehe ?

 

 

Nie chce mi się gadać z kimś takim jak , zrobię wszystko żeby udowodnić że jesteś odpalony , bo jesteś , miłej gry na innych serwerach odpale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ale po co ty się tak produkujesz? Orderu honorowego za to nie dostaniesz, na demach widac czarno na białym że jestem czysty, twoja nienawiść jest tak duża że nie którzy Amerykanie nie żywili tego do Osamy.

Wiem że mnie nie lubisz i w taki sposób może chcesz mnie się pozbyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj nic złego nie widzę, gra jak każdy inny.. Moze z kims czesto pisze, skoro staje na te 1-2 sekundy? a poza tym, klociliscie sie z Davis'em na chacie, więc miał prawo przystopować na jakiś czas.

 

mało jest takich głupich ludzi, którzy biegną na fraga gdy widzą ile poleciało HE/FB , sam TaZ w poradniku Boot Campa tak radził, aby policzyć ilość HE w razie ataku. Radar na kopytku daje bardzo dobre info, nawet bez tego, czy ktoś krzyczy np. Długa,

 

Lordziu ma vipa, więc widzi skany, oraz dmg z granatow. Davis, czasem Ty miewasz takie skany, ze az glowa mala.

 

Wg mnie czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie... gracz jest czysty mimo, że jego akcje są momentami BARDZO kontrowersyjne to jednak nie świadczy o tym, że ma wh. Widać, że wiele jego ruchów jest uzależnionych od tego co usłyszy, poza tym wiele razy wyczekuje tam gdzie nie ma kolegów z team na radarze. Czasem ktoś mu wyjdzie czasem nie - to normalne. Rzucanie granatów również daje dobre info. Poza tym na tym demku nie ma takich akcji, które potwierdziły by w jakiś sposób to wh. Wyczekiwanie dość standardowe, a w sytuacjach gdy patrzy się na ścianę zanim wejdzie pod rzekomy ogień przeciwnika można się tylko domyślać czy faktycznie włączał, czy po prostu wolał mieć celownik na głowie przeciwnika w przypadku gdyby się tam znajdował.

Podsumowując na tym demku gracz gra czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×